0

Valverde mokro ma xD

1

Slabiutki? Aha.
1 bramka i asysta, 3 stworzone 100% okazję jak on gra słabo, to nie wiem jak inni piłkarze na świecie grają.

1

Coutinho lepszy w II polowie, alw to nie jest nadal pilkarz co kosztuje 100mln.

0

Jak w Fifie xD.

0

Coutinho wygląda jakby kazali mu za dobry występ płacić połowę pensji.

2

bo Arthur zagra slabo raz na 10 a Coutinho 1 na 10 zagra dobrze .Różnica.
Coutinho zmarnował setkę, bez kluczowego podania bez wygranego pojedynku 1 na 1. Niezle pozytywy.

3

Do Coutinho to moja cierpliwość już się kończy, cień piłkarza...

0

Rakitic na ratunek!

0

Rotacje XDDDDDDD

0

Ten co krzyknął xD

4

Nic nie ma podjazdu do piłki noznej, w innych sportach albo przychodzą za darmo albo kwoty są minimalne jak w ekstraklasie.

0

Z Cristiano też zaczęli od 1/8,może będzie lepiej :)

0

Na 3? :D.

2

Joker z taką pensja? Ja podziękuję. Chyba że obniży o połowę zarobki, a w to wątpię.

8

Numery totka daj na dziś.

5

Idę właśnie skoczyć na dwojeczke.

6

Na ulubionej pozycji, czyli na ławce.

9

Lewy słaby, kiedyś to on sam 5 bramek im ladowal.

3

Brawo Paco!

0

Malcom :(.

4

Transfer do Rayo może będą negocjować z prezesem Rayo, który będzie na Camp Nou.

64

Sprzedać Stocha póki coś wart...

0

Myślałem, ze na trybunach wyląduje...

1

Nie ma szans, to 7 bramek straty. Jak coś to Mbappe może zabrać Leo buta. Kylian już tylko w lidze gra i to jeszcze najbardziej ogórkowej a Messi pewnie czasem będzie oszczędzany.

3

A Umtiti i Lenglet o sile czego?

2

bo niektórzy uważają, że dwóch lewonoznych nie może grać ze sobą.

3

Jaki Neymar to hipokryta, mieć pretensje do sędziego a samemu milion razy symulowac i wymuszać karne. Niech wtedy składa pretensje.

3

Nie no City źle życzysz, za to co zrobił Guardiola to jakoś mu kibicuje.

59

Te 27mln za zwolnienie Mourinho, to w sumie promocja była xD

11

A może Bartomeu poprosił Neymara aby eliminowal PSG z LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?