D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG przegra mistrza, stawiajcie domy!
0
https://i.imgur.com/sohWhy9.jpg
2
Z 2 miesiące temu jak oglądałem, to byl.
Edit. Sprawdziłem i nadal jest.
1
Banshee?
1
Ale kibic Barcelony, więc go szanuje. Przynajmniej wczoraj tak powiedział, że awansowały 2 drużyny którym kibicuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No dla mnie to też karny, trafił w piłkę i w nogę Rakiticia, który mial bliżej do piłki i by do niej zdążył.
Nigdy też nie zrozumiem tych tłumaczeń, że jak ktoś trafił w piłkę najpierw to nie ma faulu, czyli może komuś potem nogę złamać, ale będzie czysto bo przecież trafił w piłkę.
42
Żółta dla Pogby za kopanie Arthura, nie dość że 3x, to jeszcze przerwał groźną akcje.
0
ale City praktycznie zawsze wygrywa z Tottenhamem, tym bardziej że grają u siebie. Nie dziwi mnie taki kurs.
3
Pol już mówi, że Sterling zasługuje, zaraz znowu pójdzie fala jak w tamtym roku na Modricia i będą gadać, że Leo jest najlepszy ale jest z innej planety i zrobił za mało jak na niego.
12
Co za pasja!
121
Gary Lineker:
"Oglądanie Messiego na żywo sprawia, że życie jest warte życia."
49
Fajnie było Cię znów to widzieć, tej podcinki z Realem nigdy nie zapomnę :)
56
Ile to przez ostatnie lata się nasluchalem jaki to Ronaldo jest cudowny, ma gen zwycięstwa, że potrafi pociągnąć sam drużyne a Messi nie(jakby tego nigdy nie robił) i dlatego to Ronaldo jest najlepszym piłkarzem.
Wszystko co robi Messi jest dziwnie szybko zapomniane, a przecież tyle razy sam wprowadzał nasz na szczyt.
Dla porównania taki Salah, który przegrał wszystko jak leci a bramkowo nawet koło Messiego nie stał, był uważany ze wielkiego zwycięzcę itd., a Messi wygrywając dublet, Złotego Buta byl największym przegrywem i w ogóle czego on w tamtym sezonie dokonał, żeby zdobyć ZP?
Dziwne jest to, że jak Wygrywamy to wszyscy(bo jest Ksawi i Iniesta co mu piłki podają) a jak przegrywamy to Messi.
Przez ostatnie lata nie mieliśmy za dobrej drużyny, bo ostatnio chcieliśmy zdobyc LM z taki np. Gomesem w 1 składzie, z całym szacunkiem do niego, ale Arthur wygląda przy nim jak piłkarz z innej planety.
Leo mi i pewnie wielu z was nie musi nic udowadniać, bo dla nas jest najlepszym piłkarzem w historii, ale życzę mu z całego serca trypletu, bo jemu się po prostu należy za to co robi dla tego klubu, że dzięki niemu jesteśmy tu gdzie jesteśmy i przeżywamy najlepszy okres w historii Barcelony.
Za długo już na tronie siedzieli piłkarze, którzy na niego nie zasłużyli. Panie Modric czas oddać tron prawowitemu władcy.
18
Lenglet wygląda na spokojnego dobrego ziomka, ale na boisku jest dzikem, który niszczy rywali. Kapitalny transfer, jeśli wygramy LM, to mam nadzieję, że zostanie doceniony i znajdzie się w drużynie roku.
Jakbto jednak nieszczęście jednego, jest szczęściem drugiego. Gdyby Umtiti był zdrowy, to raczej byśmy nie byli świadkami talentu Lengleta.
2
Messi by w Anglii sobie nie poradził, tam gra się twardo, połamali by go...
https://www.facebook.com/252846388415178/posts/791866217846523/
2
Kocham ten Ajax, życzę im finału!
18
Lecimy po wszytko, po tryplet i Messi po wszystkie złote buty i piłki!
58
Jeśli Messi był w tamtym roku 5, to Cristiano nawet w 10 nie powinno być za ten sezon.
1
Messi wraca na tron, nikt już mu tego nie zabierze :)
0
Ale to będzie piękny wieczór :)
1
Trybuny chyba się dowiedział jaki wynik w Turynie :D
0
Ajax!!!
3
Ale w nim to wszystko siedzi, niech się wyluzuje i niech gra swoje, bo potrafi to robić znakomicie. VAMOS COUTINHO!
1
Dobry ten 5 piłkarz świata.
1
Może za mało wody w butelce było?
14
Jeśli Valverde go chce, to nie komentuj żeby odpuścili, trener ma rację i zna się na piłce lepiej od Ciebie i wie kto mu będzie pasował do koncepcji.
0
I ta Valencia w 91 xD
0
No i co ja na to poradzę, ale i 90% jest wygranych. Dublet na wyciągnięcie ręki a i LM nie jest niemożliwa, bo Real nie gral lepiej w ostatnich latach.
9
Ile wam można powtarzać, że mecz meczowi nierówny.... Takim tokiem rozumowania to Leganes wygrałoby LM, bo przecież z nami wygrali.