D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No, czyli kluczowe będą kluczowe dni.
49
Napijemy się wodeczki potem wpadną dupeczki albo odwrotnie i ubijemy ten interes.
3
@BarcaInfo główną różnicą ich jest wzrost, jedyna rzecz w której jest "lepszy"
3
@PatrychoO gadka jak w każdym okienku xDD
Już jak Gomesa kupiliśmy, to miała być kadra na lata a nie wytrzymała 2 lata :D
0
@BarcaInfo zdecydowanie za dużo, 50mln to maks powinien być.
1
@MarioVeB! Zdjęcie inne, ale stary Mario
1
@SeeleyBooth i cyk Waldek dymisja jutro :D
3
@nuter27 huehuehue
3
@BarcaInfo problem, że Rakitic nie chce a wypychanie go na siłę z klubu, tylko żeby ściągnąć "zdrajce", będzie bardzo słabe
0
@MacieG no jakoś 2 dni temu się nie postarali i na Barce był kurs 3.
0
@MacieG jeszcze 2 dni temu to na Real był niższy kurs.
0
"Tak Blisko, tak blisko..."
A już jutro, transfer Neymara się oddala.
0
@nuter27 od rana już pijanym
5
@kkbarca Matka na obiad woła.
14
@Danny Gaucho już 15? Ale z Ciebie kawaler :)
1
@dge21 Coutinho odejdzie, to 7 pójdzie dla Dembele a 11 dla Neymara.
20
"Neymar dośrodkowanie, Roberto! Sergi Roberto! Sergi Roberto! to jest niemożliwe, możemy powiedzieć jedno, niemożliwe nie istnieje!"
0
Polska liga jest świetna, liderem klasyfikacji strzelców jest Łukasz Broź xD
0
@Danny Gaucho ciekawe czy buty zmieniają?
0
@Baaarca95 sława kolego, sława!
9
Gościu wyzywał swojego piłkarza od śmieci gdy nosił jeszcze koszulkę Barcelony i robił Remontade a teraz wielki autorytet w sprawie jego powrotu :D
2
@BarcaInfo spóźniłes się, już było info.
1
@Aerox Bale musi jeszcze nowe kije do golfa kupić a to trzeba usiąść na spokojnie.
10
@Barcelismo Bartek jak przyspieszy, to nie ma uja we wsi.
0
Neymar zobaczył, że w Barcelonie jest więcej Brazylijczykow niż w PSG, to postanowił wrócić.
0
@Messibestplayerintheworld według niego transfer miałbyc do 11 sierpnia.
2
Ten David z Instagrama nieźle chce się na tym "transferze" wybić, nakręca ten transfer, ludzie łykaja a większość jego nowin, to wymyślone głupoty.
5
@adamek1910 kluczowy będzie kluczowy tydzień.
0
@damianex10 makaron dla psa? :D
0
@Hosh wygląda jak ufoludek.