D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze można pobrać demo.
24
Ufff, Valverde ma szczęście, bo już taczką podjeżdżałem.
3
Może się nie podnieść po tych słowach.
0
Boateng strasznie pokracznie wygląda
0
Odważne wyznanie.
22
"Messi nie nadaje się na Kapitana."
Po swojej bramce zamiast świętować, to on rozwiązuje sytuację z kibicami o gwizdaniu na Coutinho i pokazuje im że tak nie wolno robić.
Gdy Messi coś mówi, to wszyscy słuchają i jestem pewny, że następnym razem dużo mniej osób będzie gwizdac(bo jak wiadomo dzbany się nadal znajdą).
0
Witam w ten piękny poranek, fajnie tak wstać po takim meczu :)
81
Leo Messi na Instagramie:
"Cieszę się z dzisiejszego rezultatu, ale nadal mamy mecz na Anfield, gdzie Liverpool jest bardzo mocny. Nadchodzi najważniejszy moment sezonu, musimy być zjednoczeni bardziej niz kiedykolwiek.
Wreszcie korzystając z okazji, życzę Ikerowi szybkiego powrotu do zdrowia. "
14
Ale to wkurza, Messi gra genialny sezon, niszczy wszystkich w statystykach a i tak głosy były, że może Salah ZP itd. A Modric pobiegał na Mundialu i niekwestionowany zwycięzca ZP, nikt nie miał startu do niego.
Dobrze, że ich wszystkich wyjaśnił :)
1
Właśnie tak mi się zdawało, że pokazywał na usta i kiwal na nich palcem.
3
Messi strzela bramkę miesiące z wolnego a on mówi, że miał szczęście że wpadła. Co za gość! :)
8
Niech mu jeszcze dobrze zrobią...
14
Piękny wieczór, Casillas w lepszym stanie i Barca wygrywa!
16
Balo jak ja Cię szanuje :)
0
Mendy dobry ziomek :)
8
Co to za tłumacz tego wywiadu, jak z Google tłumacz xD
4
Ten wslizg Vidala w 88 minucie na Mane, ma jaja gość!
1
Van Dijk przy 1 bramce Messiego sobie chodzi xD
3
Ciekawe co tam u Pola, kogo daje do wygrania ZP. Ostatnio był Sterling, Salah, a teraz kto?
48
Cesc Fabregas:
"Nikt mi nie powie, że był ktoś lepszy od niego."
0
Co to będzie jak Leo nie będzie. Gra 22 gości w piłkę a na końcu i tak decydujący jest Leo Messi.
1
Dembele kasztanie...
0
Messi ❤️.
2
Szkoda, że Dembele wcześniej nie wszedł, to była kontra dla niego.
0
Mane mnie wkurzył...
5
Po szczękę do piwnicy musiałem pójść, Messi kocham Cię mój mistrzu!
2
Pakiet z diabłem xDDD
0
Mecz bez żółtej dla Suareza, meczem straconym...
11
Real tak wygrywał 3xLM, to czemu nie my?!
0
Dawaj tego Cillessen za Suareza na 2 bramkarza.