9

bo Ty to pewnie sam wymyśliles i napisałeś własnoręcznie 7 linijek.

1

Od kiedy Piątek przyszedł, to ten Milan fajnie gra.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Setien i jego zamiłowanie do naszego stylu, który próbuje przełożyć do słabych albo średnic klubów i mu się to udaje, bo Las Palmas grało pięknie a teraz Betis walczy o LM.

9

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

0

Nie no, Juve często jest w finałach LM, dawno tak wcześnie nie odpadli

10

Ronaldo o krok od pożegnania się ze ZP.

0

Oby nie z City, nie chciałby z Guardiola się mierzyć.

12

I co tam krzyczeliscie o Guardiole? :D

90

-Rodri!
-Darek wydaje mi sie ze to Jimenez
-tak masz racje to jednak nie Morata

Z cyklu doalog na TVP xDDDDD

5

1 druzyna La Ligii kontra 3 druzyna Ligue1 i remis o czymś to swiadczy.

7

Sane to jest kozak, Guardiola niezłą bestię sobie "wychowal"

1

Ronaldooooooooo! Piekna bramka. Siiiiiii!

0

Piękny wieczór :]

5

Nie miałem nic do Juve, ale po tym co dziś robią to niech odpadają jak najszybciej, żałosne zachowania.

1

* Przez całą Karierę

1

Spokojnie zaraz nie uzna, cos się znajdzie, faulowany był zawodnik na rozgrzewce czy coś :D

0

On to zrobił ponownie, wielki Morata! :D

0

Ale się Guardioli mecz nie układa, niby wszystko pod kontrolą mają, a tu 2 karne i jeszcze czerwo. Raczej to nie byly założenia taktyczne na ten mecz.

0

Nie wiem czemu ten Bentancur jest kreowany na wielką gwiazdę, dla mnie to taki ich Andre Gomes. Co go oglądam, to gra słabo i niczym się nie wyróżnia od innych przeciętnych graczy.

2

Nie przesadzaj, Atletico gra mocno przeciętnie.

0

Ale Saul dziś tragiczny jest.

0

Po komentarzach widzę, że jednak dobrze ze zostałem po godzinach w robocie :D

4

No coś pięknego, mecz mógłby się już nie odbyć, nic lepszego nie zobaczę.

0

Jak ja nienawidzę tych rac, teraz będzie 30 minut przerwy az dym zniknie...

3

Nie Polskie, bo jak Real wygrywa LM 3x z rzędu to myślę, że podobne odczucia mają kibice w Katalonii.

0

No tydzień temu się zaczęła.

3

Fajny tytuł na rm.pl

Ile potrwała ta walka o tytuł? " xD

1

Kończ to Turku!

0

Czerwo(, 2 żółta) za nieudana przewrotke, bo kopnął rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?