D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech dadzą Cucu szansę. W Eibar zagrał naprawdę kilka świetnych spotkań (co prawda nieco wyżej niż LO, ale grał dobrze). Na mecze z ogorkami idealny, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że będzie tak słaby i będzie nam mecze zawalał.
0
@Sandu! Wykupili prawa Juventusu i w Fifie Juve nie będzie miało oryginalnego herbu i będzie się nazywać Piemonte Calcio
58
PES trochę taki somsiad Janusz, sam z tego nie skorzysta, ale somsiada pod*urwi.
0
@Darecki podobno wcale tam nie miał tego opisu.
0
@JimMorrisonFCB to, że we Włoszech nie ma, nieznaczny że nie może sobie wpisać w kontrakt.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ty zadałes pytanie, to i ja zadałem. Nie musisz się spinać.
5
@Fantastyczny Chłopiec i po co takie coś wiedzieć, cała przyjemność z oglądania zepsuta.
10
@BarcaInfo okup wpłacony to oddali
2
Dla mnie to ktoś mu się włamał, bo zdjęcie jest przerobione, jest w to samo ubrany, ręce tak samo trzyma.
0
@JaSzymon tylko pewnie jak zwykle jest to zamyślony tekst Zlatana.
I tak PS. Co on ma do działaczy Ajaxu? Pieniądze zarabiają, Puchary wygrywają, półfinał LM a to że sprzedają swoich najlepszych zawodników, to nie ich winna, że muszą, bo liga Holenderska jest słaba i nikt tam na dłuższą metę nie chce grać.
1
@Pressinho w tamtym sezonie to Coutinho się nadawał do tarcia chrzanu...
53
@FC1899Barca skąd wiesz, że nie chcieli?
2
@Rini_Cule Nikki Bella lepsza.
0
@Barcaa12 szkoda, że Rosja grała wczoraj bardzo dobrze
2
17 dla Griezmanna, Coutinho odchodzi 7 dla Dembele a 11 dla Neymara.
#TakBędzie
11
@BarcaInfo Harvey Specter już nas nawet nie uratuje...
0
@Elosek a Valverde na to:
"Griezmann ławka cały sezon!"
2
@Misugi14 pierwszy mój serial i do tej pory ulubiony :)
1
@Colon mnie to najbardziej zachwyca jaki on ma przegląd pola, widzi wszystko kto co robi, jakby patrzył na wszystko z góry i do tego ta precyzja w podaniach na 40 metrów.
0
@matirix20 idzie na zawody kulturystyczne jak nic.
0
@kkbarca ale patrzymy na obecny dzień, to można też powiedzieć że Milan jest najlepszym klubem na świecie, bo ma dużo Pucharów Europy i jest lepszy od Barcelony.
99
@Colon jak można być kibicem Barcelony i uważać Real za najlepszy klub na świecie i to jeszcze po tak nieudanym sezonie?
1
Ciągle gada na Muzaja Huber...
9
Kurła, żeby w Polsce nie było 6 dobrych siatkarzów...
0
@KacperVEB ma być w Barcelonie i pozować do zdjęć przed ścianką
0
@MatiFCB2000 dzięki szefie! :)
0
O której dziś ten Griezmann?
6
@codemat Contratiempo
0
@Orlik00 z 5dni
25
Real Sociedad chyba najbardziej się modlił aby ten transfer doszedł do skutku.