D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commando tylko, że on nie chce zmian, bo przyszli nowi piłkarze, to i tak gra tym samy składem.Malcom po dobrym meczu idzie na trybuny na 2 miesiące, to jest jakiś żart. Wczoraj ten skreślony przez niego Malcom jako jedyny coś próbował szarpać nie licząc Messiego.
3
@Misanthrope podpisuje się rękami i nogami!
0
@Skaramuczi nie z tej kadry się nie da więcej wycisnąć, trzeba nowego trenera i piłkarzy a z Valverde za sterami będzie to samo, bo on uważa że Rakitic czy Busquets to nadal światowej klasy piłkarze
0
@arecki.fcb nie można, największy minus aktualizacji.
2
Ja bym jeszcze spróbowal odebrać Hazarda Realowi, w końcu Messi by nie musiał tego wózka pchać sam, bo Eden nie boi się wejść w drybling czy dać prostopadle podanie.
6
@VamosGirl podobno do United, Romero tak napisał.
0
Tylko ten magik to uratuje: https://giphy.com/gifs/funny-yBXjjBgsixJWE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@koksik2700 nasi pomocnicy by się połamali grając tak szybko.
10
@SkN zaraz Ci wyleca z tym, że Jest La Liga i jesteś rozpieszczony
9
9:27 a Valverde nadal trenerem.
4
@Barca_Big_Moment jeśli Valdek zostanie, to ten SP też Przegra.
24
Już jutro obrońcy Valverde zaczną pouczać i przypominać jak to 50 lat temu było gorzej.
0
@BigShaq a co tu deklasowac, same ich wystawianie to deklasacja.
2
Nie da się wygrywać meczów grając jednym piłkarzem ofensywnym, bo Coutinho kopie się po czole od początku sezonu, jedyny Malcom który zrobil jakieś zamieszanie w szeregach Valencii.
1
Rok 2089 | Valverde: Chce tu zostać, wiem jak odwrócić sytuację, wyciagniemy wnioski. "
5
Idź Ty Gargamelu, ciągle te same śpiewki...
0
@Criss18Barca nie bluznij.
2
Tu trzeba zmian, od trenera po piłkarzy, samo wywalenie trenera nic nie da jak dalej będzie grał Rakitic czy Busquets co mecz.
4
Musi się podać do dymisji, on już ich nie dźwignię psychicznie po tych porażkach.
0
Bartomeu załatwia transfer z Parejo xD
42
Duże brawa dla Malcoma, tylko dzięki niemu ta gra jakoś wygląda w ofensywie.
15
Jedynie Messi tego gargamela ratuje, ile on mu zawdzięcza.
10
Malcom nie grający nic jest 100x lepszy niz Coutinho.
1
Od przyjścia Valverde, to praktycznie każdy piłkarz cofnął się w rozwoju...
3
Brawo Valverde, nikt tak nie psuje zawodników jak Ty!
3
Valverde może jest trójoką wroną, bo stoi bez ruchu i patrzy się w niebo.
0
Vidal za Coutinho, trzeba bronić wyniku.
7
Messi w krainie drewna...
0
Parejo przez tyle sezonów wygwizdany przez własnych kibiców, wystarczył odpowiedni trener i gościu jest lepszy od każdego naszego pomocnika.