8

Ney wracaj do domu z którego nigdy nie powinieneś odejść!

0

@MichalZZZ HBO GO

0

Ale jadą z Chelsea

0

Miałem nosa żeby Maitlnda dać do składu :)

0

Widzę fascynujące widowiska w Anglii.

0

@Kuubuz nikt nie lubi wszystkiego, mnie np. Kosz nie jara a inny wstają o 3 rano żeby NBA oglądać.

19

Leon jest najpiękniejszy!

3

Dopóki ich zagrywka nie ruszymy, to będziemy się męczyć.

0

@konrad1661 przegrać 3:0 musimy żeby nie jechać na IO, wystarczy jeden set żebyśmy awansowali.

0

@Kamilos84 tylko, że Francja już szans nie ma.

1

@BigShaq myślałem , że tylko tak u mnie

0

@TheNekro94 lepiej mieć zwykła budowę, chodzić na siłkę i mieć widoczne mięśnie.

5

@Chwytliwy Dembele i Griezmann(Antek grał Arsenalem) na pewno.

1

@marcin000019 potencjał drużyny najlepszy od lat, tylko żeby to wszystko poukładać i wykorzystać to w 100%

5

@IronSanHybrid pozytywny wariat, da nam dużo radości :)

17

@BarcaInfo i później te smutne obrazki jak Pedro stoi gdzieś kilometr dalej od drużyny i myśli o odejściu.

0

@lukaszbarca15 spokój Panowie, to tylko mój słownik wiedział lepiej co chciałem napisać.

8

Bardzo dobry środek pola wczoraj Waldek wystawił. Dwóch młodych i trzeci, który ma coś do udowodnienia w środku pola. Nie było obok "starucha" do którego by podali piłkę i czekali co on wymyśli, tylko każdy wziął odpowiedzialność za grę i to bardzo fajnie wyglądało, nie bali się posyłać prostopadłych, szczególnie pochwalę Alenie, który wczoraj zagrał świetne zawody i kilka razy rozerwal obronę Napoli.
Chciałbym zobaczyć taką pomoc w Piątek z Bilbao, ale czy Ernescik się odważy?

10

@Mns21 z całym szacunkiem do jego umiejętności, to ja bym go sprzedał. Mamy ścisk w środku pola a młodzi pokazują, że im szansa się należy.

22

Po Griezmannie widać, że to jest piłkarz wpełni ukształtowany i ma kapitalny zmysł do gry kombinacyjnej, który idealnie pasuje do stylu gry Barcelony.

0

Na TTV film o Kryszcziano :D

26

Ivana nie ma, to nawet nie ma po co tego oglądać.

1

@kkbarca kwile kwile

0

@Drzakubs może Hot dog bez parówki.

1

@MacieG nigdy bym się tym nie sugerował, po prostu przejrzeli najnowsze info i tak dali, żadnych cudownych wieści bukmacherzy nie mają.

11

@xVENUMx Całe szczęście w tym nieszczęściu, że nie podczas meczu

2

@VamosRakieta skoki w dal kobiet są najlepsze :)

4

Heynen to słaby trener, ciągle 3:0 i 3:0, wyżej to się wygrać nie da? Czemu odpuszczamy?

3

Leon jest cudowny, niszczyciel w ataku!

1

Kubiak lepiej rozgrywa niz Dzryzga...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?