6

Na miejscu tego drugiego bym powiedział :"Wsatwaj zesrałeś się."

0

200.

67

Van Dijk:
Nie mam pojęcia jak zatrzymać Messiego.

Chris Smalling:
Znam jego słabości, niech pokaże co potrafi.

Klasa i skromność najlepszego obrońcy a randomowy gościu pajacuje i udaje wielkiego stopera.

9

Guardiola ma jakiegoś niesamowitego pecha, w 1 meczu m Delph zawalił a wczoraj wylewu dostał Laporte i podarował 2 bramki dla Tottenhamu.

0

Już tak odpadlismy rok temu z Romą.

0

Pep szkoda mi Cię, ale i tak byś dostał w dupe od Barcelony w Finale.

45

Drugi Szejk dostał w dupe w 90+ minucie xDDD

0

Oj może powalczyć o ZP.

0

Rudy, Come to Barcelona.

0

Tottenham się zesral metr przed kiblem.

0

Żeby on był młodszy, idealny zastępca Suareza by był.

2

Kocham Cię Aguero!!!

3

Zaczynają się trudne wzory kwantowe.

0

No to Porto żegnamy.

1

W tym meczu już było wszytko.

0

Rudy ty kocie!

1

Właśnie nie, przeważnie to jest nudne 0:0 w tych ich hitach.

0

Panie, kogo na to stać.

14

Za każdym razem gdy stawiam w meczu under 3,5 bramki.

0

Ajac ich zjedzie jak będą tak grać w defensywie.

63

Obstawiam 85:83

0

W ręczną grają?

2

Im też się mylą koszulki.

1

Prawie prowadzą.

0

Guardiola to słaby trener, chodzi na gotowe.

1

Come on City!!!

19

Tak średnio dobrali stroje...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jedynie Messi mógł to zrobić, ale nie pamiętam czy zdobył wszystko.

0

Ja już swój postawiłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?