D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wawrzyszewski takie trochę ośmieszanie swoje dziewczyny.
0
@Gidok rekord może być.
3
Żegnaj Legendo! :(
0
No i piękny rewanż na Portugalii za te karne 3 lata temu.
2
@BarcaInfo Messi działaj!
2
@AboveYou tak sobie, Cavani miał 2 setki ale spierdaczył
1
@kerouac szkoda, że 3 nie pokazuje, może też ten sam xDD
0
@MarioVeB! Honda, Nagatomo, Sonaldo, Yoshida, Kagawa
3
@sowa20 bo rzucił 2 setki na głowy swoich kolegów i to daje taką ocenę.
1
@BykFCB zamiennik dla Younga też wart każdych pieniędzy :D
42
Messi:
"To nie jest moje najlepsze Copa America"
0
Dybala słabo, ławka w następnych spotkaniach.
12
@marcin000019 i oby zwycięskie, należy mu się jak psu buda.
1
Ten Soteldo 160cm, nawet przy Messim wygląda na karakana.
3
@Bernard777 jak on w piłkę w ogóle w United nie gra.
12
No i Pan Paweł!
1
@MichalZZZ ja stawiam na Aguero.
0
@Wilczeq Lo Celso, ale bardziej bramkarz pomógł
0
Może na takim farcie coś ugrają xD
0
Oni im zapakuja bramkę na 1:1
0
@YouShouldListenToMe a dla mnie jak po 11 Januszow z B-Klasy
0
@vebmroku on jeszcze coś odwali xD
0
Wchodzi kaleka...
1
Messi zaśpiewał hymn i gra słabo...
1
@Yanek zawsze grał dobrze i przegrywali, może w tym roku grając słabo w końcu coś wygra.
0
Tragiczny jest ten mecz. Kopanina jak w ekstraklasie i faule co minutę. Nie da sie tego oglądać...
1
Neymar ma przerośnięte ego, odchodząc z Barcelony do PSG chciał zdobyć ZP, wiedząc że w Barcelonie będzie w cieniu Leo. Niestety projekt PSG nie odpalił, miał stać się niekwestionowanym najlepszym piłkarzem na świecie, a się tylko od tego oddalił. Stracił 2 lata kariery a tersz jedyną szansą na jej "uratowanie" jest powrót do Barcelony, gdzie Messi zrobi wszystko żeby Ney stał się najlepszy.
0
@strazak1991 nie ma się co łudzić, to będą meczarnie, te ostatnie 3 spotkania żadnych pozytywów nie dają.
8
@tunczas4 Semedo 2 asysty przez 2 lata, kawał piłkarza ofensywego.
0
@masq w tym roku nie powinien być, jeśli Messi za tamten sezon byl 5,to Cristiano teraz też gdzieś na tym miejscu powinien być.