D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
U mnie tak samo, nawet im się zadzwonić dzwonkiem nie chce.
1
Brzmi jak fejk, jak policja ich znalazła to już powinna krążyć po internecie informacja o tym że żyje, a takiego czegoś nie ma.
7
Dryblingi mu nie idą, a ma najlepszą średnią w Europie. Chciałbym żeby każdemu tak nie szło.
0
Murawa do wymiany co mecz, bo boisko zaorane.
0
Szczerze w to wątpię, za duży koszt transferu i pensji.
0
Wyjmij kij z tylka.
0
Szuka ziomka do spóźnienia się na trening :D
0
Jak Antek, Na końcu nagra La decision
3
xDDD
Denis "To będzie mój sezon" Suarez.
6
Ja tam wolę jednak kobiety.
0
Wolałbym od swojego syna takiej wiadomości nie dostać, masakra co musi przeżywać rodzina....
1
Douglas też wygrał wszystko, ale chyba nie był za bardzo szczęśliwy z powodu tego że nie gra.
0
Błędem było odejście z Arsenal patrząc z perspektywy czasu, w Barcelonie nie był piłkarzem 1 składu a jak grał to na 9 a w Arsenalu grałby do tej pory w 1 składzie i byłby wielką legendą klubu.
Ps. Miałabyc odpowiedź do posta o Fabregasie.
3
Dla mnie Prison Break to najlepszy serial. Wielu hejtuje, że z sezonu na sezon co raz gorszy, ale dla mnie jest genialny. Żaden serial mnie tak nie wciągnął, musiałem oglądać kolejny odcinek, bo byłem ciekawy co będzie dalej i tak że zrobiłem ten serial w 1,5*tygodnia. Niesamowicie się zzylem z bohaterami serialu, czekam niecierpliwie na sezon 6.
Widziałem grę o tron, BB itd. ale Prison Break niezmiennie na 1 miejscu. I chyba z żadnym serialem się tak nie "związe" jak z tym.
0
Nie ma szans, że żyje. Już dawno by się odezwał, chyba że wylądował na bezludnej wyspie.
0
Ale z wielkim Levante przegraliśmy.
0
Te psychiczne się nie nawroca, bo to ich sens Życia.
0
Nie wrzucajmy wszystkich fo jednego worka, dzbany wszędzie się znajdą. Rozumiem żeby wszyscy to pisali, a to napisze 1 czy 2 osoby.
0
Myślę, że wystawi, wiedzą że PK to jedyna realna szansa na trofeum.
2
A u mnie tez jak imię dziewczyny: bez hasła tak jak bez dziewczyny.
0
Wyjazd do Sevilli bez 2 piłkarzy od których jesteśmy najbardziej uzależnieni, no nie powiem duże ryzyko podjął Valverde. Oby to była trafna decyzja, bo z Sevillą będzie ciężko odrobić straty.
2
Dla mnie to taki Denis Suarez, niby na pierwszy rzut oka coś ma w sobie, ale gdy przyjrzysz się w dłuższym wymiarze to tak nie do końca.
0
To Pjoter może jeszcze mniej grać.
3
Dzięki, bo pies właśnie pytał.
0
No jprdl...
0
Jest i Rakitic xDD
3
Coutinho to obecnie nadaje się do tarcia chrzanu, Alenia wygląda 100% lepiej w tym meczu.
0
Oby omijały go już kontuzje, bo to dzik niesamowity ten nasz Dembuś.
1
D10S ratuj! :D.
65
Sprzedać Stocha póki coś wart, a kupić Krafta.