0

Busquets? xDDD.

2

Typowe placzki...

4

Ja to nie wiem, niektórzy to żyją w jakimś wyimaginowanym świecie i myślą, że drużyny przeciwne się położą i nie będą nam przeszkadzać.

0

Cazorla kapitalny technicznie, szkoda kontuzji.

0

bo wybierają na zmianę i każdy wybiera ciekawszy mecz.

7

Za tydzień tez na c+ mecz, to się posiadacze Eleven zdenerwuja xDD

2

Shakira!!!

1

Jestem w szoku co Dembele gra, jaki luz złapał jak w Borussii. Brawo!

0

Messi :o.

3

"Pochwali Valverde Dembele za próbę"
I kamera na Waldka, który ma mine jakby stracił bramkę :D

0

Semedo jest dobry, ale nie pamiętam kiedy jego wrzuta dotarła do celu.

1

Jak ten pajac ma prawo jeszcze się kłócić o kartkę...

0

Świetny jest Arsenal, przyjemnie się ich ogląda.

0

Bellerin w obronie jest na poziomie Dembele...

0

United xDDDDDD.

5

Mirabelli (dyrektor sportowy Milanu w latach 2017-2018): "Byliśmy w kontakcie w sprawie transferu Aubameyanga, ale pierwszym wyborem trenera był Kalinić".

xD?

0

Dominic Purcell na swoim Instagramie pisała, że 6 sezon nadchodzi.

4

Nie no, dla mnie Messi bez jego geniuszu byśmy tego nie wygrali a nawet przegrali.

2

Serwis idzie według algorytmu, miał dużo kluczowych podań, malo strat i dużo wygranych pojedynków, plus bramka i asysta, dalo ocenę 10

12

Messi 3 mecz w LM w tym sezonie i po raz 3 z oceną 10 od serwisu Sofascore.com.
6 bramek i 1 asysta.

Geniusz!

1

Ter Stegen to po wojaku dziś...

0

De Jong jest kapitalny w powietrzu, jeden z lepszych Napastników w tym aspekcie.

1

Jest on, Barcelonski Paweł Brożek!

0

Guti nasz ulubieniec xD

0

De Jong kawał świetnego napastnika, liczę że przejdzie do lepszego klubu.

3

Rakitic nie gral jeden mecz i wypadł z rytmu, dlatego gra w każdym meczu.

44

Iniesta sezonowiec xD

0

Ma być, ale wątpię, że zagra od początku.

0

Również, myślałem że to skoczek jednego konkursu, ale dziś pokazał klasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?