0

Trochę jak w siatkówce, jak nie wygrywasz 3:0 to przegrasz 2:3, oby tak nie było

1

Teraz Messi ratuj, a po bramce na 2:0 były opinie że bez Messiego gramy lepiej i szybciej w ataku, bo Leo to przecież nasz największy problem :D

4

Wina Messiego, bez niego gramy lepiej...

3

Chukwu Bukwu Ambalabamba jest kozak :)

0

Suarez xDDDDD.

0

Przestanimy pierdzielic te farmazony, że bez Messiego gram lepiej itd. Bo tak samo z nim jak i bez niego zdarzają się słabsze mecze, ile to już w tym sezonie razy było, ze Messi wchodził i musiał ratować tylek...

1

Ale ten Villarreal jest slaby, takie autostrady zostawiają że szok :D

0

Fajnie ten Malcom się porusza, tak lekkość w jego grze dziś :)

1

No to przeskrobal sobie ttm zajebistym występem xD

1

Dobry transfer 10 lat temu, jak Milan chce wrócić na szczyt to powinien lepszych poszukać

0

Dani Kabanos.

1

Liga minus w weszło to mistrzostwo świata xDD

15

Zatrudnij Pinto-> naściągaj szrotu z Portugalii-> pomysł niewypala -> wywal Pinto -> Zatrudnij kolejnego zagranicznego trenera-> naściągaj szrotu z jego kraju -> pomysł niewypala -> wywal trenera...


Polska liga w pigułce.

1

Legia się nadaje do tarcia chrzanu xD

7

Wylew jak w Fifie xDDDDDD

3

Aklimatyzacja :D.

0

Kalendarz fajny, ale City przy takim wyniku ma jeden mecz na wpadkę.

0

Sissoko za wysoko!

2

Nie lubię City, ale ze względu na Guardiole, to im kibicuje.

0

Właśnie nie wiem czemu mu kazali jeszcze jeździć, dyskryminacja Polaka...

19

I tak się zdarza xD
https://zapodaj.net/0ae51178c18f3.jpg.html

Ps. Williams już dojechał do mety czy jeszcze im się zejdzie?

1

Brawo Tottenham! CITY autostrada do mistrzostwa :)

1

Na prowadzeniu od końca xD

2

Jeszce 7 wypadnie i będą punkty xD

2

Ale karny, co ten gościu w ręczną gra? xD

1

Zawsze warto, ale dziś już wyjątkowo :D

37

Trener na lata nie wytrzymał do lata xD

Ten zarząd to parodia..

0

Messi jest tak dobry, że nawet z wolnego Panenką strzela.

1

Messi ładnie przeprosił Granero :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?