D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele potrzebny od zaraz, bo jest Messi vs 6 z Liverpoolu...
2
Ale ten mecz jest trudny, z lepszym przeciwnikiem chyba nie graliśmy w tym sezonie.
5
Mam dość tego waszego Coutinho...
5
Za Enrique to były kontry...
3
Coutinho jest do zmiany...
0
Niemcu Ty nasz Kochany!
6
Busquets "drewniany" Magik.
0
Ta, bo Mane to słaby piłkarz i nie ma prawa przejść zawodnika...
0
Wyszedł, masz słabe info coś xDD
0
Co wam ten Roberto zrobił, Semedo jest mniej pewny a Sergi coś z przodu da więcej.
0
Klasycznie xDDD
14
Ostatni raz oglądam studio, Salah świetnie i aktywny. Messi czlapie...
2
Suarez vs cały Liverpool
0
Takie mam wrażenie, że Vidal jest lepszy jak wchodzi na podmeczonych rywali.
1
Mi się zdawało, że on myślał że ktoś już jest do kontry a tam Rakitic i Busquets zbierali się jak wóz z węglem.
0
bo Van Dijk łatwiej przeskoczyć jak obejść.
5
Messi jest świetny i super zmotywowany, liczę na jakąś brameczke jeszcze.
11
Suarez na boisku, to jednak dzban z każdym się kłóci xD
4
Czemu gruby ciągle na spalonym...
8
Chyba do Kloppa ten uśmiech, bo on się śmiał :)
3
Dobry jest ten Liverpool, to trzeba przyznać.
2
Messi wzrok sokoli, jak on wypatrzyl Albe :o
0
Rakitic ogarnij się gościu.
1
A Van Dijk jeszcze za Suarezem nie ruszył.
4
Messi jest świetny dziś.
1
Zawsze jak pojadą na mecz, to głos jak z piwnicy...
0
I padają jeszcze hokejowe wyniki, to jakby był większe bramki, to byłby Koszykarskie.
2
Paweł Golański kibic Barcelony ❤️
1
Holender niedoceniany?
1
Oby mieli rytm meczowy.