D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Eibar 14(8 celnych) strzałów, Barcelona 5(2 celne) xD
1
Busquets w następnym sezonie na ławkę, straszny regres tego zawodnika.
3
Po 2:1, to był tu taki entuzjazm jakbyśmy LM wygrali. Rakitic geniusz itd.
0
Kapitalnie teraz Cillessen!
1
Wow!
1
Trochę to smutne, ale bez Suareza to się lepiej ogląda, nikt się nie kłóci, nie przewraca się co 2 minuty od wiatru.
1
Zależy kto wygra LM jak wygra Liverpool, to przepchna Van Dijka, po to przypadek Modricia, wielkie bum jest na niego.
3
Jakby byli kibicami sukcesu, to by nie narzekali, bo sukcesy są a tu ciągle chodzi o styl.
2
Szkoda, że z Liverpoolem kreatywności nie pokazał
1
Raz do roku, to i wąż pierdnie.
0
Mbappe już nie odrobi.
1
Kocham Cię Leo!!!
0
Akurat Vidal w obecnej dyspozycji reszty, to jest najbardziej kreatywny.
2
Tylko Messi sprawia, że chce się to jeszcze oglądać.
7
Guardiola nie wystawia żadnego DP, wygrywa po 5:0 z ogorkami, Valverde wystawi 3DP a ogórki wchodzą w nasze pole karne jak do siebie...
6
Dobrze, że Valverde to trener który chętnie stawia na młodzież, taki Cucurella będzie stanowił o naszej sile.
1
Brawo Cucu, pokaż temu Valverde, że jest beton.
0
No i niech grają, chociaż tylko dobrego z tego meczu, niech zdobędzie tego buta.
0
Nie ma na to sposobu, wszystko zależy od twojego podejścia, co wolisz bardziej sylwetkę czy wiecznie wpierdzielac czekoladę?
Ja się zaparlem i przez roku nie jem słodyczy, a wcześniej to potrafiłem kubek lodów 500ml zjeść na raz a za 5 minut jeszcze tabliczkę czekolady.
+zjedz jakiś owoc jak Cię bierze ochota, zajmij się czymś pożytecznym, nie myśl o jedzeniu, plus nie kupuj słodyczy do domu.
7
I tak by Valencia była w LM, bo swój mecz wygrała.
1
Brożek, nieśmiertelny napastnik :D
0
W ten poniedziałek o, 20:00.
Stano z Kowalem maja być i Mati ze Smokiem. Czyli najlepszy skład.
I prowadzi Jola :)
1
Miedź wykonuje robotę, nadzieja w Sosnowcu, ale nasi byli piłkarze dziś szaleją w Miedzi :D
2
A Tytoń?
1
Obok, w sensie że zaraz po Messim najlepszy piłkarz pod względem umiejętności czysto piłkarskich, bo do tego to chyba nikt wątpliwości nie ma?
2
A ten z tyłu to nie Tadic? :D
Wszyscy do Barcelony z Ajaxu, jak się bawić to się bawić :D
1
Tak, co by nie mówić o Neymarze, to piłkarsko jest zaraz po Messim.
0
Miedź, nie ma szans żeby Wisła Płock przegrała z Sosnowcem, a remis im wystarcza.
6
Będzie tak samo tylko inaczej.
0
To już się nie dziwię czemu walczyli o spadek xD