7

Zazdroszczę im Kloppa, to jaką on ma w sobie pasję, to coś niesamowitego, patrzysz na niego i az chce się za niego umierać. A teraz patrzysz na wiecznie smutnego i niezadowolenego Valverde i wszystkiego się odechciewa.

1

Naprawdę do niego trzeba mieć najmniejsze pretensje, to nie on stracił 4 bramkim

3

Zabrakło Boatenga, ewidentnie.

0

A tak się śmiali z tego gościa co postawił na Liverpool 43tys.

11

Valverde do PSG, idealnie będzie pasował.

1

Brawo dla Liverpoolu, już w I meczu byli lepsi. Teraz pokazali jak się gra w piłkę a nie się tylko udaje. Różnica klas.
Valverde to nawet przy Kloppie nie stoi.

2

Co wy macie do Messiego, co on miał sam zrobić, bez niego to nawet nie byłoby dziś emocji, bo tylko on nas tu doprawdzil.

2

Rakitic, ten super zawodnik od kontroli w środku pola, aha.

0

Suarez weź Ty zejdź, stoisz na spalonym i się patrzysz w niebo!

0

W pomocy same wozy z węglem, Messi sam tego nie uciągnie.

1

Czemu oni nie biegają?!

0

Z Origim q ataku oni nas cisną...

1

Ale mity z tym, że w Premier League gra się ostrzej, oglądałem sporo spotkań i tak samo miękkie faule gwizdza a karne za dotknięcie motyla.

5

Coutinho miał być naszym wzmocnieniem na LM, a nie gra lepiej od Gomesa z meczu z Romą.
On musi przestać się bać, bo umiejętności ma.
Come on Cou!

0

Paradoksalnie to dziś gramy dużo lepiej a jednak przygrywamy.

0

Czarna od razu...

1

Wypadli z rytmu meczowego przez ten mecz z Celta.

2

Testują strasznie układ nerwowy Ter Stegena...

2

10 minut a my z 2 razy byliśmy na ich Polowie...

0

Sprowokowal bestię!

0

Że Liverpool super, był lepszy od Barcelony itd.

9

Ale spust nad Liverpoolem, słuchać się tego nie da.

Jak Barcelona miała posiadanie piłki i przegrywała, to bylo:"a posiadanie nic nie znaczy...", Liverpool miał 52% xD i " Liverpool był lepszą drużyną."

0

Chyba chodziło mu o to, że ta obrona w Sosnowcu jest taka tragiczna, że nawet jakby atak stawał na głowie, to i tak obrona by to zepsuła.
74 bramki stracone, to jest tragedia.

1

No w końcu Cupara!!!

0

Na luzie jedną wygramy.

0

Messi w ręczną gra? Co rzuci to bramka...

3

Oni chyba żartowali, że jest gorącą a z naszej perspektywy - 11.

0

Coralles czy Omeyer też mieli 1 na 1 i wyciagali, Cupara dziś nic nie wyciąga.

5

Bramkarz 11% obrony, z taką skutecznością nie da się tego wygrać.

0

Nie dziwię mu się, 2 podania PSG i wychodzą na czystą pozycje. Obrona dziś to dno dna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?