D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@RosjaninBut bo pewnie nie jest połowę tańszy i jest półkę niżej od Neymara.
4
@VeB77 przepona mi pękła.
Teraz się śmiejesz a on zacznie bronić jak Spider-Man i będzie strzelał po 5 bramek na mecz z całego boiska, to będziesz się cieszył że Bartek wpisał 200mln.
4
Fajny ten Neto, ale po raz kolejny będzie szkoda chłopa, bo zagra 5 meczów na krzyż a jest świetny w swoim fachu jak Cillessen.
0
@Wawrzyszewski on chyba już na siłowni trenuje, więc pewnie miał dziś jakieś zajęcia na siłowni a się na nich nie stawil.
9
@PatrychoO chyba naszych relacji z nimi, to się bardziej skomplikowac nie da.
3
@BarcaInfo Oby, ale z tym PSG to nauczyłem się żeby się nie łudzić, bo ciągle chcemy od nich kogoś kupić a kończy się tak samo.
17
Dostanie karę, szum ucichnie i tak będzie dalej grał w PSG, tak jak Verratti.
37
Ta a dla was karny był słuszny...
Zmień pieluche, bo pewnie już brudna jak zwykle w ważnych meczach.
5
@PaPo niestety, ale w tym męskim sporcie bardziej opłaca się być pizd...
6
@barcelonaLM nie zdziwie się jak mu dowala jeszcze karę za te wypowiedzi :D
0
@G9 Xavi mówił o fatalnej murawie po meczu z Bayernem (0:4),gdzie Bayern kapitalnie grał w piłkę, wtedy to miało śmieszny wydźwięk.
8
Jedziesz z nimi Leo!
#MuremZaMessim
5
Neymar by nie dostał, bo by się odrazu zaczął turlać.
2
Takiego Acune by pooglądał.
1
WOW Co podał :o
29
@koksik2700 iść twoim tokiem rozumowanie, to Van Dijk za co? Za porażkę w lidze angielskiej, Pucharze Anglii i w Lidze Narodów?
5
PSG chce Coutinho, Dembele i 150mln za Neymara. [El Chiringuito TV]
https://zapodaj.net/b06537b4c6aa1.jpg.html
0
@wachaFCB tego to się nie spodziewałem, myślałem, że gdzieś jeszcze pokopie.
5
@szkutnik91 i Arda Turan, co za powrót!
1
@Danny Gaucho to Brfootball mnie oszukał :(
https://zapodaj.net/94fdcf0f80c75.jpg.html
Ps. Co nie zmienia faktu, że City umnie w transfery.
0
@ViscaBarca123 nie dopisałem że Funtów, sorry panowie :)
0
City to umnie w transfery, Rodri za £62mln to ich najdroższy transfer w historii.
Takiego Bernardo kupili za £43mln.
0
Już to widzę jak załamany Messi gada z Neymarem o powrocie. Jak już to już wcześniej o tym rozmawiali.
0
@paweuwarrior o 9
52
Dani Alves na Instagramie o Messim:
"Piłka Nożna polega na przegranej i wygranej, ale nigdy nie przestanie istnieć szacunek, podziw i związek z tymi, co pomogli Ci twoje imię umieścić w historii piłki nożnej. Wielkość ludzi nie mierzy się tylko tym co reprezentują w swoich krajach czy też uczucia, które budzą w swoim zawodzie. Często chodzi o to co sobą reprezentujemy.
Dziękuję Ci, że jesteś częścią mojego życia, to wielki zaszczyt być twoim przyjacielem. Mimo, że dzieli nas koszulka, to jesteśmy ze sobą połączeni. "
Dani :)
0
@Dziubusiek25 Alex Centelles
0
@kuba4352r375 chyba w sierpniu a nie jutro
6
@FCB24 przycmil to chyba za duże słowo, bo on przecież nic wielkiego nie gra
1
@Momalsino żeby się dzisiaj nie zdziwił.
0
@masq jak na pierwszą ofertę, to 70mln nie takie złe.