D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zazdroszczę im Kloppa, to jaką on ma w sobie pasję, to coś niesamowitego, patrzysz na niego i az chce się za niego umierać. A teraz patrzysz na wiecznie smutnego i niezadowolenego Valverde i wszystkiego się odechciewa.
1
Naprawdę do niego trzeba mieć najmniejsze pretensje, to nie on stracił 4 bramkim
3
Zabrakło Boatenga, ewidentnie.
0
A tak się śmiali z tego gościa co postawił na Liverpool 43tys.
11
Valverde do PSG, idealnie będzie pasował.
1
Brawo dla Liverpoolu, już w I meczu byli lepsi. Teraz pokazali jak się gra w piłkę a nie się tylko udaje. Różnica klas.
Valverde to nawet przy Kloppie nie stoi.
2
Co wy macie do Messiego, co on miał sam zrobić, bez niego to nawet nie byłoby dziś emocji, bo tylko on nas tu doprawdzil.
2
Rakitic, ten super zawodnik od kontroli w środku pola, aha.
0
Suarez weź Ty zejdź, stoisz na spalonym i się patrzysz w niebo!
0
W pomocy same wozy z węglem, Messi sam tego nie uciągnie.
1
Czemu oni nie biegają?!
0
Z Origim q ataku oni nas cisną...
1
Ale mity z tym, że w Premier League gra się ostrzej, oglądałem sporo spotkań i tak samo miękkie faule gwizdza a karne za dotknięcie motyla.
5
Coutinho miał być naszym wzmocnieniem na LM, a nie gra lepiej od Gomesa z meczu z Romą.
On musi przestać się bać, bo umiejętności ma.
Come on Cou!
0
Paradoksalnie to dziś gramy dużo lepiej a jednak przygrywamy.
0
Czarna od razu...
1
Wypadli z rytmu meczowego przez ten mecz z Celta.
2
Testują strasznie układ nerwowy Ter Stegena...
2
10 minut a my z 2 razy byliśmy na ich Polowie...
0
Sprowokowal bestię!
0
Że Liverpool super, był lepszy od Barcelony itd.
9
Ale spust nad Liverpoolem, słuchać się tego nie da.
Jak Barcelona miała posiadanie piłki i przegrywała, to bylo:"a posiadanie nic nie znaczy...", Liverpool miał 52% xD i " Liverpool był lepszą drużyną."
0
Chyba chodziło mu o to, że ta obrona w Sosnowcu jest taka tragiczna, że nawet jakby atak stawał na głowie, to i tak obrona by to zepsuła.
74 bramki stracone, to jest tragedia.
1
No w końcu Cupara!!!
0
Na luzie jedną wygramy.
0
Messi w ręczną gra? Co rzuci to bramka...
3
Oni chyba żartowali, że jest gorącą a z naszej perspektywy - 11.
0
Coralles czy Omeyer też mieli 1 na 1 i wyciagali, Cupara dziś nic nie wyciąga.
5
Bramkarz 11% obrony, z taką skutecznością nie da się tego wygrać.
0
Nie dziwię mu się, 2 podania PSG i wychodzą na czystą pozycje. Obrona dziś to dno dna.