D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jest piękne, rano dokładnie obejrzę, bo to trzeba usiąść na spokojnie, ale jest kozak, świetna robota :)
1
No, bo ja to na poważnie napisałem...
24
Paco Alcacer: "Chciałbym aby Valencia wygrała Copa del Rey"
Nawet Paco chce żeby Waldek poleciał xD
0
"Napijemy się wodeczki, potem wpadną dupeczki albo odwrotnie."
2
Quiz w etoto w składzie Stano i Kowal vs Mati i Smok, to jest najlepszy skład. Bez buractwa jak z Hajto, żarty na poziomie i ogromna wiedza.
9
Pięknie Waldek Fornalik się cieszy, tyle przez ostatnie lat miał niepowodzeń a teraz jest znowu wielki!
24
Chociaż nikomu nie kibicuje w Polsce, to świętuję mistrza dla Piasta, zasłużyli na to. Wygrać 6 na 7 meczów w grupie mistrzowskiej w polskiej lidze, to zasługuje na szacunek.
0
Janicki w końcu się na coś przydał w Lechu xD
0
Już się nic nie liczy xD
0
Legia strzela więc regulamin nieważny xD
0
Na canal+ tabela na żywo i nadal Legia 2, więc coś innego w tym regulaminie musi być.
0
No zobaczymy, najwyżej zwrócę honor.
0
Zależy skąd masz ten regulamin, oni przytaczali też jakiś regulamin.
1
Nie, komentatorzy mówili o bramkach, oni chyba są poinformowani lepiej.
1
W ekstraklasie to nawet zasady nie są jasne xD
0
Potwierdzone:
-Lechia musi wygrać 3:0, nie wiem czemu nie wiem jak, ale musi być 3:0.
0
Właśnie chyba nie, komentatorzy mówili, że Lechia musi bramkę strzelić.
1
Nie wiem o co z tym chodzi, te miejsce po fazie pierwszej liczy się tylko przy 1 miejscu a reszta jakieś inne zasady? To je ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...
0
Ale przekręt w Gdańsku xD
1
Będzie beka niezła z tego cyrku xDD
0
Jedną bramkę chyba muszę strzelić.
1
Toć Suso strzelił na 2:0.
4
Legia położyła się Piastowi.
44
Tak się spinali o Lecha a sami meczu nie potrafią wygrac xD
0
Lech xDDDDD.
Co za przypadek xD
2
Niech Piast się nie wyglupia i strzela bramkę.
0
Ale nasz jedzie Eibar xD
0
Tylko, że ten Perez nie będzie piłkarzem na Barcelone a taki Puig zapowiada się na takiego.
0
Znając Pepa, to Busquets by jeszcze u niego odżył. Tak jak Fernandinho, który był już na wylocie a Pep zrobił z niego klasowego DP.
5
No i Puig znów na ławce cały mecz a idź Pan w...