2

Eibar 14(8 celnych) strzałów, Barcelona 5(2 celne) xD

1

Busquets w następnym sezonie na ławkę, straszny regres tego zawodnika.

3

Po 2:1, to był tu taki entuzjazm jakbyśmy LM wygrali. Rakitic geniusz itd.

0

Kapitalnie teraz Cillessen!

1

Wow!

1

Trochę to smutne, ale bez Suareza to się lepiej ogląda, nikt się nie kłóci, nie przewraca się co 2 minuty od wiatru.

1

Zależy kto wygra LM jak wygra Liverpool, to przepchna Van Dijka, po to przypadek Modricia, wielkie bum jest na niego.

3

Jakby byli kibicami sukcesu, to by nie narzekali, bo sukcesy są a tu ciągle chodzi o styl.

2

Szkoda, że z Liverpoolem kreatywności nie pokazał

1

Raz do roku, to i wąż pierdnie.

0

Mbappe już nie odrobi.

1

Kocham Cię Leo!!!

0

Akurat Vidal w obecnej dyspozycji reszty, to jest najbardziej kreatywny.

2

Tylko Messi sprawia, że chce się to jeszcze oglądać.

7

Guardiola nie wystawia żadnego DP, wygrywa po 5:0 z ogorkami, Valverde wystawi 3DP a ogórki wchodzą w nasze pole karne jak do siebie...

6

Dobrze, że Valverde to trener który chętnie stawia na młodzież, taki Cucurella będzie stanowił o naszej sile.

1

Brawo Cucu, pokaż temu Valverde, że jest beton.

0

No i niech grają, chociaż tylko dobrego z tego meczu, niech zdobędzie tego buta.

0

Nie ma na to sposobu, wszystko zależy od twojego podejścia, co wolisz bardziej sylwetkę czy wiecznie wpierdzielac czekoladę?

Ja się zaparlem i przez roku nie jem słodyczy, a wcześniej to potrafiłem kubek lodów 500ml zjeść na raz a za 5 minut jeszcze tabliczkę czekolady.

+zjedz jakiś owoc jak Cię bierze ochota, zajmij się czymś pożytecznym, nie myśl o jedzeniu, plus nie kupuj słodyczy do domu.

7

I tak by Valencia była w LM, bo swój mecz wygrała.

1

Brożek, nieśmiertelny napastnik :D

0

W ten poniedziałek o, 20:00.
Stano z Kowalem maja być i Mati ze Smokiem. Czyli najlepszy skład.
I prowadzi Jola :)

1

Miedź wykonuje robotę, nadzieja w Sosnowcu, ale nasi byli piłkarze dziś szaleją w Miedzi :D

2

A Tytoń?

1

Obok, w sensie że zaraz po Messim najlepszy piłkarz pod względem umiejętności czysto piłkarskich, bo do tego to chyba nikt wątpliwości nie ma?

2

A ten z tyłu to nie Tadic? :D
Wszyscy do Barcelony z Ajaxu, jak się bawić to się bawić :D

1

Tak, co by nie mówić o Neymarze, to piłkarsko jest zaraz po Messim.

0

Miedź, nie ma szans żeby Wisła Płock przegrała z Sosnowcem, a remis im wystarcza.

6

Będzie tak samo tylko inaczej.

0

To już się nie dziwię czemu walczyli o spadek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?