5

Wsyawcie ten mem z Perezem i Varem. Idealnie pasuje xD

0

Nie, bo to nie kwestia pozycji.

0

Semedo to byl problem? AHA :D

1

Kto mu kazał Umtitiego na taki mecz wystawiać?

14

Umtiti bez formy - gra
Vidal bez formy - gra
Suarez bez formy - gra
Coutinho bez formy - gra

To niezły trener, postanowił grać w 7 :D

0

Patrz na Suareza.

4

Tyłu defensywy graczy, a Sevilla tyle okazji bramkowych...

0

I Tuchela.

2

Grając w 9, to i tak szanuje, że tylko 2:1 jest.

1

Pique na atak, Suarez na obronę.

1

Suarez się nadaje do bananów prostowania...

3

Messi jako jedyny przy polu karnym przeciwnika próbuje prostopadłych podań, a tu po jednym złym jest hejtowany, niefortunnie się złożyło, że poszła z tego bramka, ale bylo jeszce 70m boiska, w którym mogliśmy ich zatrzymać, ale wszyscy wracali jakby mieli wóz węgla na plecach.

2

Co tam placzki?

7

Ta pomoc jest tak wolna, że nawet Alba będący na końcu boiska szybciej wrócił niż pomocnicy, którzy stali prawie na srodku...

0

Częściej niż jakikolwiek piłkarze na świecie.

1

On zawsze tak biega, jak strzeli 3 bramki, to za chwilę nie będziesz o tym pamiętał i pisał, że Król...
Czepianie się Messiego i jego biegania jest zawsze jak gra się nie klei. Nikomu to nie przeszkadza jak wygrywa nam mecze.

1

Co za parowa ten sędzia xDD

0

I jeszcze ten Ajszenbiszle wygra...

0

Nie ma szans na podium, można się rozejść. Teraz oby Niemiec nie wygrał.

0

Sevilla u siebie jest mocna, na bank coś wcisną.

0

Jak zagra jak w ostatnich meczach, to jedynie na samobójcze można liczyć.

1

Typowa La Rambla, nie można nic napisać złego, bo nie masz uprawnień. Zaorac La Rambla, bo po co ona, jak tylko można pisać pozytywnie o trenerze, bo jak źle to się nie znasz.

5

Przecież oni nie mają szans teraz na dobre miejsce.... Tylko punktów im odejmuja, ze skocznie muszą przeskoczyć aby powalczyć... Chore...

2

No i to by było na tyle.

1

Babiarz niech wraca do łyżwiarstwa figurowego, tam może gadać sobie.

13

Nie wiem jak wy, ale ja strasznie tego ajszenbiszle nie lubię, irytujący typ.

0

Czemu Piątek się wypowiada o graczach Barcelony?

20

Saul wcale nie jest taki niesamowity.

0

Meczyk Barcy, skoki.

0

Nie dużo, ale sam gdzieś ten żart zobaczyłes, więc 99% ludzi raczej kopiuje go, zamiast usiąść patrzeć na tekst i go przepisywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?