1

Busquets zejdź, błagam!

0

Nie wchodzi już Puig, co mamy do stracenia?

4

Z większego szacunku.

0

Są, największe na Cou.

19

Dzisiaj Liverpool by nie miał szansy, Getafe jest zniszczone.

15

Rozniesiemy ich 1:0!

10

Za dobre przyjęcie i obrót. Spłacil sie, kibice dla takiego czegoś przychodzą na stadion.

1

xDDDD?!

34

Vidal, strzelił ten co zasłużył!

0

No w końcu coś pozytywnego Cou!

18

Skupiłem przez te 30 minu wzrok na Coutinho i to jest dramat, co podejmje jakąś próbę dryblingu, to straci piłkę.

6

Co ten Messi ma zrobić sam? Kręci się 15 sekund wokół własnej osi a nikt nie pokazuje się do podania...

1

Od 30 minut tylko słyszę, ale blad zawodnika Barcelony xD

1

Fortnite się sam nie wyłączy.

0

Spoko ziomeczku :)

2

Jak z Liverpoolem, tylko Getafe to nie Liverpool.

2

Fajny transparent by był albo oprawa xDD

25

Część zmadrzala i bije brawo przy Coutinho.

1

Z Valverde to nic nie wiadomo, de Jong może grać tak jak Malcom.

8

Wszytko co groźne, to tylko jak Messi poda, ta pomoc naprawdę jest tak słaba, że nie potrafią chociaż pół podania dobrego dać?

1

Busquets błąd jak junior, kto by się spodziewał?

0

Pewnie dlatego, że Rakitic dla tego klubu coś zrobił a Cou nie.

4

Żenada kibice, tak się nie robi.

1

To już przesada, mogli go wygwizdac raz, ale gwizdac przy każdym kontakcie na swojego to żenada.

0

A oni już komentują, to gdzie ten mecz był, bo nawet przeprosin nie będzie?

0

Rudzki kończ już!

0

Mają pincet kanałów, a nie mogą tego logistycznie ogarnąć, żenada...

0

Czemu akurat Eleven nie wybralo naszego meczu xD

3

Żal mi was canal +...

0

Ale czego Ty nie rozumiesz od początku sezonu było narzekanie na styl, ludzie chcieli jego zwolnienia, ta porażka po prostu przelał czare goryczy.
Już nie pamiętasz jakie było narzekanie na Valverde?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?