D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Oblak z soboty by to w zęby złapał.
0
Sonaldo! Siiiiii
8
Mecz się nie skończył i jest Jeszcze rewanż.
6
Mecz meczowi nie równy.
1
Guardiola niezłego potwora zrobil ze Sterlinga.
1
Byłby w top5 najlepszych obrońców, kontuzje zniszczyły mu jeszcze większą karierę.
23
Nie, bo jest na tym poziome co Messi i nawet z tym nie dyskutuj.
12
Piękne zdjęcie z Morata:)
Chyba liczy na transfer :D
https://zapodaj.net/0f4f3273569db.jpg.html
6
Była przed nim, ale wtedy nikogo takiego nie było, Leo wyznaczył inne standardy, dla większości dublet to sezon porażka, więc nie wiadomo co będzie jak on skończy grać. Ja osobiście się boję, że tak dobrze może już nie być, bo przy Messim dzieją się cuda nawet gdy mecz się nie układa, to on potrafi to odmienić.
3
Tuchel dobry ziomek, postanowił że pomoże Messiemu w zdobyciu ZB i posadził Mbappe na ławce ;)
0
Deulofeu dostał dużo więcej szans niż taki Malcom i ich nie wykorzystywał, niestety on do gry kombinacyjnej się nie nadawał, to idealny piłkarz pod grę z kontry.
0
Contratiempo? Ale pewnie już obejrzane :)
0
Antolic to dobry piłkarz? Był tragiczny w ostatnich miesiącach i ogólnie w Legii nigdy nic wielkiego nie pokazał, bardziej Martinsa dałbym do tej listy, bo to jedyne co pozostało dobrego po Sa Pinto.
2
Tamte City a to, to niebo a ziemia.
1
Ta, pewnie sprawdziłes ile jest w portfelu, zobaczyłes że pusty, to oddales xD
2
Założę się z Tobą, że w co najmniej 5 zagra (oczywiście jeśli będzie zdrowy), bo taki piłkarz musi grać on najlepiej odpoczywa będąc na boisku.
0
Messi już tego nie wypuści, Mbappe musiałby teraz hattricki co mecz walić.
8
Jesteś najlepszy, przydarzyło nam się wielkie szczęście, że akurat najlepszy piłkarz w Historii naszej planety gra w naszej drużynie.
35
Malcom bardzo fajna zmiana wczoraj, kolejny mecz z rzędu gdzie daje coś pozytywnego, nie przypominam sobie słabego zagrania i ta piękna klepka z Messim, jak z Alvesem w najlepszych latach.
Mam nadzieję, że Valverde się do niego przekonał i będzie dostawał sporo szans w lidze, tym bardziej że Coutinho nadal nie zachwyca(wczoraj lepszy mecz zagrał ale to wciąż za mało jak na potencjał tego pilkarza.)
0
Ja tam naliczylem 15.
6
To skandal, że Messi ma "tylko" 12 asyst w lidze, takich ciasteczek nie daje żaden pomocnik.
38
Miałem ochotę go wyjąć z telewizora i rzucić o ziemię, strasznie mnie irytowal tymi interwencjami. Bramkarz top3.
2
Sorry ale jak Messi grał dziś slabo, to ja jestem Marcin Gortat. Leo miał słabe mecze jak z np. Z Realem, ale dziś to był naszym najlepszym zawodnikiem.
A po za tym ja piszę o Messi a nie o Ter Stegenie, tamtych jest łatwiej chwalić jak się jest Madritista.
128
Laboga najgorszy komentator na świecie, gościu jest tak stronniczy że głowa mała.
W 70 minucie, "To nie jest dobry mecz Messiego", gdzie Messi powinien mieć 2 przepiękne asysty + sam oddał kilka groźnych strzałów po indywidualnych akcjach.
Nic dziwnego, że potem ZP dostaje Modric jak głosują tacy Janusze, co jak Messi nie strzeli 10 bramek w meczu to jest słaby...
10
Został wygrywać trofea z Atletico, po tym roku chyba półkę będzie musiał dostawić, bo aż się nie zmieszczą xD
8
Pięknie dziś kibice Griezmanna wyjaśniali. Oby tu nie trafił.
11
Najlepsza zmiana Roberto na Semedo, dala 2 bramki.
3
Sorry, ciężko cię przebić przez 1000 komentarzy.
43
Leo Messi po odejściu Xaviego:
194 mecze
195 goli
Leo Messi po odejściu Iniesty:
39 meczów
42 bramki
Messi bez Ksawiego i Iniesty gola by nie strzelił.
27
Diego Costa:
"To skandal, że zarabiam więcej niż Polscy nauczyciele, daj mi czerwoną kartkę i schodze."