D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie, to on od początku sezonu nie zachwyca, już nie ten sam Salah co rok temu, który strzelał bramkę z każdej pozycji.
1
Bramka z dupy... Ehh
0
Długa laga do przodu, żadnej składnej akcji, jak w B-klasie. W II połowie nawet strzału nie oddali.
1
PSG dno dna, co za żenujący futbol grają...
0
Masakra ile powtórek jednej akcji pokazują w tym skrócie, nie da się tego oglądać...
1
Z wolnego się nie liczy xD
2
Lozano :o.
0
Niektórzy, to chyba przez ostatnie miesiące w jaskini żyli i dopiero się obudzili z tym gdzie jest LM w tym sezonie. :D
2
Ten Tebas, to naprawdę jest dzban. Jak można w ogóle wpaść na pomysł rozgrywania meczu ligowego w USA, czemu jakiejś drużynie ma być zbierany atut własnego boiska? Finały Pucharów niech sobie tam robi, ale nie mecze ligowe... Ale czego to się nie robi dla pieniędzy...
0
Ekstraklasa za silna dla niektórych, przecież ten Zwoliński to kopał się po czole i bramek nie strzelał.
12
Ale kozak z tymi meczami o 19:00 i 21:00 w LM, najpierw Barca a później hit PSG- Liverpool, tak już 2 spotkania bym nie obejrzał.
1
Ruszyła Maszyna!
0
Przegapiłem takie wydarzenie, ale pytanie na pustaka czy jakiś farfocel?
15
Trudną grupę mamy strasznie, trzeba wygrać u siebie, bo na ich terenie będzie piekielnie ciężko, biorąc pod uwagę nasze problemy w meczach wyjazdowych.
1
Ty to wariat jesteś, ja bym takimi pieniędzmi nie ryzykował :D
6
Ej, a podobno miał Real strzelić.
10
A Delfin zepewnial, że Real i tak wciśnie :D
9
Oby Wisła utrzymała poziom, ale znając życie, to Legia męcząc się cały sezon i tak mistrza ugra...
0
Jak zwykle Isco dupe ratuje.
0
Illarra wykupił pakiet Casemiro.
0
Jaki Wylew xDDDDD
0
Co ten Ter Stegen robi, Boruc to by w zęby złapał.
0
A gdzie on jest pewien? xD
1
Suarez skończ się kompromitowac...
7
Ehh... Ta 3 od razu...
0
Suarez jaki dzban...
1
35 minuta a my 0 (słownie zero) strzałów.
2
Hur dur Messi taki zły...
4
Dembele jest memem xDD
0
I do tego jeszcze Prawy obrońca Roberto w pomocy.