D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Spokojnie w weekend wpadnie Dijon i wpakuja im 5 goli.
3
Jeszcze my awansujemy, Juve z Ronaldo odpadnie i będzie perfekcyjnie. :)
1
Co za piękny tydzień z LM :)
0
Znowu xDDDDDDDDDD
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
0
Mbappe się skończył.
0
Czarny Cucurella :D
2
Dajesz Bukaku!
1
Messi też powinien mieć więcej, za chociażby: Arsenal, Bayer Leverkusen, Bayern Monachium.
16
I tylko jeden 2 razy.
1
Po tyłu latach, pięknie jest wstać i spojrzeć na okładki gazet hiszpańskich. Jak to pięknie wszystko wygląda, Real w połowie sezonu stracił szansę na każdy puchar :)
0
On to jak coś powie, to az miło posłuchać :D
14
Nie wiem z czego oni się śmieją xD
https://zapodaj.net/f8e87cce7bfa2.png.html
0
Ciekawe jaka premia była na kontrakcie De Jonga za wyeliminowanie Realu.
9
Mamo nie sprzątaj, Ajax już to zrobił.
1
Tadic, jak to był dziś kocur. Pan piłkarz!
1
Marca:
"VAR przeciw Realowi" - skandaliczna decyzja sędziego ustawiła mecz.
20
Courtouis przyszedł, bo chciał zdobywać trofea, a tu w połowie sezonu nie ma o co grać xD
5
I Ramos się wykartkowal na pierwszy mecz Fazy Grupowej xD
1
W ostatki Real stracił ostatnią szansę na Puchar xD
0
Współczuję im Środy Popielcowej xD
0
2 bramki strzelić.
15
Marca jutro z kamery z komosu wstawi zdjęcie, ze pilka o 0,000005cm wyszła i mecz sprzedany.
2
Dali 5 minut Perezowi na przelew, ale Wi-fi padło (tak samo jak kible do remontu), neta nie mial i przelewu nie mógł zrobić.
0
To się nie dzieje xDDDDD
1
Ale ten Tadic to strzał w "10" byl zarządu Ajaxu, co gość robi im w tym sezonie, to Mistrzostwo Świata.
1
-Co to za czary?
-To Snape on czaruje mecz.
0
Ziyech to kapitalny piłkarz, musi trafić do lepszego klubu.
0
Ajax!!!
16
Jak taki geniusz jak Messi nie zrobił 40 asyst w sezonie, to napewno Eriksen to zrobi a Tottenham nie jest średni.