11

Aguero!!!!!!!!!!!

Jazda z murarzami, teraz sobie niech stoją w polu karnym.

1

Kto tu i jak obrażal? Przejrzałem 3 strony i nic takiego nie widzę. Sa komentarze typu:
"Oby City coś wcisnelo."

To jest te obrażanie, to że ktoś kibicuje City ze względu na Guardiole, albo kibicuje np. United, które też nie chce mistrzostwa dla Liverpoolu.

0

Raczej Ci co z nimi sympatyzowli, to nadal są za nimi. Musiałbyś porównać konkretnych użytkowników. Ja zawsze jestem za City, póki Pep tam jest.

2

On napisała że gardzi drużynami co tak grają, niezależnie z kim i o co. Ja też wolę jak drużyny przegrywaja grając otwarty futbol niż przegrywać tak murujac.
Tak jak wczoraj Levante, przegrało ale pokazało jaja i o mały włos nie wyciągneli remisu.

2

No tak, bo przecież wszyscy muszą kibicować Liverpoolowi...

2

Jaka to jest murarka, wszyscy w swoim polu karnym. Tfu na takie drużyny...

0

Ogarnij się gościu, będą podawać do kogo chcą. Grali w pierwszej połowie bez Messiego i efektów nie było.

1

Oczywiście, tylko stwierdziłem fakt. Oby go już omijały.

0

Pewnie dlatego, że nie mają oczu dookoła głowy i z perspektywy boiska wszystkiego nie widzą, Ty z przed telewizora widzisz więcej

6

Dembele strasznie te kontuzje hamują, po raz kolejny potrzebuje paru spotkań żeby wyjść w swój rytm.

36

Messi wkurzony poszedł rozwalić szatnie.

1

Perez teraz Legie smaruje.

0

Pieniądze nie grają.

0

Raul Gonzalez powinien do nożnej wrócić a nie ręczna się zajmuje.

1

Najlepszy mecz w sezonie Vive i to akurat dziś, coś pięknego!

1

Sancho z której planety jesteś, co to jest za piłkarz!

1

Sane też jest najpiękniejszy!

0

Bernardo jest najpiękniejszy!

2

1. Nie

2. 3pkt lub porażki jutro Atletico.

1

Wszyscy?

0

Jakby Messiemu zależało na bucie to by gral wszystko po 90 a odpoczywal 2 raz w ciągu 5 spotkań.

0

Ufff juz się bałem, że Malcom.

5

Tak.

0

A 3 zmiana będzie? xD

1

Teraz tak na serio, czemu odpoczywa Messi częściej od Suareza? Leo to rzadko się męczy a Suarez podobno ciągle ma problem z kolanami a gra ciągle po 90 minut?

2

Panie, rytm meczowy, to nie są żarty.

23

Malcom nie gra, bo nie ma rytmu meczowego, a go nie złapie, bo inni muszą być w rytmie meczowym w którym są obecnie.

1

Valverde jest nienormalny, Ivan przez brak gry w dzisiejszym meczu zgubi rytm meczowy i nie znajdzie go do 2025r.

3

?

0

Co za ogar, Messi przecież wszedł za niego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?