D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi po co? Bo Ty mi każesz? To, że piszę co mi się nie podoba, to nie znaczy, że opuszcze statek.Najlepiej to być ze wszystkiego zadowolonym i pisać dobrze nawet jak jest źle
4
@Commando dla niego to i lepiej, niech robi prawdziwą karierę a nie się kisi na ławce.
2
@rafik300010 no już co raz bardzie stajemy się "normalni" a nie specyficzni, wydajemy najwięcej na transfery, na kontrakty, wychowanków zaraz będzie brakować, styl odszedł do lamusa.
0
@Rewolucja123 to i tak nie zmienia tego, że na dzień dzisiejszy, to wszystko brednie.
1
Temu Romero to ktoś się na konto włamał, bo to niemożliwe żeby tyle bredni na raz napisać. Informacje jak z Don Balon.
0
@SeeleyBooth ja ostatnio widziałem BarcaInfo w fabryce robotów.
0
Skoro Valverde zostaje, to trzeba mu dać ten minimalny kredyt zaufania (ale tym razem nie będę taki naiwny jak rok temu).Chce wierzyć, że będzie lepiej, że taki Puig, Alena i Wague dostaną tych 10-15 meczów w pierwszym składzie, że będzie potrafił z Coutinho wyciągnąć maksa, że Rakitic i Busquets nie będą grali 90% spotkań w 1 składzie, że De Jong z Arturem będą grali w podstawie częściej od wyżej wspomnianej dwójki. Mam nadzieję, że Messi nie będzie jedynym sposobem na nasze zwycięstwa, on ma być jedynie elementem dopelniajacym dobrze funkcjonującej maszyny a nie być całą maszyną. A będzie to ciężki sezon, bo w tym roku Real wydaje się, że będzie bardzo silny i glodny sukcesu.
2
I to wszystko wina Lucho, bo to on trypletem zaslepil socios i Ci wybrali Bartka.
1
Bartomeu ma wywalone na to. I tak tu dłużej nie planował być, dotrwa te 2 lata do końca kadencji i zrobi nara.
3
La Rambla w tym momencie: https://m.imgur.com/gallery/BU8YJ03
0
No to Malcom niech zwija bagaż.
4
Romero się nadaje do tarcia chrzanu.
0
Ała moje oczy, nie wytrzymają kolejnego sezonu.
0
Może faktycznie w Katalonii dziś Prima Aprilis
1
@Bambus150400 najlepsza wiadomość dnia :)
2
@PatrickoBarca skoczy się na tym, że Valverde zostanie a Neymar faktycznie wróci do Hiszpanii, ale tym razem do Realu.
97
Strona pada jak Neymar w polu karnym.
0
@WiernyDoKoncaFCB a w sumie po co biegasz?
2
@Rewolucja123 Mane Marzenie.
1
@NeroTFP po środku, bądź co bądź to za niego graliśmy wspaniałe kontry, których teraz nie ma.
9
@Kamiloza91 on tak cały czas, nawet jak napiszesz że jest ładna pogoda, to Ci napisze ze bredzisz.
4
@cybo identyczny styl jak Valverde a chyba chcemy coś zmienić?
8
@staske Guardiola.
0
@BarcaInfo i cyk Sevilla mistrza zdobędzie xD
5
@Janiama a mi się zdaję, że porażka z Valencia to wszystko zmieniła. Wydaje mi się, że Valverde by został a zarząd nie miał by tak dużego powodu żeby go wywalić.
0
@LeoMessi1994 spieszyć się nie będą, bo przygotowania gdzie dopiero w Lipcu. No chyba, że Martineza maja dogadanego.
1
@Boberson tylko że on najlepiej czuje sie na pozycji Messiego, więc odpada
2
@LeoMessi1994 a skąd wiesz jak jest w innych krajach?
13
@Bambus150400 bo musi być Valverdeista.
0
@DC7 bardziej: Zostaje!