D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez szału, miał 2 nawet spoko okazję na bramke, ale trafił w bramkarza.
0
Ale jakieś to byłoby pożegnanie a tak w bardzo złym stylu gdzie został wygwizdany.
0
Śledzę wyniki, ale jakikolwiek mecz obejrzałem pierwszy raz od wtorku.
1
No to fatalne może być pożegnanie Coutinho, dziś wygwizdany, później doznaje kontuzji, która wywala go z ostatnich meczów w tym finału PK, gdzie mógłby chociaż w niewielkim stopniu pokazać, że jeszcze mu zależy.
0
Gra się tak jak się trenuje. Nikt nie przekona mnie, że Liverpool ma lepszych piłkarzy od nas.
18
No tak, bo jesteś nieomylny i wszystko zawsze wiesz najlepiej...
26
Tylko czy trener nie jest odpowiedzialny za to, że nadal grają święte krowy?
10
Dla sportu xDDDD
1
Jest dużo lotów w ciągu jednego dnia, to że akurat twój samolot będzie miał problemy jest mało prawdopodobne.
0
Nie planowałem, ale złożę
6
Gdzie Ty chłopi żyjesz w piwnicy i tylko Flashscore przeglądasz czy jak?
Meczarnie o Mistrza 98pkt w lidze angielskiej, 2 wynik w historii xDDDD
1
2 chyba zagra.
2
Wzoruje się na Lewym.
0
Girona już spadla, gorszy Bilans maja.
5
Tak, przywróci go Pan Światła.
2
Szkoda tej Girony... :(
6
A Own Goal to nie wygwizdali.
0
I drugi strzela co zasłużył!
0
Brawo Abel!
0
Presezon jest od tego!
7
Mecz o nic a on broni wyniku xD
2
Puig [*] xDDDDDD
0
CO Ty 1pkt straty mają.
0
Jeszcze kontuzja...
1
Nie, Cou- de Jong - Arthur tak to powinno wyglądać i nie gadać o braku kontroli, bo Guardiola pięknie to wyjaśnia.
1
Serio, jakby Coutinho grał w pomocy i na skrzydłach by miał 2 nominalych skrzydłowych, to by to jakoś wyglądała, ale on sam jako skrzydłowy wygląda tragicznie.
11
Nie no Rakitic musi być, bez niego się rozleci i spadniemy do Segunda.
7
Pomoc City w dzisiejszym spotkaniu:
Mahrez, Silva, Gundogan, Sterling, B.Silva
0 słownie zero zawodników defensywnych a wynik na wyjeździe z Brighton 1:4. NIE oczekuję tak drastycznych posunięć, ale czy naprawdę jeden ofensywny pomocnik nie może grać w pomocy? Czy z takimi Huescami u siebie musimy grać samymi defensywnymi zawodnikami?!
4
Na pewno z Valverde taka ofensywna pomoc xD
1
Gdyby nie on to Liverpool by wygrał 10:0.