D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho a czasem nie żałowałes, że nie masz litra?
3
Vargas z Chile, to dziwny przypadek. W klubach praktycznie bramek nie strzela a w Reprezentacji przeważnie najlepszy strzelec.
3
"Tak bardzo Cię nienawidzimy, bo tak bardzo Cię kochalismy"
Mimo to i tak chciałbym go z powrotem, piłkarz niesamowity, który daje show podczas meczu i gwarantuje jakość.
5
Willian xDDDDDDD
0
@gumaz jeśli złotych, to tak
0
@Cartey Realmadryt.pl
1
Eden Hazard: "Benzema to najlepszy środkowy napastnik na świecie, nie mogę się doczekać gry u jego boku".
xDDD
0
@Kredon ma 18 lat. Te największe talenty w wieku 19/20 lat już grają regularnie w pierwszej "11"
0
Tak szczerze, to na co nam ten Kubo? Żeby na trybunach sobie siedział, jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy tych tranaferach za grube miliony on by coś grał. Puig, który ma już 20 lat, gra 2 mecze o pietruszkę i perspektywy słabe na regularną grę, bo ścisk w pomocy straszny a Rakitic nie do ruszenia.
47
Real i Barcelona, to trochę jak Pazdzioch i Ferdek. Im się zawsze chce, kiedy nam się chce.
1
Co wy wiecie o cieple, pozdrawiam ze słońca.
0
@snoopdegie 2 minuty się spóźniłes.
6
Dobrze, że Gomes wraca, Valverde będzie miał kim rotowac Rakiticia.
2
Dzeko 7 udanych dryblingow w meczu, koniec świata :D
0
@Katalończyk 99 podejrzewam, że tak mówią, bo powiedzieć nie mogą, jeśli by mogli to by już to zrobili. Tak jak z Griezmannem, który dopiero od 1 lipca ma klauzule.
0
@Coutinho007 zobaczymy czy Valverde nie będzie wolał grać swoimi pupilami.
2
@Coutinho007 no nie wiem, Malcom też przychodził jako wielki talent a grał tyle co nic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Żebyśmy tylko nie popsuli De Jonga, bo chłopak ma talent niesamowity, już w tak młodym wieku jest kluczowy dla swoich drużyn.
0
@jacobFCB uważaj na pasach.
0
@tomono tylko, że on za nic w świecie się nie zgodzi żeby grać w co 3 meczu. On prawie w każdym klubie będzie podstawowym LO.
2
Pau Lopez do Barcelony? Messi lubi to :D
1
@Nano22 nie będę się wypowiadał o tym meczu i jego występie, bo go nie pamiętam. Ale też wiele razy widziałem jak Dembele gra w defensywie, często na alibi, podbiega do rywala tylko żeby podbiec, idzie na raz. Pamiętam jak kiedyś wszedł na ostatnie 15minut, wrócił do obrony i w śmieszny sposób zrobił karnego dla rywala. Moim zdaniem, to powinniśmy wyeksponować jego walory w ofensywie a nie go hamować i uczyć czegoś czego nie potrafi.
0
@Nano22 w którym meczu z Levante graliśmy na 3 obrońców?
12
@Nano22 i co Dembele na wahadle? On się nie nadaje do gry w obronie. Musi grę w ataku poprawić a Ty mu jeszcze chcesz dołożyć zadań defensywnych.
2
@puyol_presidend5 dla mnie to taki pomocnik box to box, jest sliny, dużo biega, ma kapitalny drybling, potrafi grać w defensywie. Na tym etapie kariery to taki lepszy Matuidi.
12
@KingKahuka chory jesteś? Tak ofensywnie?
18
Nad Andre Gomesem też kibice Realu płakali jak im go sprzątnelismy z przed nosa a wyszło jak wyszło xDDD
0
@Odesseiron niech wznowia Plebanie i Janusza Tracza.
5
Szkoda Sona, dawaj do Barcy!