4

Niech dadzą Cucu szansę. W Eibar zagrał naprawdę kilka świetnych spotkań (co prawda nieco wyżej niż LO, ale grał dobrze). Na mecze z ogorkami idealny, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że będzie tak słaby i będzie nam mecze zawalał.

0

@Sandu! Wykupili prawa Juventusu i w Fifie Juve nie będzie miało oryginalnego herbu i będzie się nazywać Piemonte Calcio

58

PES trochę taki somsiad Janusz, sam z tego nie skorzysta, ale somsiada pod*urwi.

0

@Darecki podobno wcale tam nie miał tego opisu.

0

@JimMorrisonFCB to, że we Włoszech nie ma, nieznaczny że nie może sobie wpisać w kontrakt.

0

@Fantastyczny Chłopiec Ty zadałes pytanie, to i ja zadałem. Nie musisz się spinać.

5

@Fantastyczny Chłopiec i po co takie coś wiedzieć, cała przyjemność z oglądania zepsuta.

10

@BarcaInfo okup wpłacony to oddali

2

Dla mnie to ktoś mu się włamał, bo zdjęcie jest przerobione, jest w to samo ubrany, ręce tak samo trzyma.

0

@JaSzymon tylko pewnie jak zwykle jest to zamyślony tekst Zlatana.

I tak PS. Co on ma do działaczy Ajaxu? Pieniądze zarabiają, Puchary wygrywają, półfinał LM a to że sprzedają swoich najlepszych zawodników, to nie ich winna, że muszą, bo liga Holenderska jest słaba i nikt tam na dłuższą metę nie chce grać.

1

@Pressinho w tamtym sezonie to Coutinho się nadawał do tarcia chrzanu...

53

@FC1899Barca skąd wiesz, że nie chcieli?

2

@Rini_Cule Nikki Bella lepsza.

0

@Barcaa12 szkoda, że Rosja grała wczoraj bardzo dobrze

2

17 dla Griezmanna, Coutinho odchodzi 7 dla Dembele a 11 dla Neymara.
#TakBędzie

11

@BarcaInfo Harvey Specter już nas nawet nie uratuje...

0

@Elosek a Valverde na to:
"Griezmann ławka cały sezon!"

2

@Misugi14 pierwszy mój serial i do tej pory ulubiony :)

1

@Colon mnie to najbardziej zachwyca jaki on ma przegląd pola, widzi wszystko kto co robi, jakby patrzył na wszystko z góry i do tego ta precyzja w podaniach na 40 metrów.

0

@matirix20 idzie na zawody kulturystyczne jak nic.

0

@kkbarca ale patrzymy na obecny dzień, to można też powiedzieć że Milan jest najlepszym klubem na świecie, bo ma dużo Pucharów Europy i jest lepszy od Barcelony.

99

@Colon jak można być kibicem Barcelony i uważać Real za najlepszy klub na świecie i to jeszcze po tak nieudanym sezonie?

1

Ciągle gada na Muzaja Huber...

9

Kurła, żeby w Polsce nie było 6 dobrych siatkarzów...

0

@KacperVEB ma być w Barcelonie i pozować do zdjęć przed ścianką

0

@MatiFCB2000 dzięki szefie! :)

0

O której dziś ten Griezmann?

6

@codemat Contratiempo

0

@Orlik00 z 5dni

25

Real Sociedad chyba najbardziej się modlił aby ten transfer doszedł do skutku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?