6

@RosjaninBut bo pewnie nie jest połowę tańszy i jest półkę niżej od Neymara.

4

@VeB77 przepona mi pękła.
Teraz się śmiejesz a on zacznie bronić jak Spider-Man i będzie strzelał po 5 bramek na mecz z całego boiska, to będziesz się cieszył że Bartek wpisał 200mln.

4

Fajny ten Neto, ale po raz kolejny będzie szkoda chłopa, bo zagra 5 meczów na krzyż a jest świetny w swoim fachu jak Cillessen.

0

@Wawrzyszewski on chyba już na siłowni trenuje, więc pewnie miał dziś jakieś zajęcia na siłowni a się na nich nie stawil.

9

@PatrychoO chyba naszych relacji z nimi, to się bardziej skomplikowac nie da.

3

@BarcaInfo Oby, ale z tym PSG to nauczyłem się żeby się nie łudzić, bo ciągle chcemy od nich kogoś kupić a kończy się tak samo.

17

Dostanie karę, szum ucichnie i tak będzie dalej grał w PSG, tak jak Verratti.

37

Ta a dla was karny był słuszny...

Zmień pieluche, bo pewnie już brudna jak zwykle w ważnych meczach.

5

@PaPo niestety, ale w tym męskim sporcie bardziej opłaca się być pizd...

6

@barcelonaLM nie zdziwie się jak mu dowala jeszcze karę za te wypowiedzi :D

0

@G9 Xavi mówił o fatalnej murawie po meczu z Bayernem (0:4),gdzie Bayern kapitalnie grał w piłkę, wtedy to miało śmieszny wydźwięk.

8

Jedziesz z nimi Leo!
#MuremZaMessim

5

Neymar by nie dostał, bo by się odrazu zaczął turlać.

2

Takiego Acune by pooglądał.

1

WOW Co podał :o

29

@koksik2700 iść twoim tokiem rozumowanie, to Van Dijk za co? Za porażkę w lidze angielskiej, Pucharze Anglii i w Lidze Narodów?

5

PSG chce Coutinho, Dembele i 150mln za Neymara. [El Chiringuito TV]
https://zapodaj.net/b06537b4c6aa1.jpg.html

0

@wachaFCB tego to się nie spodziewałem, myślałem, że gdzieś jeszcze pokopie.

5

@szkutnik91 i Arda Turan, co za powrót!

1

@Danny Gaucho to Brfootball mnie oszukał :(
https://zapodaj.net/94fdcf0f80c75.jpg.html

Ps. Co nie zmienia faktu, że City umnie w transfery.

0

@ViscaBarca123 nie dopisałem że Funtów, sorry panowie :)

0

City to umnie w transfery, Rodri za £62mln to ich najdroższy transfer w historii.
Takiego Bernardo kupili za £43mln.

0

Już to widzę jak załamany Messi gada z Neymarem o powrocie. Jak już to już wcześniej o tym rozmawiali.

0

52

Dani Alves na Instagramie o Messim:
"Piłka Nożna polega na przegranej i wygranej, ale nigdy nie przestanie istnieć szacunek, podziw i związek z tymi, co pomogli Ci twoje imię umieścić w historii piłki nożnej. Wielkość ludzi nie mierzy się tylko tym co reprezentują w swoich krajach czy też uczucia, które budzą w swoim zawodzie. Często chodzi o to co sobą reprezentujemy.
Dziękuję Ci, że jesteś częścią mojego życia, to wielki zaszczyt być twoim przyjacielem. Mimo, że dzieli nas koszulka, to jesteśmy ze sobą połączeni. "

Dani :)

0

@Dziubusiek25 Alex Centelles

0

@kuba4352r375 chyba w sierpniu a nie jutro

6

@FCB24 przycmil to chyba za duże słowo, bo on przecież nic wielkiego nie gra

1

@Momalsino żeby się dzisiaj nie zdziwił.

0

@masq jak na pierwszą ofertę, to 70mln nie takie złe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?