0

Zawsze można pobrać demo.

24

Ufff, Valverde ma szczęście, bo już taczką podjeżdżałem.

3

Może się nie podnieść po tych słowach.

0

Boateng strasznie pokracznie wygląda

0

Odważne wyznanie.

22

"Messi nie nadaje się na Kapitana."
Po swojej bramce zamiast świętować, to on rozwiązuje sytuację z kibicami o gwizdaniu na Coutinho i pokazuje im że tak nie wolno robić.

Gdy Messi coś mówi, to wszyscy słuchają i jestem pewny, że następnym razem dużo mniej osób będzie gwizdac(bo jak wiadomo dzbany się nadal znajdą).

0

Witam w ten piękny poranek, fajnie tak wstać po takim meczu :)

81

Leo Messi na Instagramie:
"Cieszę się z dzisiejszego rezultatu, ale nadal mamy mecz na Anfield, gdzie Liverpool jest bardzo mocny. Nadchodzi najważniejszy moment sezonu, musimy być zjednoczeni bardziej niz kiedykolwiek.
Wreszcie korzystając z okazji, życzę Ikerowi szybkiego powrotu do zdrowia. "

14

Ale to wkurza, Messi gra genialny sezon, niszczy wszystkich w statystykach a i tak głosy były, że może Salah ZP itd. A Modric pobiegał na Mundialu i niekwestionowany zwycięzca ZP, nikt nie miał startu do niego.
Dobrze, że ich wszystkich wyjaśnił :)

1

Właśnie tak mi się zdawało, że pokazywał na usta i kiwal na nich palcem.

3

Messi strzela bramkę miesiące z wolnego a on mówi, że miał szczęście że wpadła. Co za gość! :)

8

Niech mu jeszcze dobrze zrobią...

14

Piękny wieczór, Casillas w lepszym stanie i Barca wygrywa!

16

Balo jak ja Cię szanuje :)

0

Mendy dobry ziomek :)

8

Co to za tłumacz tego wywiadu, jak z Google tłumacz xD

4

Ten wslizg Vidala w 88 minucie na Mane, ma jaja gość!

1

Van Dijk przy 1 bramce Messiego sobie chodzi xD

3

Ciekawe co tam u Pola, kogo daje do wygrania ZP. Ostatnio był Sterling, Salah, a teraz kto?

48

Cesc Fabregas:
"Nikt mi nie powie, że był ktoś lepszy od niego."

0

Co to będzie jak Leo nie będzie. Gra 22 gości w piłkę a na końcu i tak decydujący jest Leo Messi.

1

Dembele kasztanie...

0

Messi ❤️.

2

Szkoda, że Dembele wcześniej nie wszedł, to była kontra dla niego.

0

Mane mnie wkurzył...

5

Po szczękę do piwnicy musiałem pójść, Messi kocham Cię mój mistrzu!

2

Pakiet z diabłem xDDD

0

Mecz bez żółtej dla Suareza, meczem straconym...

11

Real tak wygrywał 3xLM, to czemu nie my?!

0

Dawaj tego Cillessen za Suareza na 2 bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?