3

Co za badziew a nie skoki..

0

Przez 5 meczów kopał się po czole i marnowal każdą setkę jaką miał, no trzeba było go za to chwalić...
To jest kapitalny napastnik, ale jego kryzysy formy są wkurzające i to nie był pierwszy taki kryzysyw rym sezonie, oby w tych kluczowych meczach takich nie miał, bo będzie ciężko.

15

On chyba w meczu z Sevillą, za dużo sił zużyl. Niestety nie ma już 20 lat i nie będzie gwiazdą meczu co 3dni + wczoraj dużo piłkarzy Realu za nim chodziło.

0

Zawsze można napisać taką wymowke, że ktoś kogoś zlekcewazyl. A dla mnie po prosty Vinicius był wczoraj lepszy fizycznie od Semedo. Byl szybszy, zwrotniejszy i miał sposób na naszego Portugalczyka i wykorzystywał jego słabości, które ma.

14

Jak ktoś gra dobry mecz, to należy mu pogratulować, nawet jeśli jest to zawodnik odwiecznego rywala. Nie wiem co będzie za 5-10 lat, ale wczoraj zrobił na mnie spore wrażenie jak na 18 latka, kręcił Semedo jak chciał.

12

Messi najsłabszy mwcz w tym sezonie, kompletnie nic nie pokazał.

2

Co ma robić przy 3:0?

0

Szczęście w nieszczęściu.

6

To niezły PacMan xDDDD

1

Piękna Karma za te ich wszystkie fartowne zwycięstwa w poprzednich sezonach.

1

Co tam Ramos parówo krzyczysz?!

2

Zidane'a odszedł, to Valverde wykupił pakiet fart od diabła.

4

1 celny strzał a 2 bramki xDD

To dużo mówi o tym jak my gramy :D

7

Typowa Fifa xDDDDD

1

Jak ten Vinicius poprawi wykończenie, to będzie kozakiem.

0

Ograł go jak amatora.

0

Gruby strzelił i już wrócił na swój poziom

3

Powiem tak, my gramy jak Real a Real jak my.
Oni robią akcje, stwarzają sytuację a my liczyky na kontre. Nie tak to powinno wyglądać.

2

Wyczekal ich, wiedział że Vinicius będzie marnowal setki, więc pozwolił mu się wyszumiec.

0

No to teraz Vidal za Dembele, Cillessen za Suareza i jazda.

3

Kto ma numer do tego Valverde, weźcie mu powiedzcie że 0:0 nam awansu nie daje

6

O Vidal xDD
Za Dembele niech wejdzie.

4

Chyba w innym wymiarze.

1

Uwaga nasza pomoc podała aż 0 kluczowych podań.

27

Tata Martino wróć!!!

0

Jakie to jest żałosne, że tylko jak Messi ruszy z piłką to coś się dzieje. A pomocnicy stoją jak nie powiem kto i gdzie...

0

Zapomniałam pomnożyć x9

4

Po raz pierwszy od dawna chce wyłączyć mecz, bo każda akcja Realu to zawał. W Co my gramy?

1

3 defensywnych pomocników, a Real tyle 100% sytuacji .Dobrze, że Valverde tyłu wystawił, bo jakbyśmy grali bardziej ofensywnie to Real już by prowadził z 10:0.

19

Dobrze, że ten Vinicius ma wykończenie na poziomie świnki morskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?