0

Całkiem niedawno, 13 lat temu... Pewnie żaden piłkarz obecny w tym meczu nie gral, takie statystyki są bez sensu, że ktoś wygrał kiedyś z kimś ileś lat temu..

4

Suarez nie popracuje w defensywie? xDd

5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wiesz, że jeszcze 40 minut? Na TVP zawsze jest 2-minutowe studio przedmeczowe.

1

Tomasz Karolak a jednak nie Tomasz Karolak :(

0

Szkoda czapki gruszek.

12

Milner szykuj się :D

6

PSG z pierwszego meczu, zagrali wtedy koncert i te 4:0 to był najniższy wymiar kary, ale nie wiem czy to oni byli tacy mocni czy my słabi.

3

Mecz meczowi nierówny. Twoim tokiem rozumowania to Leganes wygrałoby LM, bo nas pokonali.

2

Ziyech słabo? Aha.
To on dał genialną asystę do de Beek'a.

2

Tottenham by ugral coś więcej, jakby mieli lepszą ławkę rezerwowa, bo ratować wynik Foythem, to tak jakby jeść zupę widelcem.

8

Jakby nie był tak zjarany, to by trafil.

0

Już nie przesadzajmy że zagrali tak cudownie z City, w pierwszym meczu wielka nuda i po błędzie Delpha strzelili bramkę. W rewanżu Laporte im dal 2 bramki a później Llorente strzela kontrowersyjna bramkę, więcej szczęścia mieli niż jakiegoś wielkiego futbolu

18

Czy tylko ja nie rozumiem tego studia i tego co oni tam pierd*lą?

0

Uwielbiam ich!

1

PSG xDDD.

57

Spoiler

W ostatnim odcinku M jak miłość, Piotr i Paweł dowiadują się, że nie sa braćmi.

3

Uwielbiam tych narzekaczy na logikę w serialu gdzie są smoki, magia i armię umarłych :D

0

Dalej będzie tylko gorzej.

0

Co ten najlepszy piłkarz świata?
https://zapodaj.net/a8c1d3cb48b67.jpg.html

1

No to można włączyć i kibicować Milanowi.

0

O-30 minuty, nuda klepanie dla klepanie nic z tego nie wynikało, Burnley postawiło autobus.

Od 45 minuty, City rzuciło się do ataku i tylko dzięki bramkarzowi i obrońcą Burnley, którzy stali na lini bramkowej i wybijali pilki z pustej bramki, no ale już nie zdołali wybić jej w 63 minucie, od tej minuty City zaczęło sobie klepac i dociagnelo tak do końca.

1

Dobrze, cisneli ich niemiłosiernie.

1

Brawo Pep!

11

Aguero!!!!!!!!!!!

Jazda z murarzami, teraz sobie niech stoją w polu karnym.

1

Kto tu i jak obrażal? Przejrzałem 3 strony i nic takiego nie widzę. Sa komentarze typu:
"Oby City coś wcisnelo."

To jest te obrażanie, to że ktoś kibicuje City ze względu na Guardiole, albo kibicuje np. United, które też nie chce mistrzostwa dla Liverpoolu.

0

Raczej Ci co z nimi sympatyzowli, to nadal są za nimi. Musiałbyś porównać konkretnych użytkowników. Ja zawsze jestem za City, póki Pep tam jest.

2

On napisała że gardzi drużynami co tak grają, niezależnie z kim i o co. Ja też wolę jak drużyny przegrywaja grając otwarty futbol niż przegrywać tak murujac.
Tak jak wczoraj Levante, przegrało ale pokazało jaja i o mały włos nie wyciągneli remisu.

2

No tak, bo przecież wszyscy muszą kibicować Liverpoolowi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?