D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piękny wieczór się szykuje, jeszcze Real niech przegra i będzie perfekt.
0
A tu rozpacz jak Barca przegra raz na rok xD
1
Obywatelstwo mi zabiorą xD
Ps. Kibicuje mocno Borussii Dortmund, im więcej wpadek Bayernu tym lepiej.
1
Brawo Plea! Jazda z Bayernem!
1
Żegnamy Panie Mourinho.
3
Szkoda, że on u nas grał raz na 10 spotkań, bo instynkt strzelca ma niesamowity.
2
Brawo Paco, niech mu się wiedzie jak najlepiej!
Sancho kolejna asysta, będzie wart grube miliony.
3
I naklejki na slodziaki!
Ps. Nie ma ktoś za dużo na zbyciu? :)
0
Od godziny nikt nie wrzucał.
0
W teorii tak, ale fakt jest taki że od dawna żaden wychowanek się nie przebił i ten problem trzeba jakoś rozwiązać, bo do pewnego momentu jest dobrze, a potem coś jest nie tak.
1
Na ten moment, to obie są słabe.
0
Stuani jest niemożliwy!
0
Poczekaj lepiej, będzie tańsza. Nawet do 1000zl, tak kupiłem rok temu.
4
Macie szczęście, już miałem dzwonić po chłopaków.
1
Nie przekonam się do tego studia, nie da się tego oglądać...
22
Suarez ostatnio najlepiej gra jak nie dotyka piłki xD
9
Suarez 2 piękne asysty, bez asysty.
0
Messi strzela gola cisza, Tottenham groźna akcja - komentator orgazm...
0
Fatalny ten Lenglet...
71
Jeden "błąd" Lengleta i już fatalny, a przez cały mecz czyści az miło.
2
Słupek zaliczony, można zacząć strzelać bramki xD
7
Arthur przebiegł 6km. WOW!
2
Komentarz fatalny...
4
Lenglet też świetnie czyści narazie.
1
Boruc by z tego bramkę strzelił, słaby ten Ter Stegen.
0
Świetnie!
0
Zamyka hejterow :D
2
Co Messi dziś brał? Biega wszędzie!
0
Rakitic xDDDDD.
2
Co ten Lloris xDD