9

Spokojnie w weekend wpadnie Dijon i wpakuja im 5 goli.

3

Jeszcze my awansujemy, Juve z Ronaldo odpadnie i będzie perfekcyjnie. :)

1

Co za piękny tydzień z LM :)

0

Znowu xDDDDDDDDDD

0

xDDDDDDDDDDDDDDD

0

Mbappe się skończył.

0

Czarny Cucurella :D

2

Dajesz Bukaku!

1

Messi też powinien mieć więcej, za chociażby: Arsenal, Bayer Leverkusen, Bayern Monachium.

16

I tylko jeden 2 razy.

1

Po tyłu latach, pięknie jest wstać i spojrzeć na okładki gazet hiszpańskich. Jak to pięknie wszystko wygląda, Real w połowie sezonu stracił szansę na każdy puchar :)

0

On to jak coś powie, to az miło posłuchać :D

14

Nie wiem z czego oni się śmieją xD
https://zapodaj.net/f8e87cce7bfa2.png.html

0

Ciekawe jaka premia była na kontrakcie De Jonga za wyeliminowanie Realu.

9

Mamo nie sprzątaj, Ajax już to zrobił.

1

Tadic, jak to był dziś kocur. Pan piłkarz!

1

Marca:
"VAR przeciw Realowi" - skandaliczna decyzja sędziego ustawiła mecz.

20

Courtouis przyszedł, bo chciał zdobywać trofea, a tu w połowie sezonu nie ma o co grać xD

5

I Ramos się wykartkowal na pierwszy mecz Fazy Grupowej xD

1

W ostatki Real stracił ostatnią szansę na Puchar xD

0

Współczuję im Środy Popielcowej xD

0

2 bramki strzelić.

15

Marca jutro z kamery z komosu wstawi zdjęcie, ze pilka o 0,000005cm wyszła i mecz sprzedany.

2

Dali 5 minut Perezowi na przelew, ale Wi-fi padło (tak samo jak kible do remontu), neta nie mial i przelewu nie mógł zrobić.

0

To się nie dzieje xDDDDD

1

Ale ten Tadic to strzał w "10" byl zarządu Ajaxu, co gość robi im w tym sezonie, to Mistrzostwo Świata.

1

-Co to za czary?
-To Snape on czaruje mecz.

0

Ziyech to kapitalny piłkarz, musi trafić do lepszego klubu.

0

Ajax!!!

16

Jak taki geniusz jak Messi nie zrobił 40 asyst w sezonie, to napewno Eriksen to zrobi a Tottenham nie jest średni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?