D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki jutro
71
@Dejvv "Z duma będę nosić koszulkę PSG" xDDDD?!
0
@LuisSalvano najlepsze, że wcale tak nie napisał. Nie traktuj wszystkiego co ktoś podpisze jego imieniem za pewnik.
1
@kris81 a tu ktoś już cytowal jego wypowiedzi xD
1
My jak zwykle dymy z transferem...
0
Co było to było, stare grzechy zapomniane, powodzenia i spraw nam dużo radości
1
@BarcaInfo worek pieniędzy niedługo do Barcelony?
0
@TR3YWAY zemsta za tamten rok.
3
I cyk Barca go nie bierze i Griezmann bez klubu.
0
@IronSanHybrid "dej połowę mam horom curke"
29
Ćwiąkała to kapitalny gość, świetnie się go słucha.
0
@Criss18Barca problem w tym, że siatkarze mogą grać codziennie a piłkarze potrzebują dłuższego odpoczynku po każdym meczu.
13
@klopx po 45 kolejkach rzutów karnych.
0
@FeloRPS tylko po co jak jest Griezmann.
1
@BarcaInfo i to jest transfer!
43
Nocny Suchar:
-Co robi siatkarz w urodziny?
.
.
.
-Przyjęcie
0
@takisobiektos co nie zmienia faktu, że są to rezerwowi, bo 1 skład zapewne będzie inny.
1
Przyjęcie do poprawienia, tu przegraliśmy seta.
5
Konstytucja xDDD
0
No chcieli wpłacić, ale siedziba zamknięta.
18
@Jericho wyjmij kij z pewnej części ciała, napisałem to w ramach żartu, bo gazety od 2 tygodni piszą, że Barca wpłaca klauzule a potwierdzenia nadal nie ma.
85
Barcelona wpłaciła klauzule, ale drobniakami, liczenie pieniędzy potrwa przynajmniej do końca następnego tygodnia.
3
@myscooter można, ale to jak się jest pewnym, bo w przeciwnym razie strata punktu.
14
@krzychu1526 "Mam dla Ciebie bojowe zadanie!"
10
Neymar come to Besiktas!
0
@Rewolucja123 to już chyba rola trenera żeby zrobić tak aby tych dziur nie było. Guardiola gra bez żadnego DP i nie traci bramek.
0
@kerouac tak będzie, bo Ney będzie musiał grać. Messi z Suarezem pewnie nie do ruszenia a Valverde nie zrezygnuje z 3 pomocników, więc miejsca nie ma.
Coutinho z Dembele nie mogli grać razem u Valverde a co dopiero jak przyjdzie Ney i jeszcze Griezmann.
1
@Adamski69 a miałem jechać, dzięki ziomek :)
1
@Barcelismo przecież już wczoraj Dyrektor Sportowy PSG powiedział, że Barca chce Neymara.
1
@kamilop takich ludzi nam potrzeba!
Tak Trzymaj!