D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Griezmann to niech dalej sobie osiąga sukces z Atletico. Mam nadzieję, że tu nie trafi po tym ostatnim kabarecie.
0
Ale ten Bale się drewnianie porusza xD
0
Kurtuła by to wpuścił.
2
Kapitalne! :)
https://www.instagram.com/p/Bu_tTXqlpWB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=t3wj4vmu6why
0
Robi się powoli szklanka z niego, kolejna kontuzja, oby go omijały już te kontuzje, bo potencjał ma ogromny.
0
No widzisz, musisz wpisać. Wczoraj wystarczyło wejść na FB i przeglądalo się Cristiano na każdy możliwy sposob, zdjęć nago brakowalo.
17
A no tak, bo dzisiejsze bramki i asysty nie miały żadnego znaczenia...
42
I tu widać różnicę, Ronaldo strzela 3 bramki cały świat orgazm. Messi strzela 2 bramki i dokłada 2 asysty, normalny dzień w pracy po co o tym mówić...
1
Przy 2:1 te demony z meczu z Romą mi przeleciały, dobrze że szybko padła bramka na 3:1.:)
0
Hur dur Kryszcziano strzelił 3 bramki, 6ZP
1
Jak tam Pele i jego prawa noga?
3
Pachnie frajerstwem...
3
Messi zupełnie inaczej biega w LM, mało spaceruje. Widać na co się nastawial, w La Lidze to 80minut sobie chodzi a tu biega az miło.
0
Tak jak gościa nie lubię, to trzeba przyznać że jest kosmita, boję się że ten Juventusu wygra z nimi LM, bo to jest możliwe.
2
A gdzie Antoine Złota Piłka Griezmann?
5
Brawo Cristiano, za takie coś cię czasem szanuje!
1
Co za farciarze xD
2
Z karnego za łatwo xDDDD
1
Ten klub to mem xDDDD
Edit. Jednak się im upieklo.
0
Karny za takie coś...
1
Ale ten Bukaku to kloc xD
0
48:50.
1
Nie może? AHA.
2
Większość zrobił w pierwszej części sezonu gdzie byl jeszcze w formie, daj statystyki z ligi w ostatnich meczach już tak kolorowo nie będzie.
La liga
4 bramki i 2 asysty na 25 występów (16od pierwszej minuty)
1.5 udanego dryblingu na mecz
1.0 kluczowego podania na mecz
38 podań na mecz ze skutecznością 88%
1.4 straty na mecz
Słabiutko jak na piłkarza za 150mln.
35
Tylko Messi, Alba czy Suarez nie raz juz aktorzyli w polu karnym.
5
Pio Pio Pio Pio
0
O Gomesie też tak kiedyś pisałeś, a gdzie teraz jest i w Barcelonie nigdy się nie odblokowal z Cou może być podobnie, ale nie musi. Ale jeśli do końca sezonu będzie tak wyglądał, to poważnie bym się zastanowił nad sprzedażą.
0
Piatek się skończył, tak samo jak dziś Sobota.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co za ofensywna zmiana, Valverde co z Tobą? :D