D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Na miejscu tego drugiego bym powiedział :"Wsatwaj zesrałeś się."
0
200.
67
Van Dijk:
Nie mam pojęcia jak zatrzymać Messiego.
Chris Smalling:
Znam jego słabości, niech pokaże co potrafi.
Klasa i skromność najlepszego obrońcy a randomowy gościu pajacuje i udaje wielkiego stopera.
9
Guardiola ma jakiegoś niesamowitego pecha, w 1 meczu m Delph zawalił a wczoraj wylewu dostał Laporte i podarował 2 bramki dla Tottenhamu.
0
Już tak odpadlismy rok temu z Romą.
0
Pep szkoda mi Cię, ale i tak byś dostał w dupe od Barcelony w Finale.
45
Drugi Szejk dostał w dupe w 90+ minucie xDDD
0
Oj może powalczyć o ZP.
0
Rudy, Come to Barcelona.
0
Tottenham się zesral metr przed kiblem.
0
Żeby on był młodszy, idealny zastępca Suareza by był.
2
Kocham Cię Aguero!!!
3
Zaczynają się trudne wzory kwantowe.
0
No to Porto żegnamy.
1
W tym meczu już było wszytko.
0
Rudy ty kocie!
1
Właśnie nie, przeważnie to jest nudne 0:0 w tych ich hitach.
0
Panie, kogo na to stać.
14
Za każdym razem gdy stawiam w meczu under 3,5 bramki.
0
Ajac ich zjedzie jak będą tak grać w defensywie.
63
Obstawiam 85:83
0
W ręczną grają?
2
Im też się mylą koszulki.
1
Prawie prowadzą.
0
Guardiola to słaby trener, chodzi na gotowe.
1
Come on City!!!
19
Tak średnio dobrali stroje...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jedynie Messi mógł to zrobić, ale nie pamiętam czy zdobył wszystko.
0
Ja już swój postawiłem.