D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wsyawcie ten mem z Perezem i Varem. Idealnie pasuje xD
0
Nie, bo to nie kwestia pozycji.
0
Semedo to byl problem? AHA :D
1
Kto mu kazał Umtitiego na taki mecz wystawiać?
14
Umtiti bez formy - gra
Vidal bez formy - gra
Suarez bez formy - gra
Coutinho bez formy - gra
To niezły trener, postanowił grać w 7 :D
0
Patrz na Suareza.
4
Tyłu defensywy graczy, a Sevilla tyle okazji bramkowych...
0
I Tuchela.
2
Grając w 9, to i tak szanuje, że tylko 2:1 jest.
1
Pique na atak, Suarez na obronę.
1
Suarez się nadaje do bananów prostowania...
3
Messi jako jedyny przy polu karnym przeciwnika próbuje prostopadłych podań, a tu po jednym złym jest hejtowany, niefortunnie się złożyło, że poszła z tego bramka, ale bylo jeszce 70m boiska, w którym mogliśmy ich zatrzymać, ale wszyscy wracali jakby mieli wóz węgla na plecach.
2
Co tam placzki?
7
Ta pomoc jest tak wolna, że nawet Alba będący na końcu boiska szybciej wrócił niż pomocnicy, którzy stali prawie na srodku...
0
Częściej niż jakikolwiek piłkarze na świecie.
1
On zawsze tak biega, jak strzeli 3 bramki, to za chwilę nie będziesz o tym pamiętał i pisał, że Król...
Czepianie się Messiego i jego biegania jest zawsze jak gra się nie klei. Nikomu to nie przeszkadza jak wygrywa nam mecze.
1
Co za parowa ten sędzia xDD
0
I jeszcze ten Ajszenbiszle wygra...
0
Nie ma szans na podium, można się rozejść. Teraz oby Niemiec nie wygrał.
0
Sevilla u siebie jest mocna, na bank coś wcisną.
0
Jak zagra jak w ostatnich meczach, to jedynie na samobójcze można liczyć.
1
Typowa La Rambla, nie można nic napisać złego, bo nie masz uprawnień. Zaorac La Rambla, bo po co ona, jak tylko można pisać pozytywnie o trenerze, bo jak źle to się nie znasz.
5
Przecież oni nie mają szans teraz na dobre miejsce.... Tylko punktów im odejmuja, ze skocznie muszą przeskoczyć aby powalczyć... Chore...
2
No i to by było na tyle.
1
Babiarz niech wraca do łyżwiarstwa figurowego, tam może gadać sobie.
13
Nie wiem jak wy, ale ja strasznie tego ajszenbiszle nie lubię, irytujący typ.
0
Czemu Piątek się wypowiada o graczach Barcelony?
20
Saul wcale nie jest taki niesamowity.
0
Meczyk Barcy, skoki.
0
Nie dużo, ale sam gdzieś ten żart zobaczyłes, więc 99% ludzi raczej kopiuje go, zamiast usiąść patrzeć na tekst i go przepisywać.