D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjrzyj komentarze po bramce na 2:0.
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7170856.html#comment-7170856
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7170855.html#comment-7170855
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7170852.html#comment-7170852
0
Trochę jak w siatkówce, jak nie wygrywasz 3:0 to przegrasz 2:3, oby tak nie było
1
Teraz Messi ratuj, a po bramce na 2:0 były opinie że bez Messiego gramy lepiej i szybciej w ataku, bo Leo to przecież nasz największy problem :D
4
Wina Messiego, bez niego gramy lepiej...
3
Chukwu Bukwu Ambalabamba jest kozak :)
0
Suarez xDDDDD.
0
Przestanimy pierdzielic te farmazony, że bez Messiego gram lepiej itd. Bo tak samo z nim jak i bez niego zdarzają się słabsze mecze, ile to już w tym sezonie razy było, ze Messi wchodził i musiał ratować tylek...
1
Ale ten Villarreal jest slaby, takie autostrady zostawiają że szok :D
0
Fajnie ten Malcom się porusza, tak lekkość w jego grze dziś :)
1
No to przeskrobal sobie ttm zajebistym występem xD
1
Dobry transfer 10 lat temu, jak Milan chce wrócić na szczyt to powinien lepszych poszukać
0
Dani Kabanos.
1
Liga minus w weszło to mistrzostwo świata xDD
15
Zatrudnij Pinto-> naściągaj szrotu z Portugalii-> pomysł niewypala -> wywal Pinto -> Zatrudnij kolejnego zagranicznego trenera-> naściągaj szrotu z jego kraju -> pomysł niewypala -> wywal trenera...
Polska liga w pigułce.
1
Legia się nadaje do tarcia chrzanu xD
7
Wylew jak w Fifie xDDDDDD
3
Aklimatyzacja :D.
0
Kalendarz fajny, ale City przy takim wyniku ma jeden mecz na wpadkę.
0
Sissoko za wysoko!
2
Nie lubię City, ale ze względu na Guardiole, to im kibicuje.
0
Właśnie nie wiem czemu mu kazali jeszcze jeździć, dyskryminacja Polaka...
19
I tak się zdarza xD
https://zapodaj.net/0ae51178c18f3.jpg.html
Ps. Williams już dojechał do mety czy jeszcze im się zejdzie?
1
Brawo Tottenham! CITY autostrada do mistrzostwa :)
1
Na prowadzeniu od końca xD
2
Jeszce 7 wypadnie i będą punkty xD
2
Ale karny, co ten gościu w ręczną gra? xD
1
Zawsze warto, ale dziś już wyjątkowo :D
37
Trener na lata nie wytrzymał do lata xD
Ten zarząd to parodia..
0
Messi jest tak dobry, że nawet z wolnego Panenką strzela.
1
Messi ładnie przeprosił Granero :)