4

Zaraz odpale Fife na nowicjuszu i im dopierdziele 1:0.

0

Suarez jak wchodzi w drybling, to sprawia wrażenia jakby miał się zaraz przewalic.

0

Jadą nasz jak chcą prze pierwsze 30 minut.

0

Dobra już nie płacz o tym Messim, z Sevillą tez nie robił....

3

Ten Vinicius w końcu trafi, jak będą mu tyle setek dawać...

1

Dobrze pisali, że mecz z Levante to tylko zasłona, bo będą drukować dla Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę, że 2-3 mecze a później smród wokół tego minie i Kepa wróci.

0

Można to jakoś odzobaczyc?

15

Oby dziś podobne zdjęcie zrobili :)
https://zapodaj.net/d09c4b1bb0f1f.jpg.html

0

Ty to już w ogóle, powinni Cię oskarżyc o zdradę Narodu.

20

Piątek gra a Ty zasypiasz? Jak możesz nazywać się Polakiem?

28

Ale mi szkoda tego Malcoma, gościu zagrał bardzo dobry mecz z Realem, przedłużył nasze nadzieję na awans a w następnych meczach nawet z ławki się nie podniósł a taki Coutinho gra co mecz, będąc w beznadziejnie formie. Psujemy mu karierę...

9

"Messi nie nadaje się na Kapitana"

Najlepiej oceniać sprzed telewizora, bo przecież nie drze japy na boisku...

2

Już lepiej żeby to jego był, bo nie dość że to wstawił, to jeszcze gej jak obce benizy trzyma w galerii.

0

Z waszych komentarzy wynika, że to Messi jest problemem i lepiej żeby nie gral, bo wtedy wygrywamy z Realem 5:1, a z nim nie...

2

Przypominam on ma 19 lat, jest trochę jeszcze chaotyczny, ale ma kupę czasu do poprawy, będzie gwiazda.

1

Pewnie Pit wypełnia :D

1

Co oni mają z tym sraniem? xDDD

11

Bojana to zmarnowały kontuzje a nie Guardiola.

0

A tydzień temu Babiarz gadał, że ta skocznia leży naszym...

5

4 kontuzje w I połowie, czegoś takiego nie widziałem.

0

No to już obronili MŚ...

4

Messi zbliża się do kolejnego Złotego Buta, przewaga już ładna nad rywalami.

5

bo kosmita z innej planety postanowił sobie popykac w piłkę.

22

I dorzucić jeszcze równie piękna asystę. Najlepszy piłkarz w Historii tego sportu.

0

Ktoś się mnie pytał kiedy Messi 3 bramki strzelil?

I co nadal Messi nie biega i tylko czlapie? :D

0

Na kłopoty Leo Messi.

0

Suarez? xDDDDDDD

5

Wsyawcie ten mem z Perezem i Varem. Idealnie pasuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?