1

Bez szału, miał 2 nawet spoko okazję na bramke, ale trafił w bramkarza.

0

Ale jakieś to byłoby pożegnanie a tak w bardzo złym stylu gdzie został wygwizdany.

0

Śledzę wyniki, ale jakikolwiek mecz obejrzałem pierwszy raz od wtorku.

1

No to fatalne może być pożegnanie Coutinho, dziś wygwizdany, później doznaje kontuzji, która wywala go z ostatnich meczów w tym finału PK, gdzie mógłby chociaż w niewielkim stopniu pokazać, że jeszcze mu zależy.

0

Gra się tak jak się trenuje. Nikt nie przekona mnie, że Liverpool ma lepszych piłkarzy od nas.

18

No tak, bo jesteś nieomylny i wszystko zawsze wiesz najlepiej...

26

Tylko czy trener nie jest odpowiedzialny za to, że nadal grają święte krowy?

10

Dla sportu xDDDD

1

Jest dużo lotów w ciągu jednego dnia, to że akurat twój samolot będzie miał problemy jest mało prawdopodobne.

0

Nie planowałem, ale złożę

6

Gdzie Ty chłopi żyjesz w piwnicy i tylko Flashscore przeglądasz czy jak?

Meczarnie o Mistrza 98pkt w lidze angielskiej, 2 wynik w historii xDDDD

1

2 chyba zagra.

2

Wzoruje się na Lewym.

0

Girona już spadla, gorszy Bilans maja.

5

Tak, przywróci go Pan Światła.

2

Szkoda tej Girony... :(

6

A Own Goal to nie wygwizdali.

0

I drugi strzela co zasłużył!

0

Brawo Abel!

0

Presezon jest od tego!

7

Mecz o nic a on broni wyniku xD

2

Puig [*] xDDDDDD

0

CO Ty 1pkt straty mają.

0

Jeszcze kontuzja...

1

Nie, Cou- de Jong - Arthur tak to powinno wyglądać i nie gadać o braku kontroli, bo Guardiola pięknie to wyjaśnia.

1

Serio, jakby Coutinho grał w pomocy i na skrzydłach by miał 2 nominalych skrzydłowych, to by to jakoś wyglądała, ale on sam jako skrzydłowy wygląda tragicznie.

11

Nie no Rakitic musi być, bez niego się rozleci i spadniemy do Segunda.

7

Pomoc City w dzisiejszym spotkaniu:
Mahrez, Silva, Gundogan, Sterling, B.Silva

0 słownie zero zawodników defensywnych a wynik na wyjeździe z Brighton 1:4. NIE oczekuję tak drastycznych posunięć, ale czy naprawdę jeden ofensywny pomocnik nie może grać w pomocy? Czy z takimi Huescami u siebie musimy grać samymi defensywnymi zawodnikami?!

4

Na pewno z Valverde taka ofensywna pomoc xD

1

Gdyby nie on to Liverpool by wygrał 10:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?