0

W sumie, to on od początku sezonu nie zachwyca, już nie ten sam Salah co rok temu, który strzelał bramkę z każdej pozycji.

1

Bramka z dupy... Ehh

0

Długa laga do przodu, żadnej składnej akcji, jak w B-klasie. W II połowie nawet strzału nie oddali.

1

PSG dno dna, co za żenujący futbol grają...

0

Masakra ile powtórek jednej akcji pokazują w tym skrócie, nie da się tego oglądać...

1

Z wolnego się nie liczy xD

2

Lozano :o.

0

Niektórzy, to chyba przez ostatnie miesiące w jaskini żyli i dopiero się obudzili z tym gdzie jest LM w tym sezonie. :D

2

Ten Tebas, to naprawdę jest dzban. Jak można w ogóle wpaść na pomysł rozgrywania meczu ligowego w USA, czemu jakiejś drużynie ma być zbierany atut własnego boiska? Finały Pucharów niech sobie tam robi, ale nie mecze ligowe... Ale czego to się nie robi dla pieniędzy...

0

Ekstraklasa za silna dla niektórych, przecież ten Zwoliński to kopał się po czole i bramek nie strzelał.

12

Ale kozak z tymi meczami o 19:00 i 21:00 w LM, najpierw Barca a później hit PSG- Liverpool, tak już 2 spotkania bym nie obejrzał.

1

Ruszyła Maszyna!

0

Przegapiłem takie wydarzenie, ale pytanie na pustaka czy jakiś farfocel?

15

Trudną grupę mamy strasznie, trzeba wygrać u siebie, bo na ich terenie będzie piekielnie ciężko, biorąc pod uwagę nasze problemy w meczach wyjazdowych.

1

Ty to wariat jesteś, ja bym takimi pieniędzmi nie ryzykował :D

6

Ej, a podobno miał Real strzelić.

10

A Delfin zepewnial, że Real i tak wciśnie :D

9

Oby Wisła utrzymała poziom, ale znając życie, to Legia męcząc się cały sezon i tak mistrza ugra...

0

Jak zwykle Isco dupe ratuje.

0

Illarra wykupił pakiet Casemiro.

0

Jaki Wylew xDDDDD

0

Co ten Ter Stegen robi, Boruc to by w zęby złapał.

0

A gdzie on jest pewien? xD

1

Suarez skończ się kompromitowac...

7

Ehh... Ta 3 od razu...

0

Suarez jaki dzban...

1

35 minuta a my 0 (słownie zero) strzałów.

2

Hur dur Messi taki zły...

4

Dembele jest memem xDD

0

I do tego jeszcze Prawy obrońca Roberto w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?