16

Tak jak nie będzie drugiego Messiego, to tak samo tyczy się Busquetsa, dla mnie najlepszy DP w historii, lepszego nie zobaczę.

Inteligencja, technika, brak układu nerwowego, mimo że jest strasznie wolny, to swoim ustawieniem kapitalnie zasłania każdą strefę boiska, doskonale wychodzi spod pressingu, z taką lekkością, mimo swojego wzrostu, robi to z wielką elegancją.
Geniusz na swojej pozycji.

0

Świecickiego się świetnie słucha, jeden z najlepszych komentatorów/ekspertów strasznie dużo wie, ale do czasu jak mu się włączy tryb "antyBarca", tak jak po meczu z PSG.

21

Tak średnio, to impreza nowożeńców, więc tak średnio jak ich trochę "przyćmisz"

0

Myślę, że Pep wyciąga wnioski. W tamtym roku trochę pechowo odpadli, bo w rewanżu byli zdecydowanie lepsi a błędy sędziego w I połowie sprawiły, że ich szansę na odrobinie strat, mocno spadły.

4

Zgadzam się, ostatnio po porażkach pisał, że będzie cud jak jakieś trofeum wygramy, a teraz piszę że drużyna powoli wchodzi w sezon i się rozkręca.

0

To dla mnie te ogarnie, że nie zacznie pokazywać swojego potencjału częściej niż raz na 45 minut.

1

Jeśli Dembele nadal się nie ogarnie, to trzeba lecieć po Hazarda, który po Neymarze jest jedynym zawodnikiem, który bez żadnych "aklimatyzacji" by podniósł jakość drużyny.
Belg jest stworzony do gry w Barcelonie, taki mini Messi, tylko z lewej strony, podobny styl, gra kombinacja na bardzo wysokim poziomie, ogromna inteligencja boiskowa, to czego brakuje na tym etapie Dembele.
A dla Dembele kierunek Anglia byłby najlepszy, tam liga nie jest tak bardzo taktyczna i są duże przestrzenie do gry, więc mógłby korzystać ze swojej szybkości.
Jeśli nie zrobi progresu do końca sezonu, to nie ma co na siłe z niego robić zawodnika na Barcelone, my na tym stracimy i Dembele, nie ma się co męczyć jak nie ogarnia schematów Barcelony.

1

Byłem wielkim zwolennikiem jego transferu, ale dla mnie on jest do sprzedania. Przestał się rozwijać u nas, zatrzymał się w miejscu. W Barcelonie już chyba kariery wielkiej nie zrobi, napewno nie przy Valverde, który jak widać ma inny pomysł na drużyne, a swoim zachowaniem Dembele niczego sobie nie ułatwia.

Myślałem, że będzie to zawodnik, który oczaruje mnie swoją grą, a częściej mnie irytuje, masa strat, po których nawet nie chce mu się wrócić, niedokładność, jest strasznie nerwowy w swoich ruchach, robi wszystko na sztywno. Obecnie nie wygląda na zawodnika Barcelony.

1

Dobra Ernest dawaj tego Cillessen za Suareza.

8

Nie wejdzie nikt ofensywny, bo jego betonowe myślenie na to nie pozwoli.

0

Rakitic niech gra :D

3

Xavi is Back!
Rakitic przy nim kompletnie niewidoczny.

1

Czemu taki dziwny rozbieg? :D

0

Skriniar to będzie kocur, w sumie to już jest.

6

Rafinha > Messi

0

Dogonil i nie dopuścił do strzału.

0

"Tate nie wytrzymie, weź go zdejmij"

0

Brawo Lenglet!

6

"Tate, Ty byś to trafił"

2

Rakitic jest najpiękniejszy.

7

Messi będzie częściej pokazywany na trybunach niż Malcom na boisku.

1

Kiedy grał? Mówisz o tych "5" minutach? xD

2

bo Rafinha dostał już milion szans i nadal nie wygląda na piłkarza na Barcelone, a taki Malcom nie dostał zadnej i pewnie przez to odejdzie.

1

Spokojnie jest po kontuzji, musi złapać rytm. :D

1

Albo Cristiano Ronaldo.

0

Dembele wypadł z łask Valverde, coś mi się zdaję że odejdzie po sezonie.

0

Ma ktoś jakiś serial, który mega wciąga od początku? Długie wieczory nadchodzą, to jakiś dobry serial by się przydał.
Nie będę wymieniał jakie oglądałem, bo trochę tego jest, ale może macie jakąś perełke, której nie widziałem.

4

Twarowski, Laskowski ich mogę godzinami słuchać.

5

bo Smokowski jest beznadziejnym komentatorem, on jest najlepszy jak siedzi w studiu.

0

i Jarosław Kret.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?