5

Może mieszka w Gliwicach a pizza z Gdańska, to trochę się zejdzie zanim przywioza.

0

Jeśli trener się zmieni albo podejście Valverde się zmieni, to może tu przyjść, ale jak nie to nie warto wydawać tyle pieniędzy, bo to tylko stracona kasa będzie, nie da się dobrze grać ani rozwijać, grając raz na miesiąc.

0

No, ale niepotrzebny jest aż tak młody piłkarz, który za miesiąc będzie płakał, że nie gra, bo nie będzie grał. Alby nie wygryzie z tą współpracą z Messim, sciagniemy kogoś pokroju Filipe Lusia.

Tak jak Digne, nie nagrał się a w Evertonie kapitalny sezon, bo Robertsonie najlepszy LO e Anglii.

0

Są ważniejsze zakupy niz LO a to i tak pewnie wydatek grubych milionów, a na ten moment Alby by nie wygryzl ze składu a mieć na ławce obrońce za 50mln,mija się z celem.

0

Nawet wyrywać nie musiał.

0

Ile bym dał żeby chociaż taki jeden mecz obejrzeć.

1

Na Sofascore.com jest 58%, na Flashscore 55% i na oficjalnej od UEFA 55%, więc nie wiem skąd u Ciebie te 51%
+nie zapominajmy, że Messi biega 5km mniej, dać za Messiego Pedro i by bylo więcej a czy by to coś dalo?

8

No nie w ogóle, mieliśmy 58% posiadania.

12

Tez mi ciekawostka, większość drużyn biega więcej od nas, bo my mamy częściej piłkę, a porównywać z naszymi, Polska kopana gdzie tam każdy biega jak chce, to trochę nielogiczne.

0

Rok temu była, to i teraz jest.

12

Tylko czekam aż się drugi raz na nas wypnie i pójdzie do PSG. W tamtym roku też tak było, informacje były za transferem do nas a później taki uj.

0

Zapomniałes dodac + Grimaldo wtedy ta oferta będzie spoko.

1

Nie chodzi o styl, wyniki itd. Tylko o wprowadzanie młodych do zespołu.

4

Zidane to taki sam beton jak Valverde, też stawiał zawsze na swoich pupili.

9

To wyzwanie bardziej dla Barcelony w LM.

8

Za rok będą walczyć o spadek, jak co roku w tej śmiesznej lidze.

2

Kolejne 500mln na transfery wydadzą a co roku ta sama kompromitacja, dokąd ta Barcelona zmierza...

1

Nie sfrajerza, bo to normalne przegrać, no chyba że przegraja finał gdy będą prowadzić 4:0 do 70minuty.A jak przegraja po zaciętym meczu, to jedynie wielki pech, że grając tak nic nie wygrali.

12

Porównaj budżety i potencjał jaki był wtedy a teraz, dziękuję.

I to nie tylko chodzi o trofea, a o styl który ta drużyna kompletnie zatracila.

3

Burn them all!

4

Pamiętam te memy, ogorkami w La lidze, że w Anglii takich nie ma itd. A on w tamtym roku 100pkt w tym 98pkt, czyli 2 najwyższe wyniki w historii xD

0

"Przyznaję się, ale..." xD

2

Mam nadzieję że się pojawi. Euron był mocno zdziwiony, chyba że to wyrwana z kontekstu scena.

0

Jeden z najlepszych sezonów :)

Tom Ellis jak zwykle genialny xD

1

Każdy ma inna psychikę i wrażliwość, nie mierz wszystkich swoją miarą, co dla jednego nie jest ciosem dla drugiego jest bardzo bolesne.

0

No, podobno większy talent niż Vinicius jest.

0

Czyżby Po konferencji Verratiego?

16

Jak masz na to wywalone, to masz fajnie. Ja należę do osób, którzy mocno przeżywają taką porażkę, bo mocno utożsamiam się z tym klubem i mam go w sercu.

0

"W zespole stawiającym na szkółke." xD

0

Nikt się dziś nie wyróżniał, to ciężko od niego wymagać. Dostosowal się do reszty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?