D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Statystyki Dembele po I połowie:
0
0
0
0
0
0
8
Te 9,5km to jest niemożliwe, jest 42minuta, więc on by ciągle musiał biegać z prędkością 17km/h
0
@BarcaInfo tyle tych Dembele w piłce jest, że jak nic go podmienili.
5
Mamy fajnych ofensywnych zawodników, ale każdy nie pasujący do naszej gry. Griezmann na skrzydle, Dembele nie jest za dobry w grze kombinacyjnej, tylko do gry z kontry. Coutinho ni to skrzydłowy ni pomocnik...
2
Pierwsza połowa mija a nie wiem czy Dembele podjął chociaż jedną próbę dryblingu...
0
Perez na ratunek :D
0
No to teraz czekamy na skorpiona z połowy boiska.
0
Alba jakiś drewniany się zrobił
0
@mekston bez Messiego gramy lepiej.
5
Dembele ma magię w sobie, jak rusza z piłką, to obrona przeciwnika się rozlatuje a nie czekaj, to o Neymarze.
0
@Hosh no szczególnie Sane z zerwanymi więzadłami
0
Ale mi się mylą Semedo z Dembele :D
3
Do tych co pytają.
Mi się wydaje, że gwizdza dlatego, że grał w Sociedad czyli u największego rywala Bilbao, ale mogę się mylić.
0
@PatrychoO przecież grał w Athletico :D
10
Alba to jest tykajaca bomba w obronie...
0
Frenkie jest najpiękniejszy :)
1
Nawet tu Dom z Papieru xD
1
Strasznie cieszy mnie ten mecz, jeszcze ta piękna pomoc :)
0
@MichalZZZ a ja myślę, że nie. Coutinho mógł jako jedyny obniżyć cenę, teraz nie mamy co im zaoferować a 200mln tez nie mamy.
0
Jakoś szybko ta przerwa sezonowa zleciała, fajnie że już jest ten klimacik z czekaniem na skład :)
0
@kenneth99 przy takiej konkurencji w ataku, raczej za dużo szans by nie dostał.
1
Mam nadzieję, że z opcją obowiązkowego wykupu, bo inaczej to porażka...
3
Mimo, że chce Neymara, to mam nadzieję, że nie będziemy tańczyć jak nam szejk zagra. To oni muszą go sprzedać, bo mają problem. My tylko możemy go kupić jak by była korzystna transakcja dla obu stron, ale jeśli oni chcą wziąć od nas dobrych piłkarzy i jeszcze tyle kasy, to niech się dalej męczą z gwiazdeczka.
5
Karny do powtórzenia, piszemy petycję.
27
Wczoraj Media: Neymar na 95% będzie grał w Barcelonie
Dziś Media: Barcelona uważa transakcję za niemożliwa
xDD
0
@PatrickoBarca podejrzewam, że i tak nadal będą chcieli cenę zbić piłkarzami na wymianę.
7
-za co karny?
-domyśl się
1
@fajny_football przecież on o tym wie, żaden zarząd nie oferował by piłkarza nie mając pewności, że jemu ten układ będzie odpowiadał. Nikt nie składa oferty bez pewności, że może taką złożyć.
0
@FafitFCB nikogo nie sprzedali, no nikogo :D
0
@Ghotti ta, bo Ci starczy do Piątku :D