2

Tzw. Niski pressing.

2

Czy Valverde kogoś młodego do tego zespołu wprowadził co gra na wysokim poziomie? Ok jest Lenglet i tyle.
Semedo przychodził jako najlepszy obrońca Ligi Portugalskiej, jep w Barcelonie gra co 3 mecze i nie pokazuje potencjału.
Arthur dobre pół sezonu, po kontuzji odstawiony i nie wrócił do dobrej formy.
Coutinho, przychodził jako wielka gwiazda, jeden z najlepszych piłkarzy w Anglii a w Barcelonie gra jak Tello.
Dembele, ma przebłyski dobrej gry, ale też oczekiwania były większe + te kontuzje...
Malcom, tego to już w ogóle traktuje jak nie ślubne dziecko swojej żony, gdy zagra dobry mecz to ławka na 10 spotkań.
Paco też skreślony przez niego, bo przecież Suarez musiał grać mecz w mecz.

O co chodzi, że 90% piłkarzy co przyszli pod wodzą Valverde/Enrique grają jakby im zabrał wszystkie umiejętności, gdzie leży problem, bo to jest strasznie niepokojące, że skład drużyny praktycznie się nie zmienia.

2

No to teraz Liverpool będziecie w 2150r przypominać? xD

0

Co Ty Valverde będzie płakał jak mu Rakitic sprzedadzą.

2

Messi nas zeslepil, ciągnął i tuszowal wszystkie wady tego zespołu, niestety wczoraj nie dał rady

2

My nawet autobusu nie potrafimy postawić, wczoraj Liverpool po 4 bramce się cofnął a my nawet podejść pod 20m nie mogliśmy, tylko klepalismy z obrońcami i udawalismy Erni-Take.

15

Oni i tak by nam 5 wczoraj strzelili jakby musieli.

0

Może jestem głupi, ale chciałbym nawet stracić jeden sezon na przebudowie zespołu, pozbyciu się świętych krów, ale zbudowaniu fajnej ekipy, która by chciała grać w piłkę a nie oglądać całym rokiem meczarnie a na końcu taki łomot w LM, bo nikomu się już nie chce.

Ciągle gadanie o unikalnym naszym stylu, a tak naprawdę to tego stylu od odejścia Guardioli nie ma, ciągle jakieś sztukowanie i po meczu ligowym wielkie uff i pisanie, że takim meczami wygrywa się Mistrzostwo.

4

Pewnie co jeść nie mieli przez ostatni tydzień, bo na chleb nie starczyło i dlatego tak biegali. Pensje podnieść i to juz!

5

Ja tam nie zmierzam nigdzie odchodzić, krytykować mogę, skoro im się wczoraj nie chciało, to czemu mam ich głaskać.

0

Zawsze te czlapanie jest pisane po przegranym meczu, on zawsze tak biega i już tak biegać będzie, to reszta musi biegać a niestety im się nie chciało.

3

W takim wypadku to Coutinho powinien mieć na minusie

0

Club Leonesa, Hercules Alicante, Huesca.

2

Ostatnio był news, że Barca wystawiła najstarszą "11" na mecz z Liverpoolem, tu jest chyba problem, że trzonem drużyny nadal są piłkarze co najlepsze lata maja za sobą.

2

Messi pudrował te nasze słabości, to nas wszystkich zaślepiło.

0

Było za czasów komentowania pod artykułem jak nie było La Rambli.

0

Czy nie macie wrażenie, że nasi są strasznie źle przygotowani fizycznie, już nie raz w tym sezonie widziałem jak Messi czy Suarez trzymają się za kolana i łapią głęboko oddech. A oni przecież więcej spacerują niż biegają. Dla porównania taki Mane wczoraj latał na sprincie przez 90 minu i ogólnie cały Liverpool.

2

Ter Stegen:
" Nie jesteśmy PSG"

xD

6

No tak, bo bez opaski tego powiedzieć nie może...

0

W sumie to Messi jest naszym przekleństwem. Gdy nie on w 1 meczu, to dziś by tak bardzo nie bolało.

4

Największy żal mam do Coutinho ogólnie za cały sezon, przychodził jako wielka gwiazda co wniesie Barce na wyższy poziom a gościu jest na poziomie Tello czy Cuenci. 33 spotkania w LA Liga, 5 bramek i 2 asysty, coś cudownego piłkarz za siatkę piłek by takich liczb nie wykręcil...

2

Tak to jest jak się żyje zamknięty w piwnicy a ojciec kibic Realu, dał Ci dziś powtórkę meczu obejrzeć.
A nie to o mnie.

57

Messi nigdy nie był od biegania i walczenia jak Vidal, wygrywalismy tryplety z takim Messim jak wczoraj. On ma dawać setki i sam strzelać bramki jak ma okazję, wypracował 3 setki. Co miał więcej zrobić, miał z Ter Stegenem w bramce stanąć?

0

Nie, wygra ktoś z Liverpoolu, oczywiście jak wygrają LM, no chyba że wygra Copa America, to ludzie zagłosuja na niego.

2

#ValverdeMotywator

2

Był spalony i tak w tej akcji, więc i tak by zabrali.

5

Akurat 2 wypowiedzi prawdziwe, oddające prawdziwy obraz gry

4

Zwolennicy Valverde mówili, że taki Suarez czy Rakitic z Alba wchodzacy z ławki w wygranych meczach, wchodzą żeby nie stracić rytmu meczowego, to on w meczu z Celta nie wystawia żadnego z nich i co teraz obrońcy Valverde? Zgubili rytm meczowy.

2

I Barca by go kupiła.

5

Klopp pokazuje jaką różnice robi trener, mając tyle kontuzji zdemolowal Barcelonę grającą w optymalnym składzie i to jeszcze po odpoczynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?