D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ney wracaj do domu z którego nigdy nie powinieneś odejść!
0
@MichalZZZ HBO GO
0
Ale jadą z Chelsea
0
Miałem nosa żeby Maitlnda dać do składu :)
0
Widzę fascynujące widowiska w Anglii.
0
@Kuubuz nikt nie lubi wszystkiego, mnie np. Kosz nie jara a inny wstają o 3 rano żeby NBA oglądać.
19
Leon jest najpiękniejszy!
3
Dopóki ich zagrywka nie ruszymy, to będziemy się męczyć.
0
@konrad1661 przegrać 3:0 musimy żeby nie jechać na IO, wystarczy jeden set żebyśmy awansowali.
0
@Kamilos84 tylko, że Francja już szans nie ma.
1
@BigShaq myślałem , że tylko tak u mnie
0
@TheNekro94 lepiej mieć zwykła budowę, chodzić na siłkę i mieć widoczne mięśnie.
5
@Chwytliwy Dembele i Griezmann(Antek grał Arsenalem) na pewno.
1
@marcin000019 potencjał drużyny najlepszy od lat, tylko żeby to wszystko poukładać i wykorzystać to w 100%
5
@IronSanHybrid pozytywny wariat, da nam dużo radości :)
17
@BarcaInfo i później te smutne obrazki jak Pedro stoi gdzieś kilometr dalej od drużyny i myśli o odejściu.
0
@lukaszbarca15 spokój Panowie, to tylko mój słownik wiedział lepiej co chciałem napisać.
8
Bardzo dobry środek pola wczoraj Waldek wystawił. Dwóch młodych i trzeci, który ma coś do udowodnienia w środku pola. Nie było obok "starucha" do którego by podali piłkę i czekali co on wymyśli, tylko każdy wziął odpowiedzialność za grę i to bardzo fajnie wyglądało, nie bali się posyłać prostopadłych, szczególnie pochwalę Alenie, który wczoraj zagrał świetne zawody i kilka razy rozerwal obronę Napoli.
Chciałbym zobaczyć taką pomoc w Piątek z Bilbao, ale czy Ernescik się odważy?
10
@Mns21 z całym szacunkiem do jego umiejętności, to ja bym go sprzedał. Mamy ścisk w środku pola a młodzi pokazują, że im szansa się należy.
22
Po Griezmannie widać, że to jest piłkarz wpełni ukształtowany i ma kapitalny zmysł do gry kombinacyjnej, który idealnie pasuje do stylu gry Barcelony.
0
Na TTV film o Kryszcziano :D
26
Ivana nie ma, to nawet nie ma po co tego oglądać.
1
@kkbarca kwile kwile
0
@Drzakubs może Hot dog bez parówki.
1
@MacieG nigdy bym się tym nie sugerował, po prostu przejrzeli najnowsze info i tak dali, żadnych cudownych wieści bukmacherzy nie mają.
11
@xVENUMx Całe szczęście w tym nieszczęściu, że nie podczas meczu
2
@VamosRakieta skoki w dal kobiet są najlepsze :)
4
Heynen to słaby trener, ciągle 3:0 i 3:0, wyżej to się wygrać nie da? Czemu odpuszczamy?
3
Leon jest cudowny, niszczyciel w ataku!
1
Kubiak lepiej rozgrywa niz Dzryzga...