D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Aguero!!!!!!!!!!!
Jazda z murarzami, teraz sobie niech stoją w polu karnym.
1
Kto tu i jak obrażal? Przejrzałem 3 strony i nic takiego nie widzę. Sa komentarze typu:
"Oby City coś wcisnelo."
To jest te obrażanie, to że ktoś kibicuje City ze względu na Guardiole, albo kibicuje np. United, które też nie chce mistrzostwa dla Liverpoolu.
0
Raczej Ci co z nimi sympatyzowli, to nadal są za nimi. Musiałbyś porównać konkretnych użytkowników. Ja zawsze jestem za City, póki Pep tam jest.
2
On napisała że gardzi drużynami co tak grają, niezależnie z kim i o co. Ja też wolę jak drużyny przegrywaja grając otwarty futbol niż przegrywać tak murujac.
Tak jak wczoraj Levante, przegrało ale pokazało jaja i o mały włos nie wyciągneli remisu.
2
No tak, bo przecież wszyscy muszą kibicować Liverpoolowi...
2
Jaka to jest murarka, wszyscy w swoim polu karnym. Tfu na takie drużyny...
0
Ogarnij się gościu, będą podawać do kogo chcą. Grali w pierwszej połowie bez Messiego i efektów nie było.
1
Oczywiście, tylko stwierdziłem fakt. Oby go już omijały.
0
Pewnie dlatego, że nie mają oczu dookoła głowy i z perspektywy boiska wszystkiego nie widzą, Ty z przed telewizora widzisz więcej
6
Dembele strasznie te kontuzje hamują, po raz kolejny potrzebuje paru spotkań żeby wyjść w swój rytm.
36
Messi wkurzony poszedł rozwalić szatnie.
1
Perez teraz Legie smaruje.
0
Pieniądze nie grają.
0
Raul Gonzalez powinien do nożnej wrócić a nie ręczna się zajmuje.
1
Najlepszy mecz w sezonie Vive i to akurat dziś, coś pięknego!
1
Sancho z której planety jesteś, co to jest za piłkarz!
1
Sane też jest najpiękniejszy!
0
Bernardo jest najpiękniejszy!
2
1. Nie
2. 3pkt lub porażki jutro Atletico.
1
Wszyscy?
0
Jakby Messiemu zależało na bucie to by gral wszystko po 90 a odpoczywal 2 raz w ciągu 5 spotkań.
0
Ufff juz się bałem, że Malcom.
5
Tak.
0
A 3 zmiana będzie? xD
1
Teraz tak na serio, czemu odpoczywa Messi częściej od Suareza? Leo to rzadko się męczy a Suarez podobno ciągle ma problem z kolanami a gra ciągle po 90 minut?
2
Panie, rytm meczowy, to nie są żarty.
23
Malcom nie gra, bo nie ma rytmu meczowego, a go nie złapie, bo inni muszą być w rytmie meczowym w którym są obecnie.
1
Valverde jest nienormalny, Ivan przez brak gry w dzisiejszym meczu zgubi rytm meczowy i nie znajdzie go do 2025r.
3
?
0
Co za ogar, Messi przecież wszedł za niego xD