D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co za badziew a nie skoki..
0
Przez 5 meczów kopał się po czole i marnowal każdą setkę jaką miał, no trzeba było go za to chwalić...
To jest kapitalny napastnik, ale jego kryzysy formy są wkurzające i to nie był pierwszy taki kryzysyw rym sezonie, oby w tych kluczowych meczach takich nie miał, bo będzie ciężko.
15
On chyba w meczu z Sevillą, za dużo sił zużyl. Niestety nie ma już 20 lat i nie będzie gwiazdą meczu co 3dni + wczoraj dużo piłkarzy Realu za nim chodziło.
0
Zawsze można napisać taką wymowke, że ktoś kogoś zlekcewazyl. A dla mnie po prosty Vinicius był wczoraj lepszy fizycznie od Semedo. Byl szybszy, zwrotniejszy i miał sposób na naszego Portugalczyka i wykorzystywał jego słabości, które ma.
14
Jak ktoś gra dobry mecz, to należy mu pogratulować, nawet jeśli jest to zawodnik odwiecznego rywala. Nie wiem co będzie za 5-10 lat, ale wczoraj zrobił na mnie spore wrażenie jak na 18 latka, kręcił Semedo jak chciał.
12
Messi najsłabszy mwcz w tym sezonie, kompletnie nic nie pokazał.
2
Co ma robić przy 3:0?
0
Szczęście w nieszczęściu.
6
To niezły PacMan xDDDD
1
Piękna Karma za te ich wszystkie fartowne zwycięstwa w poprzednich sezonach.
1
Co tam Ramos parówo krzyczysz?!
2
Zidane'a odszedł, to Valverde wykupił pakiet fart od diabła.
4
1 celny strzał a 2 bramki xDD
To dużo mówi o tym jak my gramy :D
7
Typowa Fifa xDDDDD
1
Jak ten Vinicius poprawi wykończenie, to będzie kozakiem.
0
Ograł go jak amatora.
0
Gruby strzelił i już wrócił na swój poziom
3
Powiem tak, my gramy jak Real a Real jak my.
Oni robią akcje, stwarzają sytuację a my liczyky na kontre. Nie tak to powinno wyglądać.
2
Wyczekal ich, wiedział że Vinicius będzie marnowal setki, więc pozwolił mu się wyszumiec.
0
No to teraz Vidal za Dembele, Cillessen za Suareza i jazda.
3
Kto ma numer do tego Valverde, weźcie mu powiedzcie że 0:0 nam awansu nie daje
6
O Vidal xDD
Za Dembele niech wejdzie.
4
Chyba w innym wymiarze.
1
Uwaga nasza pomoc podała aż 0 kluczowych podań.
27
Tata Martino wróć!!!
0
Jakie to jest żałosne, że tylko jak Messi ruszy z piłką to coś się dzieje. A pomocnicy stoją jak nie powiem kto i gdzie...
0
Zapomniałam pomnożyć x9
4
Po raz pierwszy od dawna chce wyłączyć mecz, bo każda akcja Realu to zawał. W Co my gramy?
1
3 defensywnych pomocników, a Real tyle 100% sytuacji .Dobrze, że Valverde tyłu wystawił, bo jakbyśmy grali bardziej ofensywnie to Real już by prowadził z 10:0.
19
Dobrze, że ten Vinicius ma wykończenie na poziomie świnki morskiej.