2

U mnie tak samo, nawet im się zadzwonić dzwonkiem nie chce.

1

Brzmi jak fejk, jak policja ich znalazła to już powinna krążyć po internecie informacja o tym że żyje, a takiego czegoś nie ma.

7

Dryblingi mu nie idą, a ma najlepszą średnią w Europie. Chciałbym żeby każdemu tak nie szło.

0

Murawa do wymiany co mecz, bo boisko zaorane.

0

Szczerze w to wątpię, za duży koszt transferu i pensji.

0

Wyjmij kij z tylka.

0

Szuka ziomka do spóźnienia się na trening :D

0

Jak Antek, Na końcu nagra La decision

3

xDDD
Denis "To będzie mój sezon" Suarez.

6

Ja tam wolę jednak kobiety.

0

Wolałbym od swojego syna takiej wiadomości nie dostać, masakra co musi przeżywać rodzina....

1

Douglas też wygrał wszystko, ale chyba nie był za bardzo szczęśliwy z powodu tego że nie gra.

0

Błędem było odejście z Arsenal patrząc z perspektywy czasu, w Barcelonie nie był piłkarzem 1 składu a jak grał to na 9 a w Arsenalu grałby do tej pory w 1 składzie i byłby wielką legendą klubu.

Ps. Miałabyc odpowiedź do posta o Fabregasie.

3

Dla mnie Prison Break to najlepszy serial. Wielu hejtuje, że z sezonu na sezon co raz gorszy, ale dla mnie jest genialny. Żaden serial mnie tak nie wciągnął, musiałem oglądać kolejny odcinek, bo byłem ciekawy co będzie dalej i tak że zrobiłem ten serial w 1,5*tygodnia. Niesamowicie się zzylem z bohaterami serialu, czekam niecierpliwie na sezon 6.

Widziałem grę o tron, BB itd. ale Prison Break niezmiennie na 1 miejscu. I chyba z żadnym serialem się tak nie "związe" jak z tym.

0

Nie ma szans, że żyje. Już dawno by się odezwał, chyba że wylądował na bezludnej wyspie.

0

Ale z wielkim Levante przegraliśmy.

0

Te psychiczne się nie nawroca, bo to ich sens Życia.

0

Nie wrzucajmy wszystkich fo jednego worka, dzbany wszędzie się znajdą. Rozumiem żeby wszyscy to pisali, a to napisze 1 czy 2 osoby.

0

Myślę, że wystawi, wiedzą że PK to jedyna realna szansa na trofeum.

2

A u mnie tez jak imię dziewczyny: bez hasła tak jak bez dziewczyny.

0

Wyjazd do Sevilli bez 2 piłkarzy od których jesteśmy najbardziej uzależnieni, no nie powiem duże ryzyko podjął Valverde. Oby to była trafna decyzja, bo z Sevillą będzie ciężko odrobić straty.

2

Dla mnie to taki Denis Suarez, niby na pierwszy rzut oka coś ma w sobie, ale gdy przyjrzysz się w dłuższym wymiarze to tak nie do końca.

0

To Pjoter może jeszcze mniej grać.

3

Dzięki, bo pies właśnie pytał.

0

No jprdl...

0

Jest i Rakitic xDD

3

Coutinho to obecnie nadaje się do tarcia chrzanu, Alenia wygląda 100% lepiej w tym meczu.

0

Oby omijały go już kontuzje, bo to dzik niesamowity ten nasz Dembuś.

1

D10S ratuj! :D.

65

Sprzedać Stocha póki coś wart, a kupić Krafta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?