0

Dziwna decyzja Allegriego, że chciał się poddać przed rewanżem.

1

Netflix.

1

Modric 2018 :D.

5

bo City to kupuje starych i ukształtowanych. Sane, Stones, Zinchenko, Jesus, Bernardo Silva...

10

Jeśli ten kto odpowiada za wygląd strony ma IQ El Jarka to się nie dziwię, że tak wygląda.

18

Nie dyskutować, bo to dzbany żyjące w innym świecie.

3

Come on Everton!

40

Mi to się zdaję, że on ciągle gra z jakimś dyskomfortem.

0

Vidal nie jest wirtuozem, ale za takie coś go uwielbiam :D

0

Szkoda, że nie bylo 1:1.

0

Cieszę się, że wybrałem profesjonalny komentarz Wolskiego i Ćwiąkały.
Ps. Ćwiąkała odlatuje, ale za każdym razem mówił, że ma dużo do poprawy i ma rację

2

Jaki to jest mistrz wypowiedzi, zawsze szpila wbita Realowi. :D

3

Rakitic, to zawsze jest cichy bohater. Robi robotę niewidoczna gołym okiem, ale jak skupisz się na jego grze i popatrzysz co robi, to jest geniuszem.

0

Spojrzałem na rozpiskę, to 2 mecze puszczają, czyli za 2 tygodnie mecz Barcy też będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Szkoda mi tego Isco, piłkarz wybitny technicznie, idealnie pasowałby do Barcelony. Dla mnie to kopia Iniesty. Szkoda że wybrał Real, bo my się tak naprawdę nie staraliśmy o niego.

2

Najlepsze jak wszedł w tego Reguliona xDD

1

Isco jest fanem Messiego i Barcelony(przynajmniej kiedyś byl), nawet jego syn nosi buty z kolekcji Messiego + psa tak nazwał.

1

Pewnie powiedział, "Myślałem, że to gol" albo coś w tym stylu na temat strzalu, który minął bramkę o milimetry.

7

Messi pewnie powiedział standardowy tekst w Hiszpanii, ze "Sra na jego Matkę" xD

0

Ramos bardziej zasłużył, ale Francuz też pięknie go pocisnal.

1

Casemiro domagał się rzutu różnego w tej sytuacji.

3

Nie, to chodziło o to że nie było obcierki.

3

Lenglet jest kapitalny, godny zastępca Umtitiego.

0

Vidal najlepszy rzeźnik na świecie :)

1

Dziś trochę trudniejszy trening, dobrze że Ernesto daje cięższe treningi na najważniejsza cześć sezonum

8

Isco kumpel :D.

0

Vidal dzik!

2

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Brawo chłopaki, piękny rewanż:=

1

Coutinho to myślami w kosmosie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?