50

Griezmann to niech dalej sobie osiąga sukces z Atletico. Mam nadzieję, że tu nie trafi po tym ostatnim kabarecie.

0

Ale ten Bale się drewnianie porusza xD

0

Kurtuła by to wpuścił.

0

Robi się powoli szklanka z niego, kolejna kontuzja, oby go omijały już te kontuzje, bo potencjał ma ogromny.

0

No widzisz, musisz wpisać. Wczoraj wystarczyło wejść na FB i przeglądalo się Cristiano na każdy możliwy sposob, zdjęć nago brakowalo.

17

A no tak, bo dzisiejsze bramki i asysty nie miały żadnego znaczenia...

42

I tu widać różnicę, Ronaldo strzela 3 bramki cały świat orgazm. Messi strzela 2 bramki i dokłada 2 asysty, normalny dzień w pracy po co o tym mówić...

1

Przy 2:1 te demony z meczu z Romą mi przeleciały, dobrze że szybko padła bramka na 3:1.:)

0

Hur dur Kryszcziano strzelił 3 bramki, 6ZP

1

Jak tam Pele i jego prawa noga?

3

Pachnie frajerstwem...

3

Messi zupełnie inaczej biega w LM, mało spaceruje. Widać na co się nastawial, w La Lidze to 80minut sobie chodzi a tu biega az miło.

0

Tak jak gościa nie lubię, to trzeba przyznać że jest kosmita, boję się że ten Juventusu wygra z nimi LM, bo to jest możliwe.

2

A gdzie Antoine Złota Piłka Griezmann?

5

Brawo Cristiano, za takie coś cię czasem szanuje!

1

Co za farciarze xD

2

Z karnego za łatwo xDDDD

1

Ten klub to mem xDDDD
Edit. Jednak się im upieklo.

0

Karny za takie coś...

1

Ale ten Bukaku to kloc xD

0

48:50.

1

Nie może? AHA.

2

Większość zrobił w pierwszej części sezonu gdzie byl jeszcze w formie, daj statystyki z ligi w ostatnich meczach już tak kolorowo nie będzie.
La liga
4 bramki i 2 asysty na 25 występów (16od pierwszej minuty)
1.5 udanego dryblingu na mecz
1.0 kluczowego podania na mecz
38 podań na mecz ze skutecznością 88%
1.4 straty na mecz

Słabiutko jak na piłkarza za 150mln.

35

Tylko Messi, Alba czy Suarez nie raz juz aktorzyli w polu karnym.

5

Pio Pio Pio Pio

0

O Gomesie też tak kiedyś pisałeś, a gdzie teraz jest i w Barcelonie nigdy się nie odblokowal z Cou może być podobnie, ale nie musi. Ale jeśli do końca sezonu będzie tak wyglądał, to poważnie bym się zastanowił nad sprzedażą.

0

Piatek się skończył, tak samo jak dziś Sobota.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co za ofensywna zmiana, Valverde co z Tobą? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?