0

Dembele potrzebny od zaraz, bo jest Messi vs 6 z Liverpoolu...

2

Ale ten mecz jest trudny, z lepszym przeciwnikiem chyba nie graliśmy w tym sezonie.

5

Mam dość tego waszego Coutinho...

5

Za Enrique to były kontry...

3

Coutinho jest do zmiany...

0

Niemcu Ty nasz Kochany!

6

Busquets "drewniany" Magik.

0

Ta, bo Mane to słaby piłkarz i nie ma prawa przejść zawodnika...

0

Wyszedł, masz słabe info coś xDD

0

Co wam ten Roberto zrobił, Semedo jest mniej pewny a Sergi coś z przodu da więcej.

0

Klasycznie xDDD

14

Ostatni raz oglądam studio, Salah świetnie i aktywny. Messi czlapie...

2

Suarez vs cały Liverpool

0

Takie mam wrażenie, że Vidal jest lepszy jak wchodzi na podmeczonych rywali.

1

Mi się zdawało, że on myślał że ktoś już jest do kontry a tam Rakitic i Busquets zbierali się jak wóz z węglem.

0

bo Van Dijk łatwiej przeskoczyć jak obejść.

5

Messi jest świetny i super zmotywowany, liczę na jakąś brameczke jeszcze.

11

Suarez na boisku, to jednak dzban z każdym się kłóci xD

4

Czemu gruby ciągle na spalonym...

8

Chyba do Kloppa ten uśmiech, bo on się śmiał :)

3

Dobry jest ten Liverpool, to trzeba przyznać.

2

Messi wzrok sokoli, jak on wypatrzyl Albe :o

0

Rakitic ogarnij się gościu.

1

A Van Dijk jeszcze za Suarezem nie ruszył.

4

Messi jest świetny dziś.

1

Zawsze jak pojadą na mecz, to głos jak z piwnicy...

0

I padają jeszcze hokejowe wyniki, to jakby był większe bramki, to byłby Koszykarskie.

2

Paweł Golański kibic Barcelony ❤️

1

Holender niedoceniany?

1

Oby mieli rytm meczowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?