D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Gdy dowiedziałem się, że Mikołaj nie istnieje.
Edit. Źle zrozumiałem pytanie xDD
0
Akurat, to najmniejszy problem dla Valverde :D
2
Myślę, że rola Pique w 1 składzie powinna już być stopniowo obniżana, co raz więcej błędów popełnia.
Sam tez mówił, że nie zamierza grać długo w piłkę, za chwilę 32 lata, czas najwyższy poszukać następcy, De Ligt idealny kandydat.
1
Lewandowski, Aguero, Kane, Cavani, Suarez
3
Machanie dla samego machanie raczej efektowne nie jest, Neymar "lekceważyl" przechodząc zawodników za pomocą sztuczek i dzięki temu zyskiwał teren a tu Sterling sobie tylko machal w narożniku bez celu.
51
"Po meczu Manchester City z Manchesterem United Pep Guardiola złapał za koszulkę Sterlinga i dobrą chwilę energicznie tłumaczył Anglikowi, co zrobił źle. Guardiola miał na myśli sytuację z ostatnich sekund spotkania. Kiedy to Sterling zaczął machać nogami nad piłką doprowadzając do złości spokojnego zwykle Juana Mata. Hiszpan, dokładnie tak jak Pep Guardiola, odebrał to jako brak szacunku dla rywala. Dosadnie tłumaczył mu że nie życzy sobie więcej takich zagrań. Sterling udawał, że nie wie co w tym złego, ale to jeszcze bardziej zirytowało Guardiolę.
- Wykonał pewne ruchy nogami, których mógł nie robić. Jest młody i uczy się - powiedział już na konferencji prasowej."
Guardiola, co za człowiek!
3
Dla mnie netflix.
14
Guardiola to dla mnie trenerski Messi, uwielbiam gościa, zawsze będę mu z całego serca kibicowal. Ta niesamowita pasja do tego co robi, dla mnie fenomen.
0
Pewnie to Eleven wybiera za tydzień mecz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
De Gea? xDDD.
0
Podsumowal siebie xD
0
Czemu teraz zachciało im się grać?
0
Mam nadzieję, że Setien zawita kiedyś do Barcelony.
0
Obrona to jakiś żart...
0
bo przecież my, Real, City, Liverpool itd. Grają zawsze pięknie...
0
Takie przy których tobie sie najlepiej gra.
Większość ustawia bocznym zostawiaj z tyłu a reszta bez zmian.
1
Do tej taktyki chyba Pogba.
7
King is back!
https://www.instagram.com/p/BqCvhYWl8Sp/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=5o43kuolmm4a
16
Leo, jak ja się za nim stęskniłem :)
0
Wach za dużo rund odpuścił gdzie Szpilka go punktowal.
4
Chyba już dostał przed meczem z Interem, bo do Mediolanu by nie jechał.
0
Nie wygląda jak dzieciak w końcu.
7
Niestety Piotrek, to taki sam przypadek jak Denis Suarez. Niby jakiś talent ma, coś tam potrafi a jednak nie potrafi tego pokazać.
0
Nie wiem czy coś Ci to mówi, ale mecz meczowi nierówny.
1
STS:
Szpilka 1.6 | Wach 2.2
0
Ja 800 zl.
2400zl za całe.
1
Contratiempo.
0
Sportklub.
121 kanał na nc+
0
Mi się od razu skojarzył z nim.