D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets? xDDD.
2
Typowe placzki...
4
Ja to nie wiem, niektórzy to żyją w jakimś wyimaginowanym świecie i myślą, że drużyny przeciwne się położą i nie będą nam przeszkadzać.
0
Cazorla kapitalny technicznie, szkoda kontuzji.
0
bo wybierają na zmianę i każdy wybiera ciekawszy mecz.
7
Za tydzień tez na c+ mecz, to się posiadacze Eleven zdenerwuja xDD
2
Shakira!!!
1
Jestem w szoku co Dembele gra, jaki luz złapał jak w Borussii. Brawo!
0
Messi :o.
3
"Pochwali Valverde Dembele za próbę"
I kamera na Waldka, który ma mine jakby stracił bramkę :D
0
Semedo jest dobry, ale nie pamiętam kiedy jego wrzuta dotarła do celu.
0
3:2
http://twgoals.com/?j=WZ5R&p=2
4:2
https://streamja.com/vgkb
1
Jak ten pajac ma prawo jeszcze się kłócić o kartkę...
0
Świetny jest Arsenal, przyjemnie się ich ogląda.
0
Bellerin w obronie jest na poziomie Dembele...
0
United xDDDDDD.
5
Mirabelli (dyrektor sportowy Milanu w latach 2017-2018): "Byliśmy w kontakcie w sprawie transferu Aubameyanga, ale pierwszym wyborem trenera był Kalinić".
xD?
0
Dominic Purcell na swoim Instagramie pisała, że 6 sezon nadchodzi.
4
Nie no, dla mnie Messi bez jego geniuszu byśmy tego nie wygrali a nawet przegrali.
2
Serwis idzie według algorytmu, miał dużo kluczowych podań, malo strat i dużo wygranych pojedynków, plus bramka i asysta, dalo ocenę 10
12
Messi 3 mecz w LM w tym sezonie i po raz 3 z oceną 10 od serwisu Sofascore.com.
6 bramek i 1 asysta.
Geniusz!
1
Ter Stegen to po wojaku dziś...
0
De Jong jest kapitalny w powietrzu, jeden z lepszych Napastników w tym aspekcie.
1
Jest on, Barcelonski Paweł Brożek!
0
Guti nasz ulubieniec xD
0
De Jong kawał świetnego napastnika, liczę że przejdzie do lepszego klubu.
3
Rakitic nie gral jeden mecz i wypadł z rytmu, dlatego gra w każdym meczu.
44
Iniesta sezonowiec xD
0
Ma być, ale wątpię, że zagra od początku.
0
Również, myślałem że to skoczek jednego konkursu, ale dziś pokazał klasę.