D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Andrzej Twarowski:
Trzeci mecze w sezonie między Burnley a Cardiff i to w finale "
0
Shaqiri w tamtym roku spadł ze Stoke a dziś wygrywa LM.
0
Tylko Grzesiu Rasiak to może jeszcze uratować.
1
Przyszedł Matip? xD
4
Erikson, hybryda Eriksena z Sonem xD
1
Sonaldo dajesz!
0
Mane jest cudowny.
0
U Pochettino jak u Valverde, bez zmian.
1
Jak Winks wyszedł spod pressingu, nie wyobrażam sobie żeby tak Rakitic czy Busquets zrobili.
3
W ogóle nie czuć, że to jest finał.
0
@AboveYou a gdzie tu są kibice Tottenhamu, nie ta strona.
1
@norbi77 Messi będzie tego unikał :)
0
@Wilczeq Van Dijk/Salah
0
@Berniś Cristiano lubi to :D
0
@Encore nie no Salah bramkę strzelił.
0
@marcin000019 zluzuj majty.
0
@przemo1402 ustawka ten mecz, jak nic.
7
Od 5 minut jestem kibicem Liverpoolu a już mnie Everton wku*wia...
2
I cyk Złota Piłka!
0
Reyes :(
0
To powinien być nasz wieczór..
9
@Encore był najbardziej efektowny, ale czy najlepszy? Messi we wszystkim innym go zjada. Podanie, strzały z dystansu, wykończenie.
0
Ale Lopez zlał kibica na trasie xD
0
Alex jest niesamowity, co on za bramki wali.
0
Fatalnie się to zaczęło, jeszcze ten Sterbik w bramce...
0
@Momalsino Październik, coś w tym stylu.
1
@LeoMessi2442 już to widzę jak wraca i mówi: "Sorry, że zrobiłem was w uja, chciałem hajsu więcej zarobić, ale już wróciłem. Visca al Barca i Visca al Catalunya!"
34
"Brazylijczyk jest gotowy rozpocząć dialog z Barceloną, by ułatwić przyszłe negocjacje. MOŻE rozważyć wycofanie pozwu złożonego przez jego ojca, by poprawić relacje z zarządem klubu." Jaki on wspaniały i wielkoduszny xD
1
@lukaszbarca15 to on teraz w tenisa gra?
0
Co za kot z niego, młodzieżowka czy nie, ale to robi wrażenie :o