86

Eden Hazard:
"Nie ma 2 najlepszych piłkarzy w historii, jest tylko jeden i nazywa się Leo Messi."

0

Ten Brzeczek jest normalny? Po co brał Zurkowskiego z U-21 jak mu nie dał zagrać nawet minuty?

0

Mateusz Świecicki na swoim Twitterze tak napisałem. Po co miałby kłamać?
https://zapodaj.net/302035c212723.png.html

14

"#Ciekawostka
Dziennikarz Filip Kapica, będąc na Camp Nou zażyczył sobie koszulkę Kevin-Prince Boatenga. Pracownicy sklepiku powiedzieli mu, że jest pierwszym klientem, który zakupił jego koszulkę.
Via. Głodni Futbolu"

Zwraca się z koszulek :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A to nie jest tak że tylko na telefonie można pobierać i tylko tam oglądać?

1

Po sezonie :
"Busquets na skraju bankructwa."

1

Betis ma sympatycznych kibiców, już w tamtym roku gdy Messi pod swoją bramką uciekł spod pressingu 3 rywali dryblingiem, kibice skandowali Messi.

0

Messi, bo weźmie piłkę od bramkarza, przejdzie całe boisko i strzelił bramkę, a Cristiano ktoś by musiał na główkę wrzucić :D

0

City się boję.

14

Odezwał się milioner, jak ktoś jeździ rekreacyjnie to więcej niż 1000zl na rower przeznaczać nie trzeba...

73

Ronaldo jest genialny jeśli chodzi o strzelanie bramek, jako jedyny może się równać z Messim, ale jeśli chodzi o aspekt wizualny i w jaki sposób wszystkie te rzeczy robi na boisku, to wygląda na piłkarza z innej planety.

Piłkarzy podobnych stylem do Ronaldo da się znaleźć. Messi jest jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny i akurat w naszych czasach postanowił pokopac piłeczkę. :)

7

To co dla Aguero jest genialne, to dla Messiego jest słabym sezonem.

9

Pirlo, bo uwielbialem typa. Szkoda ze nie zagrał u nas.

15

I jeszcze Mbappe nietrafia karnego i Leo ucieka na 3 bramki. :)

7

bo ładnie biegał na Mundialu xDD

17

Jeśli Messi jest z innej planety, to może jest nieśmiertelny i będzie grał w nieskończoność? :)

2

Hattrick to 4 bramki?

5

Czy będzie hattrick? :D

5

Pokłony kibiców Betisu dla Messiego, coś pięknego aż łezka się w oku kręci.

2

Wszyscy obrońcy Betisu po bramce Leo złapali się za głowy :D

7

Aktualizacja:
MESSI - 30 stworzonych 100% sytuacji

SUAREZ- 26 niewykorzystanych 100% sytuacji.

xD

11

Messi miałby z 30 asyst w sezonie gdyby nie skuteczność Suareza.

0

Santiago Bernabeu.

0

Ale mnie ten Inter wku*wia...

5

Ja nawet jakbym minuty nie zagrał, to byłby najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

9

I cyk błąd xD

2

O Brylant, jestes zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić.

9

Twój pociąg już odjechał, Ty wtedy wolałes kręcić film niz do niego wsiąść.

0

Podobne będzie naciskal ma transfer do Barcelony, bo mu się odwidzialo jak Atletico odpadło z każdej walki Puchary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?