D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwna decyzja Allegriego, że chciał się poddać przed rewanżem.
1
Netflix.
1
Modric 2018 :D.
5
bo City to kupuje starych i ukształtowanych. Sane, Stones, Zinchenko, Jesus, Bernardo Silva...
10
Jeśli ten kto odpowiada za wygląd strony ma IQ El Jarka to się nie dziwię, że tak wygląda.
18
Nie dyskutować, bo to dzbany żyjące w innym świecie.
3
Come on Everton!
40
Mi to się zdaję, że on ciągle gra z jakimś dyskomfortem.
0
Vidal nie jest wirtuozem, ale za takie coś go uwielbiam :D
0
Szkoda, że nie bylo 1:1.
0
Cieszę się, że wybrałem profesjonalny komentarz Wolskiego i Ćwiąkały.
Ps. Ćwiąkała odlatuje, ale za każdym razem mówił, że ma dużo do poprawy i ma rację
2
Jaki to jest mistrz wypowiedzi, zawsze szpila wbita Realowi. :D
3
Rakitic, to zawsze jest cichy bohater. Robi robotę niewidoczna gołym okiem, ale jak skupisz się na jego grze i popatrzysz co robi, to jest geniuszem.
0
Spojrzałem na rozpiskę, to 2 mecze puszczają, czyli za 2 tygodnie mecz Barcy też będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Szkoda mi tego Isco, piłkarz wybitny technicznie, idealnie pasowałby do Barcelony. Dla mnie to kopia Iniesty. Szkoda że wybrał Real, bo my się tak naprawdę nie staraliśmy o niego.
2
Najlepsze jak wszedł w tego Reguliona xDD
1
Isco jest fanem Messiego i Barcelony(przynajmniej kiedyś byl), nawet jego syn nosi buty z kolekcji Messiego + psa tak nazwał.
1
Pewnie powiedział, "Myślałem, że to gol" albo coś w tym stylu na temat strzalu, który minął bramkę o milimetry.
7
Messi pewnie powiedział standardowy tekst w Hiszpanii, ze "Sra na jego Matkę" xD
0
Ramos bardziej zasłużył, ale Francuz też pięknie go pocisnal.
1
Casemiro domagał się rzutu różnego w tej sytuacji.
3
Nie, to chodziło o to że nie było obcierki.
3
Lenglet jest kapitalny, godny zastępca Umtitiego.
0
Vidal najlepszy rzeźnik na świecie :)
1
Dziś trochę trudniejszy trening, dobrze że Ernesto daje cięższe treningi na najważniejsza cześć sezonum
8
Isco kumpel :D.
0
Vidal dzik!
2
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
Brawo chłopaki, piękny rewanż:=
1
Coutinho to myślami w kosmosie...