D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całkiem niedawno, 13 lat temu... Pewnie żaden piłkarz obecny w tym meczu nie gral, takie statystyki są bez sensu, że ktoś wygrał kiedyś z kimś ileś lat temu..
4
Suarez nie popracuje w defensywie? xDd
5
https://besty.pl/3946429
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wiesz, że jeszcze 40 minut? Na TVP zawsze jest 2-minutowe studio przedmeczowe.
1
Tomasz Karolak a jednak nie Tomasz Karolak :(
0
Szkoda czapki gruszek.
12
Milner szykuj się :D
6
PSG z pierwszego meczu, zagrali wtedy koncert i te 4:0 to był najniższy wymiar kary, ale nie wiem czy to oni byli tacy mocni czy my słabi.
3
Mecz meczowi nierówny. Twoim tokiem rozumowania to Leganes wygrałoby LM, bo nas pokonali.
2
Ziyech słabo? Aha.
To on dał genialną asystę do de Beek'a.
2
Tottenham by ugral coś więcej, jakby mieli lepszą ławkę rezerwowa, bo ratować wynik Foythem, to tak jakby jeść zupę widelcem.
8
Jakby nie był tak zjarany, to by trafil.
0
Już nie przesadzajmy że zagrali tak cudownie z City, w pierwszym meczu wielka nuda i po błędzie Delpha strzelili bramkę. W rewanżu Laporte im dal 2 bramki a później Llorente strzela kontrowersyjna bramkę, więcej szczęścia mieli niż jakiegoś wielkiego futbolu
18
Czy tylko ja nie rozumiem tego studia i tego co oni tam pierd*lą?
0
Uwielbiam ich!
1
PSG xDDD.
57
Spoiler
W ostatnim odcinku M jak miłość, Piotr i Paweł dowiadują się, że nie sa braćmi.
3
Uwielbiam tych narzekaczy na logikę w serialu gdzie są smoki, magia i armię umarłych :D
0
Dalej będzie tylko gorzej.
0
Co ten najlepszy piłkarz świata?
https://zapodaj.net/a8c1d3cb48b67.jpg.html
1
No to można włączyć i kibicować Milanowi.
0
O-30 minuty, nuda klepanie dla klepanie nic z tego nie wynikało, Burnley postawiło autobus.
Od 45 minuty, City rzuciło się do ataku i tylko dzięki bramkarzowi i obrońcą Burnley, którzy stali na lini bramkowej i wybijali pilki z pustej bramki, no ale już nie zdołali wybić jej w 63 minucie, od tej minuty City zaczęło sobie klepac i dociagnelo tak do końca.
1
Dobrze, cisneli ich niemiłosiernie.
1
Brawo Pep!
11
Aguero!!!!!!!!!!!
Jazda z murarzami, teraz sobie niech stoją w polu karnym.
1
Kto tu i jak obrażal? Przejrzałem 3 strony i nic takiego nie widzę. Sa komentarze typu:
"Oby City coś wcisnelo."
To jest te obrażanie, to że ktoś kibicuje City ze względu na Guardiole, albo kibicuje np. United, które też nie chce mistrzostwa dla Liverpoolu.
0
Raczej Ci co z nimi sympatyzowli, to nadal są za nimi. Musiałbyś porównać konkretnych użytkowników. Ja zawsze jestem za City, póki Pep tam jest.
2
On napisała że gardzi drużynami co tak grają, niezależnie z kim i o co. Ja też wolę jak drużyny przegrywaja grając otwarty futbol niż przegrywać tak murujac.
Tak jak wczoraj Levante, przegrało ale pokazało jaja i o mały włos nie wyciągneli remisu.
2
No tak, bo przecież wszyscy muszą kibicować Liverpoolowi...