D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zaraz odpale Fife na nowicjuszu i im dopierdziele 1:0.
0
Suarez jak wchodzi w drybling, to sprawia wrażenia jakby miał się zaraz przewalic.
0
Jadą nasz jak chcą prze pierwsze 30 minut.
0
Dobra już nie płacz o tym Messim, z Sevillą tez nie robił....
3
Ten Vinicius w końcu trafi, jak będą mu tyle setek dawać...
1
Dobrze pisali, że mecz z Levante to tylko zasłona, bo będą drukować dla Barcelony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślę, że 2-3 mecze a później smród wokół tego minie i Kepa wróci.
0
Można to jakoś odzobaczyc?
15
Oby dziś podobne zdjęcie zrobili :)
https://zapodaj.net/d09c4b1bb0f1f.jpg.html
0
Ty to już w ogóle, powinni Cię oskarżyc o zdradę Narodu.
20
Piątek gra a Ty zasypiasz? Jak możesz nazywać się Polakiem?
28
Ale mi szkoda tego Malcoma, gościu zagrał bardzo dobry mecz z Realem, przedłużył nasze nadzieję na awans a w następnych meczach nawet z ławki się nie podniósł a taki Coutinho gra co mecz, będąc w beznadziejnie formie. Psujemy mu karierę...
9
"Messi nie nadaje się na Kapitana"
Najlepiej oceniać sprzed telewizora, bo przecież nie drze japy na boisku...
2
Już lepiej żeby to jego był, bo nie dość że to wstawił, to jeszcze gej jak obce benizy trzyma w galerii.
0
Z waszych komentarzy wynika, że to Messi jest problemem i lepiej żeby nie gral, bo wtedy wygrywamy z Realem 5:1, a z nim nie...
2
Przypominam on ma 19 lat, jest trochę jeszcze chaotyczny, ale ma kupę czasu do poprawy, będzie gwiazda.
1
Pewnie Pit wypełnia :D
1
Co oni mają z tym sraniem? xDDD
11
Bojana to zmarnowały kontuzje a nie Guardiola.
0
A tydzień temu Babiarz gadał, że ta skocznia leży naszym...
5
4 kontuzje w I połowie, czegoś takiego nie widziałem.
0
No to już obronili MŚ...
4
Messi zbliża się do kolejnego Złotego Buta, przewaga już ładna nad rywalami.
5
bo kosmita z innej planety postanowił sobie popykac w piłkę.
22
I dorzucić jeszcze równie piękna asystę. Najlepszy piłkarz w Historii tego sportu.
0
Ktoś się mnie pytał kiedy Messi 3 bramki strzelil?
I co nadal Messi nie biega i tylko czlapie? :D
0
Na kłopoty Leo Messi.
0
Suarez? xDDDDDDD
5
Wsyawcie ten mem z Perezem i Varem. Idealnie pasuje xD