1

Jest Coutinho, Isco teraz kompletnie niepotrzebny.

0

Gdzie to masz? Na FirstEleven?

1

Niech wygra lepszy i tyle. Obaj są w podobnym wieku, teraz żadnych wymówek.

0

Ciekawe co to za zmienne, że aż trzeba dopłacać cały 1mln xD

6

Kwestia godzin, dajmy czas Gomesowi: odpali, było 59966 razy.

3

Jak zrobią raz na jakiś czas dobry transfer, to już pochwalić nie można? Są tragiczni, bo tyle wałków i pomyłek transferowych, to dawno nie było. Ale też potrafili zrobić genialne transfery, Umtiti, Ter Stegen.

9

Do dziś się nie mogą pozbierać po tym transferze... ze śmiechu.

4

Więc Tiago musi przyjść!

0

Nie tylko Ty, strasznie muli, ten pasek na dole w ogóle nie działa po jakimś czasie, co chwila muszę wpisywać adres na nowo, bo nie da się nic wcisnąć.

21

-Pan Malcolm
-Panie, widzi pan tam jakieś L na końcu?
-A, czyli Malcolm bez L.

3

Portugalski Krzysztof Ibisz

3

Ustawione!

0

No, że nie trafił xD

4

Weź się wyśpij, bo teraz mówisz o Douglasie a nie o Marlonie :D

3

Marlon? Co to za kot, że gra w pomocy i w ataku, myślałem że to obrońca.

2

Pewniak, jest Lenglet i Vermaelen + Cuenca, który może też dostać swoje szanse, 5-6 obrońca jest niepotrzebny. Sprzedać z opcją wykupu i będzie git.

8

Ta, a na Rafinhe to kasy nie mają, a na Messiego 700mln będzie :D

0

No może, Inter chce a Messi nie.

40

Abramowicz teraz :
"Ty Bartek, śmieszna sprawa wyszła z tym Willianem, może jednak chcecie dać te 60mln jeszcze raz."

0

Coś mi świta 27 lipca, kiedyś ktoś pisał, ale na 100% pewny nie jestem.

1

Ale sprytni jesteśmy, bo wiadomo, że jak taka Roma się zgłasza po kogoś to cena jest niższa, nam Bordeaux krzyknęło dużo więcej, a tak to wystarczy przebić te 35mln i Malcom nasz, bo przecież teraz Bordeaux nie wyleci z jakąś chorą kwotą, bo sam piłkarz się wkurzy.

0

Nie ma co się dziwić, pociąg o nazwie Barcelona przyjeżdża tylko raz, nadal jest ta jedna wolna pozycja w linii ataku, bo przecież nie stoi na straconej pozycji w walce o nie z Dembele, niech wygra lepszy i tyle.
Bylbym strasznie zawiedziony jakbym w ostatnim rozrachunku przeszedł do Romy na jego miejscu.

0

I pewnie tak będzie, bo Roma raczej nie jest wstanie dać więcej od nas i sam Malcom pewnie woli jednak Barcelone.

1

"Rozmowy między Bordeaux, Barceloną i Roma, będą wznowione rano." [Goal.com]

1

Bartomeu, jak Ty mi zaimponowales w tej chwili, takie transfery to ja szanuję. Oby to była prawda, bo jestem fanem talentu Malcoma, to będzie kawał piłkarza, dużo lepsza opcja niż 30-letni Willian, który perspektyw już nie ma.

1

Uwielbiam, mogę oglądać całe wyścigi, nie wiem dlaczego, ale po prostu jestem uzależniony od tego.
I do tego jeszcze komentarz z Eurosport Jaroński, Wyrzykowski i Baranowski, najlepsze trio od kolarstwa. Nie ma nudy z nimi.

63

"Andre Gomes poleci na tournee do USA w celu zwiększenia jego ceny" [Diario Sport]

Oby za dużo nie zwiększyli, bo rekord transferowy padnie.

5

TVP Sport.

1

Bez szans chyba, nie ma już sił i płaska trasa. Tamci są szybsi i jeszcze sam musi gonić, bo pracować nie ma kto w tej 2 grupie, bo nie muszą.

0

Może dlatego, żeby zagrali Ci inni piłkarze, bo trener chciałby sprawdzić ich przydatność w dłuższym wymiarze czasowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?