D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten serial, to się zrobił jak jakieś wstępy do pornola.
2
Lacazette, bo jest świetnym piłkarzem i nie pajacuje jak Griezmann.
0
Znam jednego z Paris FC :)
6
"Łat ar ju pierdoling ebałt?"
7
1. Liga
2. PK
3. Puchar Gamper
4. Superpuchar Katalonii
5. LM
27
Kwintesencją będzie to jak Lech wygra, ale Legia nie xD
23
Mioduski:
"Mam nadzieję, że Lech pokaże trochę charakteru i nie odpuści meczu z Piastem"
Szkoda, że oni nia maja charakteru, bo wygrać w rundzie finałowej 2 mecze na 6, to trochę wstyd później od kogoś tego wymagać.
0
Nie, jeśli Legia wygra. Będą miały po równo punkty a decyduje to kto byl 1 po 30 kolejkach.
1
Realu na wypożyczeniu.
13
Jeśli w następnym sezonie nadal trzonem będą oni, to Andrzej to je*nie.
10
Jprdl...
6
Tak będzie, nawet jak Lech będzie prowadził to kibice na to nie pozwolą xD
11
Piast, Legia też nie ma szans na faze grupową, nie z taką grą.
1
Legia, niżej masz dlaczego.
1
Zapomniałem o remisie, sorry ziomeczku :)
0
Nie, kto wyżej w tabeli był po 30 kolejkach.
3
Szkoda tego Leeds :(
0
Kwintesencja tej ligi, wyścig ślimaków...
0
Mi też to pasuje, bo chciałbym żeby Piast był mistrzem:)
0
Znając Polską ligę, to dziś przegra Legia i Piast.
2
Mi się zawsze marzył Lacazette, chciałem go w pakiecie z Umtitim. Wolałbym go niż Antka. Alex to jeszcze kibic Barcelony.
1
Kto to?
0
Pad osobiście dla mnie lepszy na Xboxie, ale poziom gry chyba jest wyższy niż na PlayStation, ale to tylko moja opinia.
6
https://x.com/Hubert_Michno/status/1127967348768608258
Polska ekstraklasa to skarb świetnych zagrań.
4
Nie uwierzę jak nie zobaczę, w tamtym roku to samo było. W cale się nie zdziwie jak wybierze PSG.
0
Z Coutinho jest taki problem, że jak damy mu sezon ostatniej szansy, to może okazać się gwoździem do trumny. Presja będzie na nim ogromna, a zdaje się że to nie jest piłkarz, który od tej presji i krytyki potrafi się odciąć.
W tym roku jeszcze dużą część pieniędzy byśmy odzyskali a za rok przy kolejnym słabym sezonie już tego pewny bym nie był.
Jeśli trenerem dalej będzie Valverde, to nie wiem czy on będzie potrafił na niego wpłynąć, znaleźć dla niego optymalne miejsce i go zmotywować.
23
Modric przed Busquetsem xDDDDD
5
Może mieszka w Gliwicach a pizza z Gdańska, to trochę się zejdzie zanim przywioza.
0
Jeśli trener się zmieni albo podejście Valverde się zmieni, to może tu przyjść, ale jak nie to nie warto wydawać tyle pieniędzy, bo to tylko stracona kasa będzie, nie da się dobrze grać ani rozwijać, grając raz na miesiąc.
0
No, ale niepotrzebny jest aż tak młody piłkarz, który za miesiąc będzie płakał, że nie gra, bo nie będzie grał. Alby nie wygryzie z tą współpracą z Messim, sciagniemy kogoś pokroju Filipe Lusia.
Tak jak Digne, nie nagrał się a w Evertonie kapitalny sezon, bo Robertsonie najlepszy LO e Anglii.