D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde mokro ma xD
1
Slabiutki? Aha.
1 bramka i asysta, 3 stworzone 100% okazję jak on gra słabo, to nie wiem jak inni piłkarze na świecie grają.
1
Coutinho lepszy w II polowie, alw to nie jest nadal pilkarz co kosztuje 100mln.
0
Jak w Fifie xD.
0
Coutinho wygląda jakby kazali mu za dobry występ płacić połowę pensji.
2
bo Arthur zagra slabo raz na 10 a Coutinho 1 na 10 zagra dobrze .Różnica.
Coutinho zmarnował setkę, bez kluczowego podania bez wygranego pojedynku 1 na 1. Niezle pozytywy.
3
Do Coutinho to moja cierpliwość już się kończy, cień piłkarza...
0
Rakitic na ratunek!
0
Rotacje XDDDDDDD
0
Ten co krzyknął xD
4
Nic nie ma podjazdu do piłki noznej, w innych sportach albo przychodzą za darmo albo kwoty są minimalne jak w ekstraklasie.
0
Z Cristiano też zaczęli od 1/8,może będzie lepiej :)
0
Na 3? :D.
2
Joker z taką pensja? Ja podziękuję. Chyba że obniży o połowę zarobki, a w to wątpię.
8
Numery totka daj na dziś.
5
Idę właśnie skoczyć na dwojeczke.
6
Na ulubionej pozycji, czyli na ławce.
9
Lewy słaby, kiedyś to on sam 5 bramek im ladowal.
3
Brawo Paco!
0
Malcom :(.
4
Transfer do Rayo może będą negocjować z prezesem Rayo, który będzie na Camp Nou.
64
Sprzedać Stocha póki coś wart...
0
Myślałem, ze na trybunach wyląduje...
1
Nie ma szans, to 7 bramek straty. Jak coś to Mbappe może zabrać Leo buta. Kylian już tylko w lidze gra i to jeszcze najbardziej ogórkowej a Messi pewnie czasem będzie oszczędzany.
3
A Umtiti i Lenglet o sile czego?
2
bo niektórzy uważają, że dwóch lewonoznych nie może grać ze sobą.
3
Jaki Neymar to hipokryta, mieć pretensje do sędziego a samemu milion razy symulowac i wymuszać karne. Niech wtedy składa pretensje.
3
Nie no City źle życzysz, za to co zrobił Guardiola to jakoś mu kibicuje.
59
Te 27mln za zwolnienie Mourinho, to w sumie promocja była xD
11
A może Bartomeu poprosił Neymara aby eliminowal PSG z LM.