0

@Azi po co? Bo Ty mi każesz? To, że piszę co mi się nie podoba, to nie znaczy, że opuszcze statek.Najlepiej to być ze wszystkiego zadowolonym i pisać dobrze nawet jak jest źle 

4

@Commando dla niego to i lepiej, niech robi prawdziwą karierę a nie się kisi na ławce. 

2

@rafik300010 no już co raz bardzie stajemy się "normalni" a nie specyficzni, wydajemy najwięcej na transfery, na kontrakty, wychowanków zaraz będzie brakować, styl odszedł do lamusa. 

0

@Rewolucja123 to i tak nie zmienia tego, że na dzień dzisiejszy, to wszystko brednie. 

1

Temu Romero to ktoś się na konto włamał, bo to niemożliwe żeby tyle bredni na raz napisać. Informacje jak z Don Balon. 

0

@SeeleyBooth ja ostatnio widziałem BarcaInfo w fabryce robotów. 

0

Skoro Valverde zostaje, to trzeba mu dać ten minimalny kredyt zaufania (ale tym razem nie będę taki naiwny jak rok temu).Chce wierzyć, że będzie lepiej, że taki Puig, Alena i Wague dostaną tych 10-15 meczów w pierwszym składzie, że będzie potrafił z Coutinho wyciągnąć maksa, że Rakitic i Busquets nie będą grali 90% spotkań w 1 składzie, że De Jong z Arturem będą grali w podstawie częściej od wyżej wspomnianej dwójki. Mam nadzieję, że Messi nie będzie jedynym sposobem na nasze zwycięstwa, on ma być jedynie elementem dopelniajacym dobrze funkcjonującej maszyny a nie być całą maszyną. A będzie to ciężki sezon, bo w tym roku Real wydaje się, że będzie bardzo silny i glodny sukcesu. 

2

I to wszystko wina Lucho, bo to on trypletem zaslepil socios i Ci wybrali Bartka. 

1

Bartomeu ma wywalone na to. I tak tu dłużej nie planował być, dotrwa te 2 lata do końca kadencji i zrobi nara. 

3

La Rambla w tym momencie: https://m.imgur.com/gallery/BU8YJ03

0

No to Malcom niech zwija bagaż. 

4

Romero się nadaje do tarcia chrzanu. 

0

Ała moje oczy, nie wytrzymają kolejnego sezonu. 

0

Może faktycznie w Katalonii dziś Prima Aprilis

1

@Bambus150400 najlepsza wiadomość dnia :) 

2

@PatrickoBarca skoczy się na tym, że Valverde zostanie a Neymar faktycznie wróci do Hiszpanii, ale tym razem do Realu. 

97

Strona pada jak Neymar w polu karnym. 

0

@WiernyDoKoncaFCB a w sumie po co biegasz?

2

@Rewolucja123 Mane Marzenie. 

1

@NeroTFP po środku, bądź co bądź to za niego graliśmy wspaniałe kontry, których teraz nie ma. 

9

@Kamiloza91 on tak cały czas, nawet jak napiszesz że jest ładna pogoda, to Ci napisze ze bredzisz. 

4

@cybo identyczny styl jak Valverde a chyba chcemy coś zmienić? 

8

@staske Guardiola.         

0

@BarcaInfo i cyk Sevilla mistrza zdobędzie xD

5

@Janiama a mi się zdaję, że porażka z Valencia to wszystko zmieniła. Wydaje mi się, że Valverde by został a zarząd nie miał by tak dużego powodu żeby go wywalić. 

0

@LeoMessi1994 spieszyć się nie będą, bo przygotowania gdzie dopiero w Lipcu. No chyba, że Martineza maja dogadanego. 

1

@Boberson tylko że on najlepiej czuje sie na pozycji Messiego, więc odpada 

2

@LeoMessi1994 a skąd wiesz jak jest w innych krajach? 

13

@Bambus150400 bo musi być Valverdeista. 

0

@DC7 bardziej: Zostaje! 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?