0

Ale to jest piękne, rano dokładnie obejrzę, bo to trzeba usiąść na spokojnie, ale jest kozak, świetna robota :) 

1

No, bo ja to na poważnie napisałem...

24

Paco Alcacer: "Chciałbym aby Valencia wygrała Copa del Rey"

Nawet Paco chce żeby Waldek poleciał xD

0

"Napijemy się wodeczki, potem wpadną dupeczki albo odwrotnie."

2

Quiz w etoto w składzie Stano i Kowal vs Mati i Smok, to jest najlepszy skład. Bez buractwa jak z Hajto, żarty na poziomie i ogromna wiedza.

9

Pięknie Waldek Fornalik się cieszy, tyle przez ostatnie lat miał niepowodzeń a teraz jest znowu wielki!

24

Chociaż nikomu nie kibicuje w Polsce, to świętuję mistrza dla Piasta, zasłużyli na to. Wygrać 6 na 7 meczów w grupie mistrzowskiej w polskiej lidze, to zasługuje na szacunek.

0

Janicki w końcu się na coś przydał w Lechu xD

0

Już się nic nie liczy xD

0

Legia strzela więc regulamin nieważny xD

0

Na canal+ tabela na żywo i nadal Legia 2, więc coś innego w tym regulaminie musi być.

0

No zobaczymy, najwyżej zwrócę honor.

0

Zależy skąd masz ten regulamin, oni przytaczali też jakiś regulamin.

1

Nie, komentatorzy mówili o bramkach, oni chyba są poinformowani lepiej.

1

W ekstraklasie to nawet zasady nie są jasne xD

0

Potwierdzone:

-Lechia musi wygrać 3:0, nie wiem czemu nie wiem jak, ale musi być 3:0.

0

Właśnie chyba nie, komentatorzy mówili, że Lechia musi bramkę strzelić.

1

Nie wiem o co z tym chodzi, te miejsce po fazie pierwszej liczy się tylko przy 1 miejscu a reszta jakieś inne zasady? To je ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...

0

Ale przekręt w Gdańsku xD

1

Będzie beka niezła z tego cyrku xDD

0

Jedną bramkę chyba muszę strzelić.

1

Toć Suso strzelił na 2:0.

4

Legia położyła się Piastowi.

44

Tak się spinali o Lecha a sami meczu nie potrafią wygrac xD

0

Lech xDDDDD.

Co za przypadek xD

2

Niech Piast się nie wyglupia i strzela bramkę.

0

Ale nasz jedzie Eibar xD

0

Tylko, że ten Perez nie będzie piłkarzem na Barcelone a taki Puig zapowiada się na takiego.

0

Znając Pepa, to Busquets by jeszcze u niego odżył. Tak jak Fernandinho, który był już na wylocie a Pep zrobił z niego klasowego DP.

5

No i Puig znów na ławce cały mecz a idź Pan w...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?