D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
bo Ty to pewnie sam wymyśliles i napisałeś własnoręcznie 7 linijek.
1
Od kiedy Piątek przyszedł, to ten Milan fajnie gra.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Setien i jego zamiłowanie do naszego stylu, który próbuje przełożyć do słabych albo średnic klubów i mu się to udaje, bo Las Palmas grało pięknie a teraz Betis walczy o LM.
9
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
0
Nie no, Juve często jest w finałach LM, dawno tak wcześnie nie odpadli
10
Ronaldo o krok od pożegnania się ze ZP.
0
Oby nie z City, nie chciałby z Guardiola się mierzyć.
12
I co tam krzyczeliscie o Guardiole? :D
90
-Rodri!
-Darek wydaje mi sie ze to Jimenez
-tak masz racje to jednak nie Morata
Z cyklu doalog na TVP xDDDDD
5
1 druzyna La Ligii kontra 3 druzyna Ligue1 i remis o czymś to swiadczy.
7
Sane to jest kozak, Guardiola niezłą bestię sobie "wychowal"
1
Ronaldooooooooo! Piekna bramka. Siiiiiii!
0
Piękny wieczór :]
5
Nie miałem nic do Juve, ale po tym co dziś robią to niech odpadają jak najszybciej, żałosne zachowania.
1
* Przez całą Karierę
1
Spokojnie zaraz nie uzna, cos się znajdzie, faulowany był zawodnik na rozgrzewce czy coś :D
0
On to zrobił ponownie, wielki Morata! :D
0
Ale się Guardioli mecz nie układa, niby wszystko pod kontrolą mają, a tu 2 karne i jeszcze czerwo. Raczej to nie byly założenia taktyczne na ten mecz.
0
Nie wiem czemu ten Bentancur jest kreowany na wielką gwiazdę, dla mnie to taki ich Andre Gomes. Co go oglądam, to gra słabo i niczym się nie wyróżnia od innych przeciętnych graczy.
2
Nie przesadzaj, Atletico gra mocno przeciętnie.
0
Ale Saul dziś tragiczny jest.
0
Po komentarzach widzę, że jednak dobrze ze zostałem po godzinach w robocie :D
4
No coś pięknego, mecz mógłby się już nie odbyć, nic lepszego nie zobaczę.
0
Jak ja nienawidzę tych rac, teraz będzie 30 minut przerwy az dym zniknie...
3
Nie Polskie, bo jak Real wygrywa LM 3x z rzędu to myślę, że podobne odczucia mają kibice w Katalonii.
0
No tydzień temu się zaczęła.
3
Fajny tytuł na rm.pl
Ile potrwała ta walka o tytuł? " xD
1
Kończ to Turku!
0
Czerwo(, 2 żółta) za nieudana przewrotke, bo kopnął rywala.