D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
86
Eden Hazard:
"Nie ma 2 najlepszych piłkarzy w historii, jest tylko jeden i nazywa się Leo Messi."
0
Ten Brzeczek jest normalny? Po co brał Zurkowskiego z U-21 jak mu nie dał zagrać nawet minuty?
0
Mateusz Świecicki na swoim Twitterze tak napisałem. Po co miałby kłamać?
https://zapodaj.net/302035c212723.png.html
14
"#Ciekawostka
Dziennikarz Filip Kapica, będąc na Camp Nou zażyczył sobie koszulkę Kevin-Prince Boatenga. Pracownicy sklepiku powiedzieli mu, że jest pierwszym klientem, który zakupił jego koszulkę.
Via. Głodni Futbolu"
Zwraca się z koszulek :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A to nie jest tak że tylko na telefonie można pobierać i tylko tam oglądać?
1
Po sezonie :
"Busquets na skraju bankructwa."
1
Betis ma sympatycznych kibiców, już w tamtym roku gdy Messi pod swoją bramką uciekł spod pressingu 3 rywali dryblingiem, kibice skandowali Messi.
0
Messi, bo weźmie piłkę od bramkarza, przejdzie całe boisko i strzelił bramkę, a Cristiano ktoś by musiał na główkę wrzucić :D
0
City się boję.
14
Odezwał się milioner, jak ktoś jeździ rekreacyjnie to więcej niż 1000zl na rower przeznaczać nie trzeba...
73
Ronaldo jest genialny jeśli chodzi o strzelanie bramek, jako jedyny może się równać z Messim, ale jeśli chodzi o aspekt wizualny i w jaki sposób wszystkie te rzeczy robi na boisku, to wygląda na piłkarza z innej planety.
Piłkarzy podobnych stylem do Ronaldo da się znaleźć. Messi jest jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny i akurat w naszych czasach postanowił pokopac piłeczkę. :)
7
To co dla Aguero jest genialne, to dla Messiego jest słabym sezonem.
9
Pirlo, bo uwielbialem typa. Szkoda ze nie zagrał u nas.
15
I jeszcze Mbappe nietrafia karnego i Leo ucieka na 3 bramki. :)
7
bo ładnie biegał na Mundialu xDD
17
Jeśli Messi jest z innej planety, to może jest nieśmiertelny i będzie grał w nieskończoność? :)
2
Hattrick to 4 bramki?
5
Czy będzie hattrick? :D
5
Pokłony kibiców Betisu dla Messiego, coś pięknego aż łezka się w oku kręci.
2
Wszyscy obrońcy Betisu po bramce Leo złapali się za głowy :D
7
Aktualizacja:
MESSI - 30 stworzonych 100% sytuacji
SUAREZ- 26 niewykorzystanych 100% sytuacji.
xD
11
Messi miałby z 30 asyst w sezonie gdyby nie skuteczność Suareza.
0
Santiago Bernabeu.
0
Ale mnie ten Inter wku*wia...
5
Ja nawet jakbym minuty nie zagrał, to byłby najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.
9
I cyk błąd xD
2
O Brylant, jestes zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić.
9
Twój pociąg już odjechał, Ty wtedy wolałes kręcić film niz do niego wsiąść.
0
Podobne będzie naciskal ma transfer do Barcelony, bo mu się odwidzialo jak Atletico odpadło z każdej walki Puchary.