D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Leo nie wyglupiaj się, najgorsze co może się teraz stać, to nie oglądać jego ostatnich lat gry przez kontuzje, oby to nic poważnego.
60
@tadzik447 Rakitic jeszcze później poda pierwszą piłkę Thiago Messiemu.
2
Z takim trenerem, to na koniec świata. Vamos Erneścik!
0
@pero1983 nie wejdzie bez treningu
1
@adi7adi8 nie oglądałem wcześniej, teraz włączyłem i napisałem ciekawostkę, bo może ktoś tego nie wie
0
Jacek Laskowski komentuje z żoną :)
10
Jak on się dalej będzie kisił w 3 lidze, to Ci ludzie powinni spłonąć na stosie.
3
Tyle tych Dembele w piłce jest, że jak nic nam go podmienili
0
Jakoś nie widzę Dembele w tym sezonie, który będzie brał grę na siebie, dziś kompletnie beznadziejny bez żadnego błysku. Neymar może by stracił piłkę 20 razy, ale zorbił by z 3 dobre okazje.
3
nic z tym Waldkiem nie wygramy, nic...
2
Malcolm na II połowe i będzie git.
0
a jakby tak Semedo na PS a Dembele na PO, bo na razie to Semedo pokazuje większą jakość w grze ofensywnej.
0
no jest Rakitic, jest piłeczka i grają chłopaki
0
@kuz niestety, ale jego umiejętnosci zostały chyba przecenione
1
Perez wygląda jakby więcej kosztował od Dembele
4
@FafitFCB a tam obok Neymar z Ojcem.
2
@SkN nie ma sensu grać bez żadnego treningu, pewnie by i tak był najlepszy, ale po co ryzykować jakiś uraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MaTt_BarcaFan a co z nimi?
3
@FafitFCB chyba w klapkach prosto z Ibizy.
0
@Criss18Barca u nich gra 2 drużyna ligi.(Oczywiście jeśli Pucharu nie wygra ta sama)
0
@kuz typowy Sterling, gdyby miał wykończenie, to byłby top5 piłkarz świata, ale często ma takie zawiechy.
0
@BarcaInfo zawiodłem się na Bartku, myślałem że będzie w 18 ratach rozłożonych na 18 lat
0
Fajne te koszulki City, tylko jakby za duże dla wszystkich.
1
Bernardo co wrócił :o
2
@krzychu1526 to dobre chłopaki, zawsze na klatce dzień dobry mówili.
6
@Janiama ja uważam, że będzie miał ciężko. Nie ma umiejętności aby od razu z miejsca stać się tam wybitnym pilkarzem, to nadal chłopak z potencjałem a nie już wypełni ukształtowany piłkarz. Musi jeszcze się wiele nauczyć a tam chyba to nie jest najlepszy kierunek na rozwój.
3
Kadra jest kompletna, przyjście Neymara nie jest konieczne, to on nas bardziej potrzebuje niż my jego. Chociaż osobiście liczę, że tu przyjdzie, bo to kapitalny piłkarz i doda nam więcej magii.
1
@Dejvv co za gość, za umiejętności go bardzo cenię, ale te pajacowanie jest dramatyczne...
7
"Ten go kur*a kopał, tamten przyaktorzył"