2

Leo nie wyglupiaj się, najgorsze co może się teraz stać, to nie oglądać jego ostatnich lat gry przez kontuzje, oby to nic poważnego.

60

@tadzik447 Rakitic jeszcze później poda pierwszą piłkę Thiago Messiemu.

2

Z takim trenerem, to na koniec świata. Vamos Erneścik!

0

@pero1983 nie wejdzie bez treningu

1

@adi7adi8 nie oglądałem wcześniej, teraz włączyłem i napisałem ciekawostkę, bo może ktoś tego nie wie

0

Jacek Laskowski komentuje z żoną :)

10

Jak on się dalej będzie kisił w 3 lidze, to Ci ludzie powinni spłonąć na stosie.

3

Tyle tych Dembele w piłce jest, że jak nic nam go podmienili

0

Jakoś nie widzę Dembele w tym sezonie, który będzie brał grę na siebie, dziś kompletnie beznadziejny bez żadnego błysku. Neymar może by stracił piłkę 20 razy, ale zorbił by z 3 dobre okazje.

3

nic z tym Waldkiem nie wygramy, nic...

2

Malcolm na II połowe i będzie git.

0

a jakby tak Semedo na PS a Dembele na PO, bo na razie to Semedo pokazuje większą jakość w grze ofensywnej.

0

no jest Rakitic, jest piłeczka i grają chłopaki

0

@kuz niestety, ale jego umiejętnosci zostały chyba przecenione

1

Perez wygląda jakby więcej kosztował od Dembele

4

@FafitFCB a tam obok Neymar z Ojcem.

2

@SkN nie ma sensu grać bez żadnego treningu, pewnie by i tak był najlepszy, ale po co ryzykować jakiś uraz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MaTt_BarcaFan a co z nimi?

3

@FafitFCB chyba w klapkach prosto z Ibizy.

0

@Criss18Barca u nich gra 2 drużyna ligi.(Oczywiście jeśli Pucharu nie wygra ta sama)

0

@kuz typowy Sterling, gdyby miał wykończenie, to byłby top5 piłkarz świata, ale często ma takie zawiechy.

0

@BarcaInfo zawiodłem się na Bartku, myślałem że będzie w 18 ratach rozłożonych na 18 lat

0

Fajne te koszulki City, tylko jakby za duże dla wszystkich.

1

Bernardo co wrócił :o

2

@krzychu1526 to dobre chłopaki, zawsze na klatce dzień dobry mówili.

6

@Janiama ja uważam, że będzie miał ciężko. Nie ma umiejętności aby od razu z miejsca stać się tam wybitnym pilkarzem, to nadal chłopak z potencjałem a nie już wypełni ukształtowany piłkarz. Musi jeszcze się wiele nauczyć a tam chyba to nie jest najlepszy kierunek na rozwój.

3

Kadra jest kompletna, przyjście Neymara nie jest konieczne, to on nas bardziej potrzebuje niż my jego. Chociaż osobiście liczę, że tu przyjdzie, bo to kapitalny piłkarz i doda nam więcej magii.

1

@Dejvv co za gość, za umiejętności go bardzo cenię, ale te pajacowanie jest dramatyczne...

7

"Ten go kur*a kopał, tamten przyaktorzył"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?