D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
To już wolę żeby Anglia wygrywał niż Real.
0
Co za różnorodność w komentarzu, od czterech pancernych do Jorge Camposa i jego bluzy :D
3
Kto go uważał za wspaniałego ten go uważał, wiele było hejtu na niego już wcześniej.
0
https://zapodaj.net/0dcb5b202b302.jpg.html
2
że zabrakło portugalskiego Xaviego xDD
3
Wizualnie to Turana dużo lepiej wyglądał, jak jie było Neymara to świetnie go zastępowal.
36
Młot sezonu xD.
4
Najważniejsze że Real nie wygra xD, bo 4 raz z rzędu, po tym jak my się kompromitujemy, to już by było dla mnie za wiele.
3
Puchar i podanie się do dymisji Waldka.
0
Robi Rewolucje.
1
Arthur dobre pół roku, teraz słabo. Lenglet jedyny wyjątek, Vidal o takiej klasie i doświadczeniu piłkarz, że nie da się go popsuć, Coutinho - tragedia, Malcom - beznadziejnie traktowany, Dembele - problem z kontuzjami, ale też przez większość czasu źle traktowany., często zmieniany nawet jak grał dobry mecz,.
To moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać, ale uważam że większość piłkarzy nie gra na 100% swoich możliwości.
1
Kiedyś sama nazwa Barcelona sprawiała, że przeciwnik wychodził jak na egzekucję, a teraz takie Levante na Camp Nou narzuca swój styl a my się rozpaczliwie bronimy.
13
Dużo osób pisze, że Valverde był kochany do wtorku, a po tej klęsce uczucia się zmieniły, ale czy na pewno?
Przecież wiele osób ciągle hejtowalo Valverde za styl, chciało jego odejścia, to były wielkie hejt na te osoby, że im się w dupach poprzewracalo, bo wyniki są a styl jest nieważny. Okazało się, że jednak styl jest ważny, bo przecież największe pretensje nie są za odpadniecie, tylko za styl w jakim się, to odbyło.
Jakbyśmy odpadli jak Ajax wczoraj, czy City z Tottenhamem, to oczywiście żal i wkurzenie byłoby, ale byłby wstanie zaufać trenerowi, że ten projekt o nazwie LM zmierza w dobrą stronę, bo mecz przegraliśmy przez tylko przez detale. Przegrywalismy z Guardiola Półfinały, ale bylo wkurzenie bardziej na autobusy rywali i ich cuda w bramce.
A my 2x odpadam z LM z wielkim hukiem, nie podejmując nawet walki a trenera sposobem na ratowanie tego było wypuszczenie Semedo za Vidala...
Gdy zegnalismy na Camp Nou Guardiole płakałem, chociaż w ostatnim sezonie zdobył tylko PK, a odejście Valverde będzie mi obojętne.
Nowe nabytki pod jego wodzą wyglądają tragicznie a to nie są słabi piłkarze, bo byli jednymi z najlepszych w swoich ligach a to jak traktuje Malcoma jest poniżej wszelkiej krytyki.
Zaufalem mu po klęsce z Romą, uwierzyłem że poprowadzi nasz do tego sukcesu w LM, bo wyciągnął wnioski, niestety dostałem bolesny cios, bo jednak tamta lekcja poszła na marne.
Nie ufam mu już i nie zaufam, że za rok nie będzie tak samo, wolę się miło zaskoczyć niż żyć cały rok nadzieją a później zobaczyć to co zobaczyłem...
16
Kiedy losowanie par finału LM?
8
Tak myślałem, ten ten Hag wcale nie taki dobry, dobrze że Valdek zostaje!
2
Czy wy serio jesteście tacy czy tylko udajecie?
0
Motywacja, rola główna.
1
Naszym chłopakom brakuje luzu, od czarnych moglibyśmy się wiele nauczyć.
17
Był tam spalony, sędzia by anulowal bramkę.
1
Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, bo mogliśmy z tyłu Pucharów się cieszyć, ale też wielkim pechowcami, bo nasze porażki są spektakularne gdzie dostajemy łopata po głowie, my nawet "pięknie" przegrać nie potrafimy.
Znowu dałem się oszukać, zaufalem im po tej kompromitacji z Romą, dałem się oszukać tymi tekstami o wyrachowanym Valverde, który ma nad wszystkim kontrolę.
Niestety nie mial, jeśli przeciwnik jest silny i nie boi się legendy o wielkiej i potężnej Barcelonie, to może nas zranić i to bardzo. Drużyna Kloppa tak właśnie wyszła nastawiona i ukazała wszystkie problemy Barcelony, które są już od dawna i tylko przebłyski Messiego sprawiają, że jeszcze u niektórych ten strach na słowo Barcelona budzimy, bo tak to drużyna jest bardzo przeciętna(albo w przeciętnej formie.)
0
Spokojnie strzeli z Getafe i uciszy hejterow.
0
Z tym najlepszy trener XXI to poleciałes, Guardiola ma to miano i nikt go nie pobije.
2
De Jong może grać defensywnego, już wiele razy w Ajaxie grywał nawet na ŚO m
5
Tylko defensywa, Rakitic, Busquets- Vidal, pokazali jak się bronić!
0
W sensie, że nadal tam siedzi, nie to że go chce.
0
Tylko Winicjusz Żunior!
0
Nadal widzę Valverde.
4
Po czasach Guardioli gdzie zdanie "Zagrali w tej akcji jak Barcelona", było powtarzane po świetnej akcji jakiejkolwiek drużyny, to za czasów Valverde te zdanie nabrało nowego znaczenia, zagrali jak Barcelona = sfrejerzyli jak Barcelona.
1
27? O kurna ja myślałem że on z 34 ma.
4
Valverde wygryal dublet itd.
Ale czy bylibyście wkurzeni na takiego Kloppa, który pewnie przegra ligę z City, ale grając efektowną piłkę na którą chcę się przychodzić ja bym mu za to jeszcze podziękował, bo tam widać walkę, tak widać chęć do gry, tam jest pomysł.
Trofeum sprawia radość tylko na koniec sezonu, a osobny mecz sprawia radość co tydzień, za Valverde takich meczów nie ma za wiele, po większości z nich jest odetchniecie z ulgą i mecz do zapomnienia. Chyba nie o to chodzi w tej piłce nożnej? Została wymyślona, żeby sprawiała radość a oglądanie Barcelony ostatnio tej radości mi nie sprawia, jedynie Messi jeszcze czasem sprawi, że podskocze do góry z radości.
Ps. I nie wyjeżdżajcie mi z tekstem, że nie muszę oglądać, może komu innemu kibicować. Bo to jest mój klub i zawsze będę im kibicowal i przeżywał porażki czy wygrane, ale nikt nie mnie nie zmusi żebym na siłę się cieszył z czegoś co mi radości nie sprawia, bo taki styl ma ostatnio Nasza Barcelona.