1

Piękny wieczór się szykuje, jeszcze Real niech przegra i będzie perfekt.

0

A tu rozpacz jak Barca przegra raz na rok xD

1

Obywatelstwo mi zabiorą xD

Ps. Kibicuje mocno Borussii Dortmund, im więcej wpadek Bayernu tym lepiej.

1

Brawo Plea! Jazda z Bayernem!

1

Żegnamy Panie Mourinho.

3

Szkoda, że on u nas grał raz na 10 spotkań, bo instynkt strzelca ma niesamowity.

2

Brawo Paco, niech mu się wiedzie jak najlepiej!

Sancho kolejna asysta, będzie wart grube miliony.

3

I naklejki na slodziaki!
Ps. Nie ma ktoś za dużo na zbyciu? :)

0

Od godziny nikt nie wrzucał.

0

W teorii tak, ale fakt jest taki że od dawna żaden wychowanek się nie przebił i ten problem trzeba jakoś rozwiązać, bo do pewnego momentu jest dobrze, a potem coś jest nie tak.

1

Na ten moment, to obie są słabe.

0

Stuani jest niemożliwy!

0

Poczekaj lepiej, będzie tańsza. Nawet do 1000zl, tak kupiłem rok temu.

4

Macie szczęście, już miałem dzwonić po chłopaków.

1

Nie przekonam się do tego studia, nie da się tego oglądać...

22

Suarez ostatnio najlepiej gra jak nie dotyka piłki xD

9

Suarez 2 piękne asysty, bez asysty.

0

Messi strzela gola cisza, Tottenham groźna akcja - komentator orgazm...

0

Fatalny ten Lenglet...

71

Jeden "błąd" Lengleta i już fatalny, a przez cały mecz czyści az miło.

2

Słupek zaliczony, można zacząć strzelać bramki xD

7

Arthur przebiegł 6km. WOW!

2

Komentarz fatalny...

4

Lenglet też świetnie czyści narazie.

1

Boruc by z tego bramkę strzelił, słaby ten Ter Stegen.

0

Świetnie!

0

Zamyka hejterow :D

2

Co Messi dziś brał? Biega wszędzie!

0

Rakitic xDDDDD.

2

Co ten Lloris xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?