D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Guardiola jest wspaniały, niesamowicie dziękuję każdemu pilkarzowi, pięknie to wygląda. Uwielbiam tego lysego wariata :)
4
Jeśli Guardiola będzie jeszcze sporo trenował, to zostanie najwybitniejszym trenerem w Historii.
3
Bardzo piękne zachowanie zawodników City, pięknie pożegnali Bruno, który kończy karierę.
2
Dopiero dojechał?
9
Rakitic i Busquets ogrywani na przyszłość, świetnie Valverde rządzą młodymi. To jest to co on lubi, stawiać na młodzież w tak ważnych meczach, ma cojones!
2
Gundogan!!!
City Mistrzem :)
0
Te okładki w Barcelonie dziś trochę żałobne.
2
Czemu ucinasz wypowiedź, napisałem może.
Nie czaje, bo mam do Messiego tyle szacunku i nasi piłkarze tez, że nie muszą oczekiwać od niego jeszcze darcie ryja, które i tak by nie pomogło.
A jak by dał ryja to co? Byś machnął na porażkę, bo najważniejsze że kapitan krzyczał, kibice Realu też na pewno nie mają za złe Ramosowi jak przegrywał 5:1, bo krzyczał, oni się nawet cieszą.
17
Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że jakby Messi nie był kapitanem, to drużyna by zaczęła znacznie lepiej grać? Że to coś by zmieniło i po jednym słowie, drużyna jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dostała by +50 do umiejętności?
Ile Ci waszy wielcy kapitanowi typu Ramos, Buffon doznali upokorzen i smaku porażki w ważnych meczach? Ramos dostawał po 5:0, 4:0 od Barcelony i jakoś darcie ryja nie pomogło ich zmobilizować, Buffon przegrywa wszystko po za liga włoską jak leci i jakoś jego umiejętności przywództwa nie pomogły a taki Xavi, Iniesta czy Messi wygrali wszystko.
Najważniejsze zawsze były umiejętności piłkarskie i przygotowanie do meczu, jeśli jesteś gorszy od rywala, to nawet najlepszy kapitan na świecie nie pomoże, bo co to da? Na końcu wygrywa futbol a Liverpool był zdecydowanie lepszy od nas i żaden Puyol by nie pomógł.
Może kapitan się liczy jak mecz jest wyrównany, gdzie decydują detale, ale we wtorek to zabrakło nam dużo ważniejszych rzeczy niż darcie ryja.
0
Co jest tu nie tak?
0
Zaraz po Romie.
0
W końcu by miał piłkarzy jakich chce, a nie tylko mówić że kogoś tam chciał x lat temu xD
1
Wiedziałem, że mnie zdradzasz..
2
Lucyfer.
0
Wyrównała się, ale chyba w drugą stronę, drużyny nie stały się mocniejsze, tylko słabsze i widać też to po pucharach, gdzie Hiszpania już tak nie dominuje.
0
Tylko czy ten podobny poziom nie ma związku z tym, że nasi rywale są słabsi?
2
No tak, ale chodzi mi o naszych rywali, zawsze ktoś na nas naciskal a teraz nikt. Mistrzostwo się decydowalo w ostatnich kolejkach a teraz od początku stycznia praktycznie było wiadome kto mistrzem.
0
I ten wpierdziel od Lecha później, Możdżen brama życia. Kurła kiedyś to było :D
1
Nie zrozumcie mnie źle, bo szanuje robotę Valverde, to co z nami osiągnął jest godne pochwały, bo nie musiał dubletu wygrał, ale spojrzymy na naszych rywali w lidze.
18/19 - Mistrz 83-86 pkt / wicemistrz 74-77pkt
17/18 - Mistrz 93 pkt / wicemistrz 79 pkt
16/17 - Mistrz 93 pkt / wicemistrz 90 pkt
15/16 - Mistrz 91pkt / wicemistrz 90 pkt
14/15 - Mistrz 94 pkt / wicemistrz 92 pkt
13/14 - Mistrz 90 pkt / wicemistrz 87 pkt
12/13 - Mistrz 100 pkt / wicemistrz 85 pkt
Valverde ma najsłabszych rywali od lat, oczywiście to nie jego wina, ale tak naprawdę w lidze to nikt na nas nie naciska, jesteśmy w strefie komfortu, może dlatego później w lidze Mistrzów wygląda to tak jak wygląda?
1
Trener z. Top3, ale nie chce tu pracować, więc do zamknięcia temat.
0
Niestety, a będzie co raz gorzej. Kiedyś takie coś nie do pomyślenia. U nas w szkole to szczytem "bohaterstwa" bylo przeniesienie telefonu mimo zakazu, za niedługo to będą pistolety.
23
Tak w końcu Messi by tego wózka nie pchal sam, Eden się nie boi wejść w drybling.
2
Aezakmi i można grać xD
1
Fabian Ruiz był lepszym piłkarzem, Lo Celso gra w kratkę, bo dobrym występie zdarza mu się slabszy, Fabian prezentował równą formę.
12
Co do Setiena, to wezmę go trochę w obronę.
Jego wadą jest to, że nie chce zmienić swojej wizji futbolu, nie dostosowuje taktyki pod piłkarzy jakich posiada, chce żeby piłkarze spełniali jegi założenia, chociaż nie mają do tego żadnych kwalifikacji, bo większość piłkarzy to odrzutki, którzy odbili się od większych klubów. Oglądam Betis dosyć często i jedyny piłkarz, który by się na ławkę do Barcelony nadawał, to Junior Firpo.
Setien chce w każdym meczu dominować, niestety 80%drużyn, to drużyny które stawiają autobus a wiadomo jakby ciężko się przez taki mur przebić, nawet my mając 100x lepszych piłkarzy od Betisu mamy z takimi drużynami wiele problemu.
Nie wiem czy byłby to trener dobry dla Barcelony, ale na pewno jest to trener wizioner, który chce grać ofensywnie i się tego nie boi. Mając lepszy materiał ludzki, naprawdę mógłby stworzyć coś fajnego.
2
Gramy 3 DP i dostajemy taki łomot, to az strach pomyśleć jakby wszedł tam kreatywny pomocnik, ile by było, 20:0?
Całe szczęście, że Valverde ma to pod kontrolą i dzięki niemu unikamy większych kompromitacji.
1
Fajka poszedł zapalić, przez głupią dogrywke musiał wytrzymać dłużej niż zwykle.
51
To już wolę żeby Anglia wygrywał niż Real.
0
Co za różnorodność w komentarzu, od czterech pancernych do Jorge Camposa i jego bluzy :D
3
Kto go uważał za wspaniałego ten go uważał, wiele było hejtu na niego już wcześniej.