1

71

@Dejvv "Z duma będę nosić koszulkę PSG" xDDDD?!

0

@LuisSalvano najlepsze, że wcale tak nie napisał. Nie traktuj wszystkiego co ktoś podpisze jego imieniem za pewnik.

1

@kris81 a tu ktoś już cytowal jego wypowiedzi xD

1

My jak zwykle dymy z transferem...

0

Co było to było, stare grzechy zapomniane, powodzenia i spraw nam dużo radości

1

@BarcaInfo worek pieniędzy niedługo do Barcelony?

0

@TR3YWAY zemsta za tamten rok.

3

I cyk Barca go nie bierze i Griezmann bez klubu.

0

@IronSanHybrid "dej połowę mam horom curke"

29

Ćwiąkała to kapitalny gość, świetnie się go słucha.

0

@Criss18Barca problem w tym, że siatkarze mogą grać codziennie a piłkarze potrzebują dłuższego odpoczynku po każdym meczu.

13

@klopx po 45 kolejkach rzutów karnych.

0

@FeloRPS tylko po co jak jest Griezmann.

1

@BarcaInfo i to jest transfer!

43

Nocny Suchar:
-Co robi siatkarz w urodziny?
.
.
.
-Przyjęcie

0

@takisobiektos co nie zmienia faktu, że są to rezerwowi, bo 1 skład zapewne będzie inny.

1

Przyjęcie do poprawienia, tu przegraliśmy seta.

5

Konstytucja xDDD

0

No chcieli wpłacić, ale siedziba zamknięta.

18

@Jericho wyjmij kij z pewnej części ciała, napisałem to w ramach żartu, bo gazety od 2 tygodni piszą, że Barca wpłaca klauzule a potwierdzenia nadal nie ma.

85

Barcelona wpłaciła klauzule, ale drobniakami, liczenie pieniędzy potrwa przynajmniej do końca następnego tygodnia.

3

@myscooter można, ale to jak się jest pewnym, bo w przeciwnym razie strata punktu.

14

@krzychu1526 "Mam dla Ciebie bojowe zadanie!"

10

Neymar come to Besiktas!

0

@Rewolucja123 to już chyba rola trenera żeby zrobić tak aby tych dziur nie było. Guardiola gra bez żadnego DP i nie traci bramek.

0

@kerouac tak będzie, bo Ney będzie musiał grać. Messi z Suarezem pewnie nie do ruszenia a Valverde nie zrezygnuje z 3 pomocników, więc miejsca nie ma.

Coutinho z Dembele nie mogli grać razem u Valverde a co dopiero jak przyjdzie Ney i jeszcze Griezmann.

1

@Adamski69 a miałem jechać, dzięki ziomek :)

1

@Barcelismo przecież już wczoraj Dyrektor Sportowy PSG powiedział, że Barca chce Neymara.

1

@kamilop takich ludzi nam potrzeba!
Tak Trzymaj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?