2

Typowe Janusze co im się nie podoba, że nie jest 10:0 po pierwszej połowie z Atletico.

0

Ten niewykorzystane sytuację żeby się nie zemścily.

6

Godin > Domestos

0

Who needs Ronaldo?

2

Guardiola w Anglii sobie nie poradzi, tam nie ma ogórków typu Granada czy Hannover.

3

Dla Juve to byłby karny.

0

Asysta życia byłaby xDD

0

Jak wpierdzielasz to dzień w dzień, to nic dziwnego że serducho nie wytrzymuje.

2

Tak samo dobry jak Heath Ledger? To była mistrzowsko zagrana postać Jokera.

1

Skorpionem z połowy boiska treningowego, słabszą nogą i do tego piłką lekarską.

9

Adam Nawałka:
"Ale im drużyne skleiłem."

0

Będzie ciężko przegonic Juninho, ale jakby utrzymał formę, to 10 bramek na rok jest możliwe. W top3 na bank będzie.

0

Z wolnych się nie liczy, Frissi jeden...

34

Jakby ten rudy 5 doliczyl, to by bylo 4:5

7

Kapitalny mecz, świetnie się to oglądało :)

4

RIP pająk, a tak długo tam wisiał.

1

Nie graliśmy źle w ataku, ale gra obronna to kryminał.

0

Napisałeś tood razu po bramce na 4:2,to tak jakbyś uważał że Busquets zawalił przy tej bramce, bo wolno wracał.

2

Tylko, że Busquetsa nie ma na boisku xD

0

Cazorla Pan piłkarz!

6

Cazorla to nadal genialny Piłkarz.

5

Busquets to się nadaje na emeryturę...

0

Mam nadzieję, że Lenglet z Umtitim razem zagrali ostatni raz.

0

Brawo kibicu!

3

Bardzo dobrze, że Cou a nie Malcom.

0

Trochę jak w siatkówce, jak nie wygrywasz 3:0 to przegrasz 2:3, oby tak nie było

1

Teraz Messi ratuj, a po bramce na 2:0 były opinie że bez Messiego gramy lepiej i szybciej w ataku, bo Leo to przecież nasz największy problem :D

4

Wina Messiego, bez niego gramy lepiej...

3

Chukwu Bukwu Ambalabamba jest kozak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?