D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Typowe Janusze co im się nie podoba, że nie jest 10:0 po pierwszej połowie z Atletico.
0
Ten niewykorzystane sytuację żeby się nie zemścily.
6
Godin > Domestos
0
Who needs Ronaldo?
2
Guardiola w Anglii sobie nie poradzi, tam nie ma ogórków typu Granada czy Hannover.
3
Dla Juve to byłby karny.
0
Asysta życia byłaby xDD
0
Jak wpierdzielasz to dzień w dzień, to nic dziwnego że serducho nie wytrzymuje.
2
Tak samo dobry jak Heath Ledger? To była mistrzowsko zagrana postać Jokera.
1
Skorpionem z połowy boiska treningowego, słabszą nogą i do tego piłką lekarską.
9
Adam Nawałka:
"Ale im drużyne skleiłem."
0
Będzie ciężko przegonic Juninho, ale jakby utrzymał formę, to 10 bramek na rok jest możliwe. W top3 na bank będzie.
0
Z wolnych się nie liczy, Frissi jeden...
34
Jakby ten rudy 5 doliczyl, to by bylo 4:5
7
Kapitalny mecz, świetnie się to oglądało :)
4
RIP pająk, a tak długo tam wisiał.
1
Nie graliśmy źle w ataku, ale gra obronna to kryminał.
0
Napisałeś tood razu po bramce na 4:2,to tak jakbyś uważał że Busquets zawalił przy tej bramce, bo wolno wracał.
2
Tylko, że Busquetsa nie ma na boisku xD
0
Cazorla Pan piłkarz!
6
Cazorla to nadal genialny Piłkarz.
5
Busquets to się nadaje na emeryturę...
0
Mam nadzieję, że Lenglet z Umtitim razem zagrali ostatni raz.
0
Brawo kibicu!
3
Bardzo dobrze, że Cou a nie Malcom.
0
Przyjrzyj komentarze po bramce na 2:0.
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7170856.html#comment-7170856
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7170855.html#comment-7170855
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7170852.html#comment-7170852
0
Trochę jak w siatkówce, jak nie wygrywasz 3:0 to przegrasz 2:3, oby tak nie było
1
Teraz Messi ratuj, a po bramce na 2:0 były opinie że bez Messiego gramy lepiej i szybciej w ataku, bo Leo to przecież nasz największy problem :D
4
Wina Messiego, bez niego gramy lepiej...
3
Chukwu Bukwu Ambalabamba jest kozak :)