D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może to tylko zawodnicy z lig europejskich.
9
Top10 najlepiej zarabiających miesięcznie piłkarzy:
1. Leo Messi €8.3mln
2. Cristiano Ronaldo €4.7mln
3. Antoine Griezmann €3.3mln
4. Neymar €3.1mln
5. Luis Suarez €2.9mln
6. Gareth Bale €2.5mln
7. Philippe Coutinho €2.3mln
=7.Alexis Sanchez €2.3mln
9. Kylian Mbappe €1.7mln
10. Mesut Ozil €1.6mln
[L'Equipe]
Edit. Widzę, że kolega niżej tez to dodał, ale nie podał top10, więc nie będę usuwal.
16
Ty to detektyw jesteś, dowody nie do podważenia :D
3
Tak, miał kontuzje. Wtedy chyba staw skokowy.
0
Takie głupie, że az śmieszne :D
1
Jego szansa była w tamtym okienku, teraz niech spada na drzewo.
0
Ok, chyba że tak :)
1
Dieta.
Bez bieganie zrzucisz 3kg. Bez diety biegając i jedząc co popadnie w dużych ilościach, to na pewno nie schudniesz, chyba że będziesz biegał tyle, że zrobić ujemny bilans energetyczny.
0
A tam nie są kwarty?
5
To było Mistrzostwo w Misji futbol, jedna z najlepszych historii, uśmiałem się po pachy :D
0
Sofascore.com inaczej liczy straty.
8
Najlepszy moment jak najlepszy piłkarz świata kopie powietrze a Arthur już 5m dalej z piłką :]
2
Gratuluję Realowi dobrego meczu, bardzo dobrze zamykali wolne przestrzenie, mało miejsca do gry bylo.
84
Kilka lat za późno Vidal tu trafil.
0
Dawaj Królu, pozamiataj ich!
1
Malcom najlepszy w ofensywie w I połowie, należało mu się.
0
Suarez kartka i cyk po kursie 2.5 komuś weszlo.
2
Leo lud Cię wzywa, dawaj na boisko mistrzu!
2
Messi się nawet nie rozgrzewa jeszcze, więc gdzieś kolo 60 dopiero.
0
6.4 to zła ocena jak na Whoscored.com
0
Messi ufam Tobie!
1
U niego problemem jest wiek i spadek szybkosci, ba takim poziomie szybka głowa to za mało.
9
Kim jesteś i co zrobiłeś z Coutinho z Liverpoolu?
4
Busquetsa to by Benzema wyprzedził biegnąc tyłem. Masakryczna jest ta jego motoryka, a będzie co raz gorzej z wiekiem.
0
Nie wiem co Semedo dziś brał, ale niech bierze to częściej.
0
Smutno się patrzy na Coutinho...
1
Środek pola narazie nie istnieje...
1
Semedo dziś znakomity,ten luz w grze.
2
A co przy golu miał zrobić? xDDDD
0
Ok, schematów gry może nie rozumiec, ale od gościa co zarabia miliony oczekuje lepszego strzału od przeciętnego Kowalskiego...