D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leon jak trafi, to nie ma co zbierać.
0
Narazie to ich niszczymy, oby tak do końca!
0
@plutonio jak to jak? Zakładał nam sprawy po odejściu, zrzekl się z bycia socios...
8
Najpierw na nas napluł i odszedł do PSG, a teraz jeszcze może trafić do Realu... Czy Ty masz godność człowieka?
0
@DonMatteo901 niezłe urodziny :D
1
@Kredon sam Ci wejdzie piłkarz z ławki za niego, po to jest ta ławka, że jak ktoś nie zagra to piłkarz z ławki Ci wskoczy automatycznie.
0
To co zrobił Guardiola ze Sterlingiem, to jest Mistrzostwo Świata. Co to jest za piłkarz :o
5
Kiedy ludzie mówili, że ligi angielskiej nie da się tak zdominować, to przychodzi taki Guardiola i robi walec, który jedzie wszystkich :)
2
Sterling na kapitanie :)
0
@turek99 na Tvp1 zobacz
0
@Witekk10 ja w tamtym roku pamiętam, że z 3x miałem 20pkt xD
0
@Striker ta gdzieś 70pkt
10
@ViscaBarca123 kapitalne wiadomości, wracaj synu marnotrawny!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Puyolex ta na pewno, jak im się okienko skończyło.
10
@ViscaBarca123 i cyk 1 skład :D
0
Arnold jest niemożliwy
0
@BigShaq uff, bez niego City nie miałoby o co grać w tym sezonie.
0
@ollo0 szkoda, że wszędzie się już okienko nie kończy.
0
@Ibra9PSP naprawdę on przejdzie do Juve? Strasznie to słabe będzie, kapitan Interu idzie do największego rywala.
0
Lukaku w Interze, czyli Icardi out? Tylko gdzie?
0
Mmmmmm Rakitic :)
1
@Copernicus i z Neymar w składzie dostaliśmy baty od Juve w LM.
4
W sumie, to takie upokorzenie dla Neymara. Musisz się przyznać, że ostatnie jego lata kariery były porażką i tak naprawdę to on potrzebuje Barcelony bardziej niż my jego,bo my sobie poradzimy a on raczej nadal będzie tkwił w pułapce.
0
@Repcak22 czemu? Szukają kreatywnego pomocnika, Coutinho podobno do nich nie chce, Dybala ma też inne oferty, więc teraz idą po Lo Celso, który dostanie od Betisu pozwolenie na odejście
0
@Robertinho ewentualny transfer Neymara, to będzie wielki test i weryfikacja :)
2
@Kamiloza91 wczytuje się, ale nie raz też tak miałem jak internet lagowal mi.
4
Coutinho z La Ligi vs Coutinho z Premier League :
https://zapodaj.net/ec148d35f3e2f.jpg.html
Straszny zjazd formy Brazylijczyka, początek w Barcelonie obiecujący a później nie gral nawet na 50% swoich możliwości, ciekawe co się stało, że jego pobyt tu jest kompletnym niewypałem i dużo osób po nim płakać nie będzie.
1
@hoeniker wątpię, że oddadzą Coutinho nie będąc pewnym przyjścia Neymara.
0
@Croocers jak zwykle aferę wszyscy kręcą a później będą się śmiać razem na treningach tak jak było z Suarezem.