5

Zawodnikiem meczu chyba Alena.

1

Obrona to jak skala, żeby nie te błędy przy wprowadzaniu piłek, to dałbym 10. Klasa Panowie!

0

Co z nudy, dobrze że wynik pozytywny.

13

Te minuty dodadzą mu doświadczenie na przyszłość, to zaprocentuje.

1

Jeden pozytyw nie zakryje jego akcji negatywnych, głównie przez niego United ma okazję.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie to krew z nosa z okiem jest ok.

0

Pozamiatane macie.

0

Busquets ogarnij się gamoniu.

23

0

VAR kocham Cię!!!

0

Pogba co piła :o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale się jaram Laskowskim, kibic Barcelony komentuje mecz, coś pięknego. Miła odmiana od tego siedliska komentatorów Realu(Laboga).

7

Pogba.

7

Oby go Leo wyjaśnił tak jak Neuera.

24

A ja mam nadzieję, że padną jakieś gole, najlepiej dla nas.
#Suchar

6

Włączyłem telewizję pierwszy raz od dawna, a tam po kolei na kanałach programy typu Trudne sprawy...

3

Moim marzeniem był Firmino. Może nie typowy napastnik, ale idealny do naszego stylu.

0

Myślisz, że Cillessen dziś zagra?

65

0

Zapewne w wyjazdowych, żeby lepszy kontrast byl.

7

Żądam równouprawnienia!

0

Mądry człowiek po meczu, kiedyś wystawił Laporte na Lo, to mu zawalił mecz. De Bruyne jest po kontuzji.

Zgodze się jedynie ze Zmianami w 90 minucie, reszta to kwestia dyskusyjna, czy mógł zrobić to lepiej.

0

No właśnie, Guardiola dopiero pierwszy raz przegrał z Pochettino od bardzo dawna, Totki zawsze łomot dostawali, drugi mecz będzie zupełnie inny.

3

Może dużo cukru zjadłes.

20

Smalling nie graj szefa, już taki kiedyś był, dostal 2 bramki od Leo.

0

Duch Valverde w niego wstąpił

1

Ta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?