D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zawodnikiem meczu chyba Alena.
1
Obrona to jak skala, żeby nie te błędy przy wprowadzaniu piłek, to dałbym 10. Klasa Panowie!
0
Co z nudy, dobrze że wynik pozytywny.
13
Te minuty dodadzą mu doświadczenie na przyszłość, to zaprocentuje.
1
Jeden pozytyw nie zakryje jego akcji negatywnych, głównie przez niego United ma okazję.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie to krew z nosa z okiem jest ok.
0
Pozamiatane macie.
0
Busquets ogarnij się gamoniu.
23
Jakie złoto xDDD
https://zapodaj.net/dc0e3f5623acc.jpg.html
0
VAR kocham Cię!!!
0
Pogba co piła :o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale się jaram Laskowskim, kibic Barcelony komentuje mecz, coś pięknego. Miła odmiana od tego siedliska komentatorów Realu(Laboga).
7
Pogba.
7
Oby go Leo wyjaśnił tak jak Neuera.
24
A ja mam nadzieję, że padną jakieś gole, najlepiej dla nas.
#Suchar
6
Włączyłem telewizję pierwszy raz od dawna, a tam po kolei na kanałach programy typu Trudne sprawy...
3
Moim marzeniem był Firmino. Może nie typowy napastnik, ale idealny do naszego stylu.
0
Myślisz, że Cillessen dziś zagra?
65
xDD
https://zapodaj.net/120381925b4a8.jpg.html
0
Zapewne w wyjazdowych, żeby lepszy kontrast byl.
7
Żądam równouprawnienia!
0
Mądry człowiek po meczu, kiedyś wystawił Laporte na Lo, to mu zawalił mecz. De Bruyne jest po kontuzji.
Zgodze się jedynie ze Zmianami w 90 minucie, reszta to kwestia dyskusyjna, czy mógł zrobić to lepiej.
0
No właśnie, Guardiola dopiero pierwszy raz przegrał z Pochettino od bardzo dawna, Totki zawsze łomot dostawali, drugi mecz będzie zupełnie inny.
3
Może dużo cukru zjadłes.
2
Griezmann:
https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/03/07/15519495373771.jpg
20
Smalling nie graj szefa, już taki kiedyś był, dostal 2 bramki od Leo.
0
Duch Valverde w niego wstąpił
1
Ta.